Geri Getirme Büyüsü

Geri Döndürme Ritüeli

Geri döndürme ritüeli ile ilgili bilinmeyenleri öğrenmek için makalemizi inceleyebilirsiniz...

Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli, birçok insanın sevdiğine kavuşmasını sağlamıştır. Geçmişten günümüze kadar bu ritüeller insanlara çok büyü mutluluklar katmıştır. Bu ritüelleri en çok anlamlı kılan durum ise büyü olmamalarıdır. Böylelikle her insan günaha girmeden gideni geri getirme ritüeli yaptırabilmektedir. Geri döndürme ritüelini büyülerden ayıran en büyük özelliği ise düşünce gücü ile yapılıp ruhani varlıklara gerek duyulmamasıdır.

Geri getirme ritüeli yapılırken okunacak dualar ve yapılacak işlemlerin eksiksiz yerine getirilmesi gerekir. Geri döndürme ritüeli mutlaka en tecrübeli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Böylelikle sorunsuz bir şekilde sizde eski sevgilinize kavuşmuş olursunuz. Tüm medyumların kendine özgü çalışma teknikleri vardır. Bu teknikleri kimseyle paylaşmak istemezler.

İçindekiler

Geri Getirme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirttiğimiz gibi her medyumun kendine özgü işlem stili vardır. Burada önemli olan medyumun nasıl işlem yaptığı değildir. Önemli olan geri döndürme ritüeli bittikten sonra sonuç alınmasıdır. Gideni geri getirme ritüeli yapılışı bakımından en zor geri getirme çalışmalarından biridir. Çünkü bu işlemlerde medyumlar düşünce gücünü kullanmaktadırlar.

Peki geri getirme ritüeli nasıl yapılır? Tam anlamıyla olmasa da kısa bir özetine bakalım…

 • Öncelikle kişilerin resimleri ve bilgileri işlem alanında hazırlanır.
 • Daha sonra resimler ve bilgiler üzerine eski sevgiliyi geri getirme duası okunur.
 • Dua okunurken saat ve güne çok dikkat edilmelidir.
 • Okuma sırasında mutlaka abdestli olunmalıdır.
 • Dua okunduktan sonra her medyum kendi geliştirdiği yöntemleri devreye sokar.
 • Bu yöntemler işleme yedirildikten sonra çalışma biter. Ve geri döndürme ritüeli bitmiş olur.

Anında Geri Getirme Ritüeli Kimlere Uygundur?

Anında geri getirme ritüeli, adında da olduğu gibi en hızlı geri getirme ritüeli olarak bilinir. Bu işlem daha çok sabırsız insanlar için vardır. Eski sevgiliyi geri döndürme ritüelleri genelde 7-14 gün arasında sonuç vermektedir. Bu süreyi beklemekte zorluk çeken insanlar olabilir. Bu insanlar genel olarak anında geri getirme ritüeli yaptırırlar.

Peki anında geri getirme ritüeli kimlere uygundur? Gelin hep beraber inceleyelim…

 • Öncelikle daha önce mutlaka ilişki yaşadığınız birisine bu işlemi yaptırmalısınız.
 • Eğer getirme istediğiniz kişiyle bir geçmişiniz yoksa bu çalışma sonuç vermez.
 • Eski eşinize bu işlemi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.
 • Nişanlandıktan sonra sorunlar yaşayıp ayrıldığınız insana bu çalışmayı yaptırabilirsiniz.
 • Sevgili olup kısa veya uzun süre ilişki yaşadığınız kişilere de eski sevgiliyi geri getirme ritüeli yaptırabilirsiniz.

Geri Döndürme Ritüeli Yapanlar Kimler?

Her insan evde kendi başına geri döndürme ritüeli yapmak isteyebilir. Ve bu durum için pek çok araştırma yapabilir. Ancak bunu başarmak sanıldığı gibi hiçte kolay değildir. Bu tarz çalışmaları yapmak için yüksek bir enerji gücü ve ilim sahibi olmak gerekir. Bu enerji ve ilim sahibi olmayan hiç kimse geri döndürme ritüeli yapanlar kısmına giremez.

Geri döndürme ritüelini yapanlar sadece medyum hocalardır. Özellikle uzun yıllar bu konular hakkında çalışmalar yapıp kendini geliştiren birçok medyum hoca vardır. Sizde bu medyum hocalarla iletişime geçip manevi destek alabilirsiniz.

Adet kanı büyüsü ile ilgili yazdığımız yazımızı incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/adet-kani-buyusu

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Kaç Gün Sürer?

Aslında yazımızın ilk bölümlerinde sizlere bununla ilgili bilgi vermiştik. Ancak gelen yoğun sorular üzerine bununla ilgilide bir başlık açmak istedik. Giden sevgiliyi geri döndürme ritüeli ortalama süre bakımından 7-14 gün arasında sonuç vermektedir. Bu süre eski sevgilinizin size karşı ilgisine bağlı olarak değişir. İlgisi var ise kısa sürede eğer hiç ilgisi kalmamışsa daha uzun sürede bitebilir.

Bu süreyi kısaltmanın bir diğer yolu ise çok tecrübeli medyumlarla çalışmaktır. Bazı medyumlar öyle teknikler geliştirmiştir ki bu süreleri 5-6 gün aralığına kadar getirmiştir. Bu medyumlar herkese işlem yapmamaktadır. Sadece uzun süreli ilişkileri biten kişilere çalışma yapmaktadırlar.

geri-dondurme-ritueli

Denenmiş Aşk Ritüelleri Hangileridir?

Denenmiş aşk ritüelleri arasında en çok bilineni en hızlı geri getirme ritüelidir. O kadar kısa sürede etki verir ki denendiği zaman hiçbir medyum hocayı yanıltmamıştır. Ancak eğer bu çalışmayı yaptırmak istiyorsanız geçmişte ilişki kurduğunuz birisine yaptırmanız gerekir. Eğer geçmişte ilişki kurmadığınız birisine yaptırırsanız işlem başarısız olacaktır.

Gideni geri getirme ritüeli sadece ayrılıklar da denenmelidir. Özellikle ayrılık süresi kısa olan durumlarda denenirse muhteşem sonuçlar çok kısa sürede alınabilir. Denenmiş aşk ritüelleri arasında olan bazı işlemleri aşağıda paylaştık.

Denenmiş aşk ritüelleri;

 • Geri döndürme ritüeli.
 • Aşık Ettirme ritüeli.
 • Anında geri getirme ritüeli.

Geri Dönüş Ritüeli Zararlı mı?

İnsanlar tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi de geri dönüş ritüelinin zararlı olup olmamasıdır. Kendisine veya sevdiğine zarar verecek hiçbir işlemi insanlar yaptırmak istemez. Bu son derece doğaldır. Ancak geri döndürme ritüeli işleminde ne size ne sevdiğinize zarar verecek bir durum yoktur.

Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli kesinlikle büyülerle karıştırılmamalıdır. Büyülerde ortaya çıkan zararlı durumlar geri dönüş ritüelinde asla ortaya çıkmaz. Çünkü burada tamamen dualar ve medyumlara dayalı özel teknikler kullanılır. Büyülerde olduğu gibi şeytani işlemler uygulanmaz.

Geri döndürme ritüeli yaptırmak istiyorum ne yapmalıyım?

Daha önce geri döndürme ritüeli yapan bir medyumla iletişime geçmelisiniz.

Geri döndürme ritüeli büyü mü?

Geri döndürme ritüeli kesinlikle büyü değildir.

Geri döndürme ritüeli kesin sonuç verir mi?

Geri döndürme ritüeli iyi bir medyumla çalışıldığı zaman kesin sonuç verir.

Geri döndürme ritüeli kaç günde etki eder?

Geri döndürme ritüelinin ortalama süresi 14 gündür.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Yeliz Anamur dedi ki:

  Bu hususta tek söyleyeceğim hoca Benhur hocadır kendisi bu işi hakkıyla yapan birisidir. Bu arada nadir hocaya para göndermeyin.

  1. Yasemin Şahin dedi ki:

   Benhur hocamın numarasını verir misin lütfen?

 2. Azad Özgür dedi ki:

  Ben geri döndürme ile ritüeli yaptırdım ve çok memnun kaldım. Benhur hoca yaptı bana da çalışmayı

  1. Kardelen Çelik dedi ki:

   Lütfen Benhur hocanın numarasını yazar mısınız bu ritüele çok ihtiyacım var lütfen bekliyorum numarasını

   1. Sevgi dedi ki:

    0537 978 83 71 medyum Benhur numarası bu

    1. Kardelen Çelik dedi ki:

     Çok teşekkür ederim

 3. Yiğit Alpaslan dedi ki:

  Selamlar ben başımdan geçen bir olayı anlatayım sizlere, çocukluğumuzdan beri birlikte olduğum kız arkadaşım iş ciddi boyutlara gelince benden ayrılmak istedi. Ne yaptıysam ne ettiysem tekrar barışmadı hatta beni görmek dahi istemiyordu. Daha sonrasında çarem kalmadığı için bir işlem ile tekrar bana gelmesini sağlamak istedim. Büyüden korktuğum için ritüel araştırmasına girdim. Ve sonunda Benhur hocayı bulup kendisine çalışma başlattırdım, iyiki de başlatmışım Allah’a şükürlet olsun Benhur hocam sayesinde sevdiğime kavuştum. İsteyenler için Benhur hocanın numarası: 05379788371

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu