Aşk Büyüleri

Aşk Tılsımı Çeşitleri

Aşk tılsımı ile alakalı tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

İsminden de anlaşıldığı üzere aşk tılsımı, bir aşık etme büyüsü veya duasıdır. Evliliklerinde veya ilişkilerinde soğukluk, problem yaşayan çiftlerin sorunlarını giderdiği bilinir. Aşk tılsımı, ismi itibariyle süslü ve etkili gözüktüğü gibi, internet ortamlarında da adı çokça geçerek popülerleşmiş bir konudur.

İnsanların, merak ettiği, ilgiyle takip ettiği ve araştırdığı bilinen bir gerçektir. Kimi bilim insanları bu tür büyüleri yalan ve yanlış bulurken kimi bilim insanları ise örnek hikayeleriyle işe yaradığını öne sürmüştür. Bu konuda ki tartışmalar hala devam etmektedir.

İçindekiler

Aşk Tılsımı Nedir?

Aşk tılsımı nedir sorusuna gelecek olursak, kısaca aşkla ilgili olup, sevme ve sevilme dürtüsünü ortaya çıkaran bir duadır. Veya büyü de denilebilir. Aşk tılsımı yaptıran kişilerin ilişkileri, sevme ve sevilme açısından önemli boyutta mutluluk içerir.

Kişinin aşık olduğu insanı kendisine bağlar, ömür boyu onu sevmesini, ona bağlanmasını sağlar. Bir diğer ismi aşk vefki olan aşk tılsımı, aşkına karşılık bulamayan bireylerin tercih ettiği bir duadır. Bununla birlikte ilişkilerinde seviyor fakat bir türlü mutluluğu yakalayamayanların da başvurduğu görülür.

yakilan-ask-tilsimi

Yakılan Aşk Tılsımı

Aşk tılsımından farklı olarak, yakılan aşk tılsımı etkileri sebebiyle daha çok tercih edilir. Aşık etme büyüleri veya duaları arasında en etkili olanı yakılan aşk tılsımıdır. Bu tılsımda kişiler yakma işlemi gerçekleştirirler.

Sevmesi istenen veya geri dönmesi beklenen kişilerin şahsi bilgileri ile tılsımlı sözcükler beyaz bir kağıda yazılır. Sonrasın bu kağıt istenilen şekilde yakılır. Bu işlem, büyüyü bilen bir kişi tarafından yapıldığı takdirde, etkisini en kısa sürede göstereceği söylenir.

 

Aşk Tılsımı Günah Mıdır?

Büyülerin günah olduğu bilinen bir gerçek olsa da bazı kaynaklar aşk tılsımı için büyü değil bir dua çeşidi olduğunu söyler. Böylelikle aşk tılsımının günah olmadığı kanıtlanmış olur. Bu bilgilerin yanı sıra, aşk tılsımları ile ilgili dualar, çoğu zaman kötü niyetli insanlar tarafından da kullanılabilmektedir. Bunun önüne geçilemeyeceği için aşk tılsımının günah olması kişilere ve niyetlere göre de değişebilir.

Aşk tılsımı insanda ne gibi etkiler bırakır

Aşk tılsımları, bilinen gerçek hikayeler baz alındığında etkilerinin kuvvetli olduğu söylenir.

Bu etkiler incelendiğinde şu sonuçları doğurur:

 • Aşk tılsımının etkisi kısa sürede görülür, kişi mutsuzken, mutluluğu yaşamaya başlar.
 • İnsanların ilişkilerini düzene sokmak için başvurduğu aşk vefki duası, birçok insan tarafından yapılmaktadır. Çaresizlik içerisinde olan, aşk ateşiyle yanan kimseler bu dua için oldukça fazla uğraş vermektedir. Düzensiz ve mutsuz giden hayatların aniden düzelmesi, aşk tılsımının en büyük ve en istenilen etkisidir.
 • Mutlu giden hayat, çiftlerin psikolojilerini düzelteceğinden, kişilere özgüven verecektir. Bu sayede aşk tılsımının etkileri bireysel hayatlarında da etkisini gösterir.

Aşk tılsımının etkisini göstermesi için, öncelikle istenilen şekilde duanın okunması gerekir. Bazen bu duayı okuyan kişi farklı malzemeler isteyebilir. Bu konuda önemli olan, duayı okuyacak kişinin istediği şekilde hareket etmektir.

Aşk Tılsımı İle Sevdiğin İnsanı Kendine Aşık Etme

Aşk tılsımı ile insanlar sevdikleri kişileri kendilerine aşık ederler. Bu büyünün veya duanın amacı budur. Büyü veya dua denmesinin sebebi, farklı kaynaklara göre değişebilir olmasıdır. Birçok insan aşk tılsımı büyü müdür diye sormaktadır.

Bunun cevabı kesin olmamakla birlikte, bilinen gerçek şudur ki aşk tılsımının işe yaradığıdır. Kötü giden ilişkilere derman olduğu söylenen bu büyünün gerçeklik payı yüksektir. Bu gerçekliğin ispatı da değişen hayatlar ile ilgilidir.

Birçok mutsuz giden ilişki veya platonik aşık bu dua sayesinde mutluluğa kavuşmuştur. Sevdiği insanı bir ömür boyu kendine bağladığı söylenen bu duanın meraklısı çoktur.

Aşk Tılsımı Duası

Aşk tılsımı duası, bu konuda uzman olan hocalar tarafından yapılmaktadır. Çok etkili olduğu söylenen bu duanın tam olarak hangi dua olduğu kaynaklarda belirtilmez. Kötüye kullanımın önüne geçmek için duanın tam ismi belli edilmemektedir.

Bununla birlikte aşk tılsımı duası, farklı ayet ve surelerden oluştuğu bilinir. Alanında uzman hocalar bu duayı okuyarak istenilen dileğin gerçekleşmesini sağlar. Aynı zamanda bu duayla birlikte arzulanan kişinin bilgileri, dilek cümleleri ile aşk tılsımı sözcükleri de duaya eklendiği söylenir.

Aşk tılsımı duası etkisi bakımından diğer dualardan ve büyülerden ayrı bir konumdadır. İstenilen dileği kısa sürede gerçekleştirdiği için birçok kişi bu duayı bilmek ve okumak ister. Fakat uzman olmayan kişilerin bu konulardan uzak durması gerekir.

Kimler Aşk Tılsımı Yapabilir?

Aşk tılsımı daha çok medyumlar ve hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu konularda kendini hoca olarak tanıtan kimselerin olması da olası bir gerçektir. O yüzden son derece dikkatli olmak gerekir.

Bu duayı okuyacak kişilerin yani hocaların veya medyumların araştırılması önemli bir konudur. Çünkü doğru yapıldığı takdirde, gerçek ve uzun ömürlü sonuçları mevcuttur. Bu yüzden bahsedilen medyum veya hocaların nefesi kuvvetli, sezgileri güçlü, hayal dünyaları geniş kişiler olması, önemli olduğu söylenir.

Böyle medyum ve hocaların okuduğu duaların gerçekleşme oranı daha yüksektir. Bu yüzden bu duayı okuyacak kişileri ararken son derece dikkatli olmak gerekmektedir.

Ayırma büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/kuvvetli-ayirma-buyusu

Aşk Tılsımı Malzemeleri

Aşk tılsımı malzemeleri, duayı okuyacak kişi tarafından belirlenir. Bilinen kaynaklarda, özellikle istenen bir malzemenin olmadığı söylenir. Genellikle aşk için kolay tılsım malzemesi olarak eğer yakma işlemi varsa kağıt veya tütsü istenebilir.

Bunun dışında özel bir malzemeye ihtiyaç olmadığı bilinir. Aşk tılsımı için en önemli malzeme, aşk ve istektir. Bununla birlikte duayı okuyacak kişinin bilgisi ve nefesidir. Çünkü aşk tılsımı, mutluluk dağıtan bir tılsımdır.

Kavuşamayanları birbirine kavuşturur, aşkına karşılık bulamayanları aşık eder, evlilik ve ilişki sorunlarını ortadan kaldırır. Bu yüzden etkisi de güçlü olduğundan birçok kişi tarafından yaptırmak istenir.

Aşk Tılsımı İşe Yarıyor Mu?

Aşk tılsımının işe yarıyor oluşu, büyüyü yaptıran kişilerin hikayelerinde gizlidir. Aşk tılsımı büyüsü yaptıranların çoğu, mutluluğa kavuşmuş ve bunu paylaşan insanlardır. Bu yüzden işe yarayıp yaramadığı konusu, bu büyüyle direkt olarak ilgilenen kişilerin hayatlarıyla ilgilidir.

Bunun dışında bir grup bilim insanı da böyle büyülerin ve duaların gerçek olmadığını da belirtir. Buna karşılık bazı insanlar bu duanın, tekniklerine uygun şekilde yapıldığı sürece işe yaradığını söylemektedir. Aşk tılsımı genel itibariyle bakıldığı zaman, olumlu bir dua olarak görülmektedir.

İyi niyetli kişiler tarafından yapıldığında olumlu sonuçlar doğurması muhtemeldir. Fakat bu duayı birçok kişi yuva yıkma veya kötü niyet içeren düşünceler yüzünden de yapmaktadır. Bu kişilerden uzak durmalı ve hocalar ile medyumların kötü niyet içeren duaları gerçekleştirmediği de bilinmektedir.

Aşk tılsımı büyü müdür?

Aşk tılsımı kesinlikle büyü değildir.

Aşk tılsımı günah mıdır?

Aşk tılsımları büyü olmadıkları için herhangi bir günahı yoktur.

Kendim evde aşk tılsımı yapabilir miyim?

Aşk tılsımları büyü olmayabilir fakat evde yapılabilecek kadar da kolay değildir. En az büyüler kadar ilim gerektiren bir ritüel çeşididir.

6 Yorum

 1. Melisa Bozbaş dedi ki:

  Bawer hocaya aşk tılsımı yaptırdım muhteşem etkiler gördüm. Ayyyy hala inanamıyorum ya sevdiğim adam şuan etrafımda pervane gibi dönüyor. Bawer hocama da çok teşekkürler ♥️♥️♥️

  1. Anonim dedi ki:

   Melisa hanım bu büyü değil dimi lütfen bilgilendirir misin bende yapmak istiyorum nasıl oldu

   1. Melisa Bozbaş dedi ki:

    Hayır büyü değil Bawer hocayı arayın görüşün çok etkili oluşu ve büyü olmayışı yaptırmama sebep oldu iyiki de yaptırmışım. Bawer hocanın numarası bırakıyorum ararsınız: 0531 507 58 29

 2. Fatih Altundal dedi ki:

  Selamlar arkadaşlar Cahit hocaya aşk tılsımı yaptırdım. Saldığımdan daha kısa sürede etkisini gördüm Allah’a şükürler olsun ki. Cahit hocanın numarası 0538 747 21 74

 3. Anonim dedi ki:

  Aşk tılsımını kimse yaptırsam etkili olur lütfen yardımcı olur musunuz???

  1. Anonim dedi ki:

   Cahit hocaya yaptırın sonuç alırsınız muhakkak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu