Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünün insanları üzerinde bıraktığı o muhteşem etkiyi görmek için yazımızı inceleyebilirsiniz...

Bağlama büyüsü, aşk büyüleri arasında en etkili olanı ve en çok tercih edilenidir. Bağlama büyüsü sayesinde insanlar, sevdikleri kişiyi kendilerine aşık edebiliyorlar. Bu büyü sayesinde evli kişilerin evliliklerinde de kesinlikle bozulmalar görülmüyor.

Nişanlısı, sevgili veya eşi ile arası bozuk olan kişiler, bağlama büyüsü sayesinde muhabbeti artırabiliyorlar. Çiftlerin arasını düzeltmek için yapılan bağlama büyüsü, bütün buz dağlarının erimesine neden oluyor. Bağlama büyüsü sayesinde çiftlerin arasındaki soğukluk gideriliyor.

Bağlama büyüsü ile ilgili merak edilen onlarca soru bulunuyor ve kişiler bu büyünün yapımı ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Bağlama büyüsü, son derece güçlü ve etki alanı yüksek bir büyüdür. Bu büyü ile birlikte istenilen herkesi kendinize bağlayabilirsiniz.

İçindekiler

Bağlama Büyüsü Nedir?

Kişiler tarafından sürekli olarak bağlama büyüsü nedir sorusu merak ediliyor. Bağlama büyüsü, büyü kitaplarında da kendisinden sıkça bahsettiren etkili bir aşk büyüsüdür. Genel olarak aşk büyüleri ile adı anılır ve en çok tercih edilen büyü olarak ön plana çıkar.

Bağlama büyüsü, çiftler arasında doğan soğuklukların giderilmesi için kullanılır. Eşler arasındaki muhabbeti, yakınlığı ve cinsel teması artıran bir büyüdür. Bu büyüyü eşine yapan kişi, eşinin ona daha çok yakınlaşmasını sağlar.

Bağlama büyüsü platonik aşıklara dahi uygulanabilir ve platonik aşk yaşanılan kişinin, aşık olması sağlanabilir. Etki alanı son derece geniş olan bağlama büyüsü, günümüzde sürekli olarak yapılan büyüler arasındadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü ak büyü çeşitleri arasında yer alır ve iyi niyetli büyü olarak anılır. Kişiler sevdiğini bağlamak için büyü aradıkları zaman, bağlama büyüsü önerisinde bulunulur. Bağlama büyüsü, son derece kolay bir şekilde yapılan büyüdür.

Her ne kadar ak büyüler arasında yer alan bir büyü olsa da, kesinlikle uzman kişilerden yardım alınması gerekiyor. Uzman bağlama büyüsü yapan medyumlar tarafından yapılan büyüler, kısa sürede etkisini olumlu bir şekilde gösteriyor. Kesinlikle bu büyülerin medyum olmayanların yapmaması gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyülerinin etkisi son derece yüksektir ve yapılan kişilerde kısa sürede etkilere rastlanılıyor. Bağlama büyüsü yapılan kişiler, ona büyü yapan kişilere daha yakın bir şekilde davranmaya başlarlar. Hem maddi hem de manevi yönden daha fazla yaklaşmaya başlarlar. Ayrıca ilgi konusunda da son derece yakındırlar.

Bağlama büyüsü yapılan kişi, bağlama büyüsü yapan kişiye son derece yüksek bir şekilde bağlanır. Gözü o kişiden başkasını görmez ve sürekli olarak o kişiyi düşünür. Bağlama büyüsünün etkileri genel olarak bu şekilde sıralanır. Bağlama büyüsünün etkileri olarak aşk ve şefkat gösterilebilir.

Bağlama Büyüsü Mantığı

Bağlama büyüsünün mantığı son derece basittir. Kişiye ait olan bilgilere göre büyü işlemi yapılır ve kişinin bağlanması sağlanır. Oldukça basit olan büyü işlemi, birçok kişi tarafından da tercih ediliyor. Ayrıca bu büyü, diğer büyülere göre hızlı ve olumlu sonuçlar doğuran büyüdür.

Bağlama büyüsü yaptıran kişiler, kesinlikle pişman olmazlar ve olumlu sonuçlara kısa sürede erişim sağlarlar. Sevdikleri kişinin kendisine aşık olmasını ve bağlanması isteyen kişiler, bu büyüyü itina ile kullanabilirler.

Süryani büyüsü ile ilgili makalemizi linke tıklayarak okuyabilirsiniz: getirmebuyusu.com/suryani-buyusu

Bağlama Büyüleri

Bağlama büyülerinin onlarca çeşidi mevcuttur ve kişilerin isteğine göre bu çeşitlerden bir tanesi uygulanır. Bağlama büyüsünün çeşitleri hemen hemen aynıdır ve hızlı bir şekilde sonuçlar verir.

Kişiler tarafından sık sık tercih edilen bağlama büyüleri şu şekildedir;

 • Nohutla yapılan bağlama büyüsü
 • Sabunla yapılan bağlama büyüsü
 • Gece yapılan bağlama büyüsü
 • Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü
 • Kırmızı mumla yapılan bağlama büyüsü
 • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü
 • Kocayı bağlama büyüsü
 • Deve derisiyle yapılan bağlama büyüsü
 • Eşleri bağlama büyüsü
 • Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü

Bağlama büyüsü çeşitleri bu şekilde sıralanıyor ve bu çeşitler son zamanlarda sıkça tercih ediliyor. Bu büyüler, erken dönemde sonuç veriyor ve kişilerin son derece memnun kalmasını sağlıyor. Kişilerce merak edilen bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabı; kısa bir zamandır. Bu büyüler, 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar.

baglama-buyusu

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü yapıldığına dair belli başlı belirtiler vardır ve bu belirtileri yaşayan kişiler, büyüyü bozdurmak için çaba sarf ederler. Bağlama büyüsünün belirtileri genel olarak düşünce ile ön plana çıkar. Kısacası bir kişiyi sürekli olarak düşünme, bağlama büyüsünün en büyük belirtisidir.

Bağlama büyüsünün genel olarak belirtileri şunlardır;

 • Bir kişiyi sürekli olarak düşünme.
 • Kendi mutluluğu dışında, aklındaki kişinin mutluluğunu düşünme.
 • Rüyada sürekli olarak bağlanılan kişiyi görme.
 • Bağlanılan kişiden hakaret işitilse dahi o kişiye sevgi besleme.
 • Diğer sevilen kişileri hiçe sayarak, akıldaki kişi için çalışmalar yapmak.

Bağlama büyüsünün genel olarak belirtileri bu şekildedir. Bazı durumlarda bağlama büyüsüne maruz kalmış olan kişi, kendi evlatlarını hiçe sayarak aklındaki kişiyle birlikte olur. O kişiye kaçar, o kişinin kölesi haline gelir.

En Hızlı Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünün hızlı bir şekilde etkisini gösteren çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitlerden faydalanan kişiler, son derece etkili bir şekilde sonuçlar alırlar.

Bağlama büyüsü yapılırken, en hızlı sonuç doğuranlar tercih edilmelidir. Hemen hemen hepsi hızlı sonuçlar verir. Ancak bazıları daha hızlı bir şekilde sonuçlar verir.

Adet kanıyla yapılan, gece yapılan, kırmızı mumla ve nohutla yapılan bağlama büyüleri, erkenden sonuçlar verir. Bu büyülerin etki süresi genel olarak 1 haftadan daha kısadır. Bu büyüler sayesinde erkenden sonuçlar alınır ve kişilerin bağlanması sağlanır.

En Tesirli Bağlama Büyüsü

En hızlı sonuç veren bağlama büyüsünün olduğu gibi son derece tesirli olan bağlama büyüsü de vardır. Özellikle eşler arası uygulanan bağlama büyüsü, son derece tesirlidir. Sevgiliye uygulanan bağlama büyüleri de tesirli büyüler arasında yer alıyor.

En tesirli bağlama büyüsü genel olarak kaşıkla yapılan bağlama büyüsüdür. Bu büyü, günümüzde en çok tercih edilen en tesirli bağlama büyüdür. Geçmiş yıllarda da bu büyünün kullanım alanı son derece genişti. Geçmiş dönemlerde de insanlar, bağlama işlemi için bu büyüyü tercih ediyorlardı.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Bağlama büyüsü yaptıracak olan kişilerin kesinlikle uzman medyumlara danışması ve yardım alması gerekiyor. Bağlama büyüsü, en temiz büyüler arasında yer alıyor ve kesinlikle olumsuz sonuçlar vermiyor. Ancak bu temiz görünüş, insanların gözünü boyuyor ve büyünün tek başına yapılmasına itekleniyor. Büyü işlemi yapılırken kesinlikle uzman kişilerden destek alınması gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Duası Nedir?

Bağlama büyüsü ancak saf ve temiz duygular ile birlikte yapılabilecek bir büyüdür. Hiçbir şekilde kötü amaç için yapılamaz ve kötü çıkarlar elde edilemez. Bağlama büyüsü yapılırken okunulması gereken belli başlı dualar vardır. Bu dualar kişinin niyetine göre değişiklik gösterebilir.

Bu duaları medyumlar, kişilerin taleplerine göre belirliyor ve kişilere duaları veriyorlar. Yani bu dualar sadece medyumlardan, niyete göre alınabiliyor.

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlama büyüsü, kişilerin talepleri dışında yapılmışsa eğer çeşitli belirtiler ile kendisini gösterir. Bağlama büyüsü belirtileri yaşayan kişilerin, bu büyüyü bozdurmaları gerekiyor. İlerleyen zamanlarda son derece büyük sorunlar doğmaması açısından büyünün bozulması gerekiyor.

Bağlama büyüsü belirtisi yaşayan kişiler, bağlama büyüsü bozma üzerine araştırmalar yapıyorlar. Büyünün bozulması için son derece uzman bir medyuma danışılması gerekiyor. Medyum, kendi imkanları ile bu büyünün bozulma işlemini yapabilir. Medyumlar dışında hiç kimse, bağlama büyüsünü bozamaz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü, çeşitli ritüeller ile bozulabilecek bir büyüdür ve medyumlara danışılması gerekiyor. Medyumlar; vefk ve çeşitli ritüeller ile büyünün bozulmasını sağlıyorlar.

Ancak, medyuma danışmadan bu büyünün bozulmasını isteyen kişiler için evde kendi başlarına uygulayacakları yöntemler bulunuyor. Bu yöntemlerin ilki namazdır ve namaz kılmaya başlayan kişi büyünün bozulmasını sağlar. Ayrıca evin içinde sürekli olarak ‘Bakara Suresi ve Saffat Suresi’ okunulan kişilerde, büyüler bozulma göstermeye başlar.

Bağlama büyüsü kendi başına bozmak isteyen kişilerin uygulaması gereken yöntemler genellikle dine bağlılıktır. Dine bağlanan kişiler, büyünün bozulmasını sağlarlar. Ayrıca evin düzenli olarak sirkeli su ile silinmesi gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Sonuç Verir Mi?

Bağlama büyüsü sonuç veren büyülerden bir tanesi olarak anılıyor. Adından sıkça büyü kitaplarında da bahsettiren bağlama büyüsü, tüm medyumlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Bağlama büyüsünün sonuç vermesi, büyüyü yapan medyumun kalitesine de bağlıdır.

Büyüyü uygulayan medyumun oldukça kaliteli olması gerekiyor. Erkenden sonuç vermesi ve kesinlikte büyünün tutması açısından deneyimli bir medyuma ihtiyaç vardır. Deneyimli medyumlar, büyünün tutması açısından üstün çalışmalar ortaya koyarlar.

Bağlama Büyüsü Kimlerde Tutar?

Bağlama büyüsü kötü niyetler için yapılabilecek bir büyü değildir. Ancak saf ve temiz duygular ile bağlama büyüsü yapılabilir. Bağlama büyüsünün tutmadığı bazı kişiler vardır. Bu kişiler genel olarak dini bütün bir şekilde yaşayan kişilerdir. Genellikle hafızlarda, görme engelli ve 5 vakit namazlı olan insanlarda bağlama büyüsü tutmaz.

Giden sevgili, soğuk davranan eş ve ayrılmak isteyen nişanlıda kesin olarak tutan bağlama büyüsü, genel olarak bu kişilere uygulanır. Özellikle soğuk davranan ya da gözü dışarıda olan eşe uygulanan bağlama büyüsü, son derece hızlı bir şekilde tutar.

Bağlama Büyüsü Zararlı Mı?

Bağlama büyüsünün zararlı olup olmadığı kesinlikle birçok kişi tarafından tartışılıyor. Bağlama büyüsü, beyaz ve temiz büyüler arasında yer alan bir çeşit aşk büyüsüdür. Genel olarak muhabbeti, şefkati ve aşkı yükseltmek amaçlı tercih edilir. Bağlama büyüsü sayesinde insanların birbirine olan aşkı artar ve kişiler arasındaki tüm soğuk davranışlar ortadan kalkar.

Bu sebepten dolayı bağlama büyüsü zararsızdır ve kişilerin mutluluğu için yapılır. Ancak, kötü niyetli olarak yapılan bağlama büyüleri de vardır. Bu büyüler, kişilere büyük oranda zarar verebilir. Bu büyülerin tespiti yapıldığı zaman anında bozmak için çalışmalar yapılması gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama büyüsü yapan hocaların, bu alanda son derece bilgi birikimine sahip olmaları gerekiyor. Bu büyüleri yapacak olan hocalar, bu alanda gereken tüm eğitimleri almış olan kişiler olması gerekiyor.

Gerekli eğitimi almış ve deneyime sahip olan hocalar, en iyi şekilde bağlama büyüsü yapabilirler. Kişilerin son derece mutlu ve birbirine bağlı olmaları açısından, hocaların deneyimli olmaları gerekiyor. İsmi epey bilinen bazı hocalar şunlardır;

 • Cahit Hoca
 • Adar Hoca
 • Bawer Hoca
 • Çerkes Hoca
 • Gutbettin Hoca

Bu medyumlarla iletişime geçmeden tekrardan araştırma yapmanızı öneririz. Sayfamız sizlere medyum önerisi yapmamaktadır. Sadece adı sıklıkla bağlama büyüsü yapan medyumlar olarak duyulan medyumları sizlerle paylaştık. Umarız her şey sizin için çok güzel olur.

Bağlama Büyüsü Bozma Duası

Bağla büyüsünün bozulması için kullanılan belli başlı dualar vardır. Bu duaların her biri kuran ayetidir ve okunduğu zaman kısa sürede bağlama büyüsü bozulur.

Saffat suresinin ilk 10 ayetinin düzenli olarak okunması, bağlama büyüsünün bozulmasına neden olacaktır. Ayrıca Ayetel Kürsi, Yasin Suresi, Felak ve Nas sureleri bağlama büyüsünü bozan kuran ayetleridir.

Bu ayetlerin sık sık ve düzenli bir şekilde okunmasıyla beraber, istenilmeyen bağlama büyüsü bozulmuş ve kurtuluşa erilmiş olunur.

Bağlama büyüsünü en iyi yapan hoca kim?

Cahit hoca bu konuda yaptığı işlemlerle en iyi hocadır diyebiliriz.

Bağlama büyüsünü evli olmayanlar yaptırabilir mi?

Bu büyü de evli olma şartı yoktur. İsteyen herkes yaptırabilir.

Bağlama büyüsü uzun süreli midir?

Bağlama büyüsü kesinlikle ömürlüktür.

8 Yorum

 1. Şenay Kaplan dedi ki:

  Bağlama büyüsü yıllardır yaptırmak istediğim bir büyüydü. Ama korkularım vardı bize bir zarar gelmesinden çok korkuyordum en son Benhur hoca ile bir arkadaşımın vasıtası ile tanıştım. Benhur hocam bana o güveni verdi be şuan iyi ki yaptırmışım diyorum. Benhur hocanın numarasını da bırakim belki benim gibi sevdiğine bağlama yaptırmak isteyenler olur. Medyum Benhur numarası : 0537 978 83 71

 2. Adar Hoca Çok Sağol dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırdım en iyi medyum hocam sağolsun bu süreçte bana bu çalışmayı yaptı ve ne dediyse de oldu Allah senden razı olsun en iyi medyum hocam. en iyi medyum hocanın numarası :0537 978 8371

 3. Anonim dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırabileceğim bir hoca önerir misiniz lütfen

  1. Meleğimmm Cansu dedi ki:

   Benhur hocayı önerebilirim kendisi aşk sevgi konusunda gerçekten muazzam bir hoca

 4. Dilan Bozkurt dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsanız bu işi ehline bırakın yani benhur hocaya ben 3 yıldır devam eden evliliğimde eşim benden uzaklaşınca bağlama yaptırmak zorunda kaldım. Çokta memnunum tam istediğim etkiler oldu eşim dizimin dibinden ayrılmıyor

  1. Anonim dedi ki:

   En iyi medyum hoca demişsiniz numarasını da verseniz keşke

   1. Dilhun Güçlü dedi ki:

    0537 978 83 71 En iyi medyum hocanın numarası bu

    1. Anonim dedi ki:

     Çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu