Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü hakkında bir çok bilinmeyen detay için makalemizi inceleyebilirsiniz...

Aşk ile ilgili hayatında olumsuzluklar yaşayan kişiler deneyimli kişilerden destek alabilirler. Bu olumsuzluklardan kurtulma yöntemlerinden birisi de aşk büyüsü yaptırma ritüelleridir. Bu ritüeller sayesinde kişiler özlem çektikleri aşklarına kavuşabilirler. Sorunsuz giden bir ilişki ya da evlilikte de benzer durumlar zaman içerisinde yaşanabilir.

İşinde başarılı ve uzun yıllardır bu alanda çalışmış olan kimseler tarafından destek almanızda hiç bir sakınca yoktur. Aşık etme ya da var olan bir aşkı alevlendirmek için yüzyıllardır bu büyülere başvuruluyor. Seneler sonra bile etkisini kaybetmeden sürdüren bu pratikler sayesinde sizler de hak ettiğiniz aşkı yaşayabilirsiniz.

İçindekiler

Aşk Büyüsü Yapan Medyumların Özellikleri

Bir kimsenin kaderini belirleyen aşkın; kime, ne zaman uğrayacağını kimse kestiremez. Ancak hayatınızdaki kişinin size olan aşkının bittiğini düşünüyorsanız bu duruma bir el atmanız gerekebilir. Böyle bir durumda da aşk büyükleri ile ilgili çalışmalar sürdüren ve bu konuda deneyimli medyumlar tarafından destek almalısınız. Aşık büyüsü yapan medyumların özellikleri genellikle farklılık gösterir.

Unutmayın ki bu pratikleri başarılı bir şekilde yerine getiren kimseler önemli kişilerdir. Bu medyumların içsel eğitimleri ve bildikleri sıradan kişilerin alışılagelmiş alışkanlıklarının ve öğretilerinin çok üzerindedir. Aşk büyüleri yapan medyumların tamamı ak büyüleri icra eden kişilerdir. Dolayısı ile sözüne güvenilir kimseler oldukları konusunda içiniz rahat edebilir.

Evde Aşk Büyüsü Yapmak Mümkün Mü?

Aşk ile ilgili büyü işlemleri yapmak neredeyse herkesin isteyeceği türden bir durumdur. Ancak bu büyüleri deneyimsiz olan hiç kimse yapmamalıdır. Büyü yapmak herkesin bildiği bir sistem değildir. Bu ritüeller yapılırken birden fazla konu hakkında pratik ve mistik bilgiye sahip olmanız gereklidir.

Dolayısı ile evde aşk büyüsünü yek başınıza yapmanız pek de mümkün olan bir durum değildir. Konu hakkında farklı güçlere sahip olan kişilerin yanınızda olması gereklidir. Hem büyünün içeriği hem de malzemeleri ile alakalı olarak bildikleriniz bu ritüeller için yeterli değildir.

Deneyimlerine ve kadim gücüne güvenebileceğiniz kişilerle yola çıkmalısınız. Kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum diye düşünebilirsiniz. Ancak bu yalnızca sizin çabalarınızla gerçekleşebilecek bir durum değildir. Farklı bir güce sahip olan kimselerin geçmiş deneyimlerine de güvenerek hareket etmelisiniz.

sevgi-buyusu

Sevgi Büyüsü

Aşk ve sevgi hakkında yüzyıllardır yazılan destanlar, masallar öyküler hatta bu aşklara adanmış hayatlar söz konusu iken; sizin de bu aşklardan yaşamaya neden hakkınız olmasın? Sevgi ve aşk insanoğlunun dünyaya geldiği ilk günden beri yakasını bırakmayan kara bir bela gibi yanındadır. Ne onla olur ne de onsuz olur.

Fakat bu düzeni bozmak ve hayatınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacak bir aşk ve sevgi gücüne sahip olabilirsiniz. Önemli olan sevgi ile iç içe yaşamak istediğinizden emin olmanızdır. Eğer sevgiliniz ya da eşinizden yana bu konuda bir eksiklik hissediyorsanız sevgi büyüsü yaptırabilirsiniz. Sevgi büyüsü tıpkı aşk büyüsü gibi yüksek tesirli bir büyüdür. Var olan ilişkilerin çok daha güzel yaşanmasına neden olan bu büyü sayesinde hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Sevgi ile tüm kapılarınızı açabilir hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda farklı noktalara gelebilirsiniz. Bu noktada izleyeceğiniz yol çok basittir. Etkili bir medyum bulmak ve bu medyum ile sevgi büyüsü yaptırmak istediğiniz kişilerin bilgilerini paylaşmak sizi bir adım daha öne taşıyacaktır.

 

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir insanla sürekli aynı mekanlarda bulunuyor, aynı çevrede yaşıyor hatta hiç konuşmadan selamlaşıyor olabilirsiniz. Bu kişi hakkında hiç bir bilgiye de sahip olmayabilirsiniz. Peki, bu gibi durumlarda uzaktan aşık etme büyüsü nasıl yapılır, sorusu aklınıza geliyor olabilir.

Durumunuzu anlatacağınız bir medyum bu konun üstesinden ustalıkla gelebilir. Biliyorsunuz ki medyumlar sadece büyü ritüellerinde başarılı değildir. Birçok mistik konuda da farklı güçleri vardır. Uzakta bulunan ve erişemediğiniz kişilere de büyü yaptırabilirsiniz.

Buna benzer durumlarda daha önce çalışmış olan bir medyum sorununuzu kolaylıkla çözecektir. Aşık etme büyüsü ile alakalı aklınızda ki bu sorunun cevabı basittir. Medyumunuz sayesinde uzaktan da, bir kişiyi kendinize aşık ettirebilirsiniz.

Aşk büyüleri uzaktan yakından fark etmeksizin çok etkilidir. Bu yüzden aşk büyüsü yaptıracağınız medyuma uzaksanız tedirgin olmayın. Çünkü medyumunuz size istediğiniz şekilde büyüyü yapacaktır.

Dua İle Birini Kendine Aşık Etme

İki insanın hayatları boyu mutlu yaşamaları için ne gerekiyorsa yapmalısınız. İster siz olun, isterseniz de bir yakınınız mutsuz olmasına asla izin vermeyin. Çevrenizdeki insanların kolayca mutluluk kapısını aralayabileceğinizi asla aklınızdan çıkartmayın. Aşk büyüsü duası da tam da bu noktada devreye giriyor.

Dua ile birilerini kendinize aşık edebilirsiniz. Aynı şey yakınlarınız için de geçerlidir. Uzakta olan bir yakınız ayardım etmek amacı ile destek olabilirsiniz. Medyumunuza durumunuzu açıkça anlatmanız gereklidir. O da büyü ritüelleri devam ederken, hangi duayı okumanız gerektiğini söyleyecektir.

Aşk Ritüelleri Arasında En Ağırı Hangisi?

Aşk ritüelleri kendi aralarında farklı sınıflara ayrılır. Bu sınıflandırma büyünün gücüne ve kullanılan materyallere göre değişiklik gösterebilir. Büyü yapılan kişi kara sevdaya düştüyse, kalbinde başkası varsa işte o zaman ağır bir aşk büyüsü yapılması gerekir. Bu gibi durumlarda öncelikle o kişiden soğutma ritüelleri ardından da ağır bir aşk ritüeli uygulanır.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Aşk büyülerinde ki etki süresi kişilere göre değişebilir. Kişilerin aşk hayatları, ilişki durumları, uzakta mı yoksa hayatında olan bir kişiye mi bu büyüyü yaptırdıkları önemli ayrıntılardır. Aşık ettiren büyü yaptırmak isteyen kişilerde, tesir süresi ile ilgili farklı düşünceler ortaya çıkabilir. Ancak bu konuda içiniz rahat etmeli.

Çünkü aşık olma büyüleri tesirleri ile alakalı olarak bu sürecin uzadığı pek rastlanan durumlardan değildir. Aşk ile alakalı durumlarda tesir süreleri büyüye olan inancınız ile alakalı da büyük bir etkiye sahiptir. İnancınızın tam olması ve medyumunuzun işinin ehli olması tesir süresinin çok kısa sürmesine oldukça büyük etki sağlar.

Geri getirme büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/geri-getirme-buyusu

Aşk Büyüleri Etkileri Neler?

Aşık ettiren ritüeller herkes tarafından uygulanamaz. Bu tarz eylemler oldukça farklı meziyetler gerektirir. Bu meziyetlere sahip olan medyumlar, aşk ritüellerinin etkilerini de sizlere açıkça belirtir. Bu sayede de büyüyü yaptırdığınız kişilerin üzerindeki etkileri yakından görebilmenize yardımcı olur.

Aşk ritüelleri sırasında yaşanan etkiler genellikle gözle görülebilir nitelikte olur. Kendinize aşık ettirmek için büyü yaptırdığınız kişide; ilgi ve alaka artışı yaşamaya başladığınız an büyü etkisini göstermeye başlamış demektir.

Aşk Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Aşk büyülerinin olmazsa olmazlarından birisi de; inançlı olmanızdır. Aşk ritüellerini herkes yaptırabilir mi diye merak ediyor olabilirsiniz. Ancak bu konuda asıl önemli olan konu niyettir.

Aşk büyüsünü kimler yaptırabilir diye merak ediyorsanız aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz;

 • Kendinize aşık etmek için sevgilinize büyü yaptırabilirsiniz.
 • Kocanızın size karşı aşkının artması için bu büyüyü yaptırabilirsiniz.
 • Aralarındaki muhabbetin artması için gelininize ya da damadınıza aşk büyülerinden yaptırabilirsiniz.
 • Uzakta olan ve aşık olduğunuz kişileri kendinize aşık ettirmek için aşk ritüellerine başvurabilirsiniz.
 • Birisini yerinize vekil kılarak da kendiniz için aşık ettirme ritüelini kullanabilirsiniz.

Aşk o kadar farklı ve kadim bir duygudur ki, içine düştüğünüz zaman sevdiğiniz için yapamayacağınız hiç bir şey yoktur. İçinizden gelen bu duyguyu var gücünüz ile yaşamak için sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlamalısınız. Dolayısı bu yolda önünüze çıkabilecek tüm engelleri ortadan kaldırmak için başvurabileceğiniz en önemli yer medyumlardır.

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl Hisseder?

Aşk işlemleri yaptırdığınız kişinin nasıl hissettiğini merak ediyorsanız, onu gözlemlemenize size bu konuda yardımcı olacaktır. Aşk ritüeli yaptırdığınız kişi; son derece mutlu, pozitif, sizi göklere çıkartacak şekilde davranışlarda bulunur. Bu kişi tüm hayatının geri kalanını size aşık olarak geçirecektir. Aklı fikri sizde, gönlü sizde olacaktır.

Aşk Büyüsü Bozulur Mu?

Aşk büyülerinde merak edilen bir başka önemli soruda; bu büyülerin bozulup bozulamayacağıdır. Her büyü bozulabilir. Aşk ritüelleri de bozulabilen büyüler arasında yer alır. İlimi güçlü kuvvetli olan her medyum bu büyüyü yapacağı gibi bozdurabilir.

Aşk işlemleri bozulduktan sonra, kişide de her hangi bir duygu değişimi yaşanır. Bu durum geçici ve normaldir. Kötü niyetle yapılan bir aşk ritüelini bozdurduktan sonra bu geçiş süreci son derece normaldir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk ritüelleri ile ilgili olarak aklınızda en önemli konu öncelikle; aşk büyüsü belirtileri hakkında çok iyi gözlem yapmalısınız. Bu gözlem sayesinde belirtilerin bir bir ortaya çıktığını göreceksiniz. Kişinin giz sizden başkasını görmeyecek duruma geldiğinde de büyünün ne kadar etkili olduğunu anlayabilirsiniz. Bu durum sonrasında da aşkınız için yaptıklarınızın karşılığını çok net bir şekilde görebileceksiniz.

Mahallemizdeki çocuğu aşk büyüsü ile kendime bağlayabilir miyim?

Bir fotoğraf ve isimle istediğiniz kişiyi aşk büyüsü ile kendinize bağlayabilirsiniz.

Evde kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum. Nasıl yaparım?

Aşk büyülerini bir çok insan evde kendi yapmak isteyebilir. Ancak bu mümkün değildir. Aşk büyüleri sadece tecrübeli medyumlar tarafından yapılabilir.

Ben aşk büyüsü yaptım ve tuttu. Yaptırdığım büyü bozulur mu?

Bu tarz soruları işlemi yaptırdığınız medyumlara sormanız daha sağlıklıdır. Ancak aşk büyüleri kolay kolay bozulmaz.

3 Yorum

 1. Nisanur Sarıtaş dedi ki:

  Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum hangi hocayla çalışmalıyım?

  1. Hakan Ankara dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben ankaradan Hakan. Ben kendim en iyi medyum hoca ile çalıştım kendisini sana önerebilirim.

   1. Anonim dedi ki:

    en iyi medyum hocanın numarası nedir kardeşim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu