Tüm Büyüler

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü hakkında tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Eski çağlardan beri yaşadığımız coğrafyada ve dünyada çok fazla yapılan büyü diğer alemlerde yaşayan varlıklardan yardım alınması olayıdır. Büyü yıllar boyunca farklı amaçlarda ve farklı çeşitlerde yapılıyor. Fakat onlarca farklı büyü genel büyülerin bir alt kolu gibi yapılır.

Büyüler genel olarak papaz büyüsü, Süryani büyüsü ve bağlama büyüsü diye üç ana başlıkta toplanır. Bu büyüler büyük büyülerdendir ve yüzyıllardır yapılıyor. Birçok insan bu büyüye maruz kalmış ve hayatları değişmiştir. Günümüzde hala bu büyüleri yapan ve yaptıran kişiler bulunuyor. Bu büyüler içerisinde en fazla yaptırılan büyü ise bağlama büyüsüdür.

Büyüler çeşitli amaçlarla yapılır. Birini kıskanma, nefret etme, zarar verme isteği papaz ve Süryani büyüsünü yaptırtabilir. Fakat bağlama büyüsü diğerlerinden farklı olarak iki kişiyi birbirine bağlama büyüsüdür. Bu amaçla yapılır ve yapıcı bir özelliği bulunur. Bağlama büyüsü çok farklı türlerde ve şekillerde yapılabilir.

Nohut büyüsü, kaşık büyüsü, muhabbet büyüsü ve adet kanı büyüsü bu büyülerden bazılarıdır. Bu büyülerin amaçları aynıdır fakat yapılış şekilleri ve kullanılan malzemeler farklıdır. Yine bunlara paralel olarak bu büyülerin tutma süresi ve etkileri de farklıdır.

İçindekiler

Adet Kanı Büyüsü Duası

Adet kanı büyüsü eski tarihlerden veri kadınların sevdikleri erkekleri elde etmek için yaptıkları bir büyüdür. Eskiden kadınlar güçlü ve zengin erkekleri elde etmek için bu büyüyü yapardı. Günümüzde de birçok kadın bu büyüyü sevdikleri erkeğe kavuşmak için yapıyor. Adet kanı büyüsünde yapılan adet kanı büyüsü duası çok önemlidir.

Büyü yapılırken dua ve tılsımlar sırası ile ve doğru zamanda okunmalıdır. Adet kanı büyüsü büyünün yapılış niyetine göre kara veya ak büyüler arasına dahil oluyor. Fakat genel olarak kara büyüler arasında değerlendirilir. Adet kanı büyüsünün duaları abdestli bir şekilde okunmalıdır. Bu büyünün fazla yaygın olmamasının en büyük nedeni adet kanı büyü duasının fazla bilinen bir dua olmaması ve tılsımların doğru zamanda söylenmemesidir.

Duasız Adet Kanı İçmek

Bağlama büyüleri içerisinde en tesirli büyü olan adet kanı büyüsünde en önemli malzeme kadının regl dönemine ait olan adet kanıdır. Bu büyü en eski büyülerden biri ve eski tarihlerde en çok kullanılan bağlama büyüsüdür. Büyüyü yapan kişi kendi adet kanını kullanmalı ve o kan kullanılarak büyü yapılmalıdır.

Büyü yapıldıktan sonra büyüye maruz kalması istenilen kişiye içirilerek büyü tamamlanır. Bu büyü duasız adet kanı içirmek diye tabir edilen bir büyüdür. Fakat bu büyü çok keskin bir büyüdür ve yapılması da sakıncalıdır. Bu büyüyü yapan kişiler dikkat etmelidir. Adet kanı büyüsü birçok insanın korktuğu ve korunmak için çabaladığı bir büyüdür. Fakat doğru bir şekilde yapılan bu büyüden korunmak neredeyse imkansızdır.

adet-kani-buyusu

Adet Kanı Büyüsü Nedir

Adet Kanı Büyüsü bağlama büyüsünün bir çeşididir. Adını büyüye konu olan malzemeden alır. Yani adet kanından alır. Diğer büyülerde büyü yapılacak olan kişinin bir eşyası kullanılır. Fakat bu büyüde büyüyü yapan kişinin adet kanı kullanılır. Kullanılan malzeme açısından diğer büyülerden farklıdır.

Yine adet kanı büyüsünde birini kendine aşık etme ve bağlama söz konusudur. Adet kanı büyüsü kadınların erkekleri ağlamak için yaptıkları bir büyüdür. Erkekler bu büyüyü kullanamazlar. Büyüyü yapan kişi doğru bir şekilde yapmalı ve bundan emin olmalıdır. Doğru bir şekilde yapılmayan adet kanı büyüsü istenmeyen olaylara neden olabilir.

Kilit büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/kilit-buyusu-nedir-nasil-yapilir

Adet Kanı Büyüsü Bozma

Adet kanı büyüsünün yapılışı kadar bozuluşu da dikkat gerektiren bir iştir. Bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve tehlikeli bir büyüdür. Büyüye maruz kalan kişiler büyünün etkisinden yıllarca kurtulamazlar. Yaptıkları her işi bu büyünün etkisinde yaparlar. Gözleri büyüyü yapan kişiden başkasını görmez.

Bu durunda büyünün bozulması ve büyüye maruz kalan kişinin eski hayatına dönmesi istenir. Adet kanı büyüsünün yapılışında olduğu gibi bozuluşunda da bazı dua ve tılsımlar bulunur. Bu tılsımlar doğru bir şekilde okunması gerekir. Ayrıca büyünün bozulabilmesi için büyü bozma işlemi sırası ile yapılmalıdır. Bu büyünün bozulabilmesi için uzman medyumlardan yardım alınması gerekiyor.

Adet Kanı Büyüsü Yapacak Olan Medyumlar

Adet Kanı büyüsü kara büyülerden biri ve bağlama büyüsünün en hızlı sonuç veren büyüsüdür. Bu büyünün yapılması için adet kanına ihtiyaç duyulur. Büyüyü yaptırmak isteyen kadına ait olan adet kanına tılsımlar okunarak büyü tamamlanır.

Bu büyünün havas ilmine sahip medyumlar tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır. Çünkü bu büyüde yer alan dua ve tılsımlar havas ilmi yapılması gerekir. Deneyimli medyumlar bu ilimlere sahiptir ve sürekli bu işi yaptıkları için daha sağlıklı bir şekilde yaparlar.

Adet Kanı İle Yapılan Büyüler Tehlikeli Mi

Adet kanı büyüsü eski tarihlerden beri yapılan ve insanların korku ile yaklaştığı büyülerden biridir. Bu büyü yapan kişi içinde yaptıran kişi için de maruz kalan kişi için de tehlikelidir. Büyü kuralına göre yapılmaz ise veya tılsımlar yerinde kullanılmaz ise büyüyü yapan ve yaptıran kişiler için tehlikelidir.

Onun için bu büyü deneyimli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyü evli kadınlar kocaları için veya flört aşamasında olan kadınlar sevgililerini bağlamak için yapıyorlarsa herhangi bir tehlikesi olmaz. Yani kocaya adet kanı içirmek tehlikeli değildir. Fakat dinen caiz olmayan işler için bu büyü kullanılıyorsa daha da tehlikeli olacaktır. Bu büyüyü yapan kadınlar sevdikleri erkekler için yapmalıdır.

Regl Kanı Büyüsü Etkileri

Hiç şüphesiz bağlama büyüleri içinde en keskin ve en hızlı sonuç alınan büyü adet kanı büyüsüdür. Bu büyüye maruz kalan kişilerde büyünün etkisi ile çok sayıda değişiklik olur.

Bu değişikliklerden bazıları ve adet kanı büyüsü etkileri şunlardır:

 • Büyüye maruz kalan kişi büyüyü yaptıran kişiden başkasını sevemez.
 • Sadece sevdiği kişinin mutluluğunu düşünür.
 • Gözü sevdiği kişiden başkasını görmez.
 • Rüyalarında bile sevdiği kişiyi görür.
 • Normal hayatta yaptığı tüm işleri büyü etkisi ile yapar.
 • Düşüncesinde sürekli sevdiği kişi bulunur.
 • Ayrılmak üzere olan çiftler daha sevgi dolu bir şekilde yeniden barışır.
 • Ayrılan çiftler ise hemen yeniden barışır.

Büyüye maruz kalan kişi evli ise eşinden soğuyarak büyüyü yapan kadına yönelir. Eskiden beri bu büyü yüzünden yüzlerce yuva yıkılmıştır.

Adet Kanı Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşmak

Adet kanı büyüsü bekar ve flört aşamasında olan kişiler tarafından sevdiği kişiyi kendilerine bağlamak ve mutlu bir yuva kurmak için yapılıyorsa bu büyü ak büyüler arasına girer. Yine nişanlı veya evli kadınlar eşlerini kaybetmemek için yaparlarsa bu büyü de ak büyüler arasında olur.

Bu şekilde yapılan büyülerde adet kanı içirenler yorumları daha olumludur. Fakat büyü evli erkekle farklı kadınlar tarafından yapılıyorsa ve yuva yıkmak planlanıyorsa bu büyü kara büyüler arasına girer.

Adet kanı büyüsü ile kadınlar sevdikleri erkekleri elde etmek ve kendilerine bağlamayı amaçlarlar. Bu büyü ile çok sayıda yuva yıkıldığı gibi çok sayıda yuva kurtulmuş ve çok mutlu yuvalar da kurulmuştur. Adet kanı büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler mutlaka deneyimli ve havas ilmine sahip bir medyumdan yardım almalıdırlar.

Adet kanı büyüsü ile eş gelir mi?

Adet kanı büyüsü ile sevdiğinizi getirebilirsiniz.

Adet kanı büyüsünde adet kanı içirmeden işlem olur mu?

Son yıllarda bazı medyumlar regl kanı içirmeden adet kanı büyüsü yapabilmektedirler.

Adet kanı neyle karıştırılmalıdır?

Daha çok sıcak içeceklerle karıştırılmalıdır.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Handan Sulu dedi ki:

  Kesin olarak muhteşem sonuç veriyor biraz tehlikeli olduğunu duydum yaptırmaktan korktum. Ama sonradan korkumu yendim buna da Cahit hocam sebep oldu ve beni şok rahatlattı. Cahit hoca ile yaptırdım ve adet kanı büyüsü etkisini müthiş derecede hissediyorum teşekkürler Cahit hocam

  1. Anonim dedi ki:

   Cahid hoca kimdir peki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu