Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir? Geri Getirme Büyüsünün Amacı Nedir? Hepsi ve daha fazlası için makaleyi incelemeye devam et....

Eşi ya da sevgilisi tarafından terk edilen insanları bir araya getirmek yani gönül birliğini yeniden sağlamak için insanlar yollar ararlar. Bu yollar arasında manevi uygulamalar önemli bir yer tutar.

Manevi uygulamalar arasında yer alan büyülerden olan gideni geri getirme büyüsü, kişiler özelinde icra edilen bir büyü olsa da, kısmetin kaçması durumunda nasibi açmak, bolluk ve bereketin kıtlığı durumunda bereketi yeniden tesis etmek ve kaybolan manevi değeri yüksek eşyalara tekrar ulaşabilme amaçları doğrultusunda bu büyüye başvurulmaktadır.

İçindekiler

Geri Getirme Büyüsü Nedir? 

Geri getirme büyüsü, farklı büyü kitapları ve uygulamalarda yer edinen büyüler arasında yer alan bir uygulamadır. Etkisi hızlı olduğu için özellikle yeni ayrılan sevgili ya da eşlerin sevdikleri kişiler ile hayatlarını tekrar birleştirilmesi aşamasında devamlı olarak başvurulan bir yöntemdir.

Geri Getirme Büyüsünün Amacı Nedir?

Tamamen manevi bir boyut dışında dünya dışı varlıkların yardımıyla gerçekleştirilen geri getirme büyüsü, etkileri bakımından hızlıdır. Etkileri hızlıca ortaya çıktığından, büyü üstatları ve işini iyi yapan medyumlar tarafından yapılan ezoterik uygulamalar, usullerine göre tatbik edildiğinde bu büyünün çok kuvvetli bir etkiye sahip olduğu bilinir. Bu yüzden de binlerce yıldır ayrılan eş ve sevgilileri tekrar bir araya getirmek için kullanılan manevi bir işlemdir.

Özellikle Anadolu’nun en eski medeniyetlerinde günümüze kadar bozulmadan gelen ve büyü kitaplarında yer aldığı şekilde hem ilim sahibi insanlar hem medyumlar hem de manevi yönü yüksek olan kişiler tarafından yapılan geri döndürme büyüsü icra edilmiştir. Genel olarak yapılan bu büyü aşk etkileri de taşıyan bir bağlama büyüsü olarak bilinir.

Giden Eşi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşi tarafından terk edilen ya da hiç hesapta yokken ayrılık yaşayan karı ve kocalar, kendilerine haksızlık yapıldığını düşünüyorlarsa geri getirme büyüsü yaptırmaktadırlar.

İşinin ehli bir medyum hocanın yardımı ve desteğiyle yapılması tavsiye edilen en hızlı geri getirme büyüsü olan bu büyüde, iyi düşünceler ve iyi temenniler odak noktasına alınmalıdır. Çünkü bu büyünün etkilerinin tesiri için kendisine büyü yapılacak kişi hakkında olumsuz düşünceler bulundurulmamalıdır.

Yapılacak olan geri getirme büyüsü, amacı bakımından bozulan yuvaların birlikteliklerini yeniden tesis ederek onları birleştirerek onları korumaktır. Bu gibi nedenlerle gerçek niyet kullanılarak yapılan geri getirme büyüleri, büyü yapılan kişi kadar büyü yaptıran kişiye de içsel huzur ve heyecan vermesi gerekir. Bu büyü yapılırken, büyü üstatlarının direktiflerine uygun uygulamalar yapılmalı, ilim ve irfan sahibi hocaların hazırladığı tılsımlı sözcükler ve kadim büyü kitaplarından alınan büyülü temenniler ile büyünün başarılı şekilde uygulanması sağlanmalıdır.

Ayrıca büyünün etkisinin arttırılması için ezoterik öğretilere uygun olarak, denenerek test edilmiş ritüeller yerine getirilmeli, böylece yapılan büyünün etkisi de arttırılabilir. Tesiri yükseltilen 3 günde geri getirme büyüsü sayesinde büyünün yönlendirildiği kişiler kısa sürede eşlerinin yanına dönerek ömür boyu eşlerine sadık kalırlar.

geri_getirme_buyusu

Geri getirme büyüsünün malzemeleri nelerdir?

Geri getirme büyüsü için 3 adet saç teline ve bunun yanı sıra 1 adet kırmızı mendile ihtiyaç vardır.

Bağlama büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi linkte tıklayarak inceleyebilirsiniz: getirmebuyusu.com/baglama-buyusu

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü şöyle yapılmaktadır.

1-Geri getirme büyüsü yaparken, ilk önce sessiz bir yere geçilmeli, dışarıdan gelebilecek gürültü ve sesler en aza indirilmelidir.

2-Sessiz bir yerde güneşin battığı yöne doğru dönülmeli ve ayakta iken gözler kapatılarak 7 defa Hüddam Apraziyal Efendi ifadesini kullanılmalıdır.

3-Ayakta iken ve gözler kapalı iken şekilde 7 defa Ya Hüddam Apraziyal Efendi tılsımlı ifadesini okumalı ve bu esnada da geri getirmek istediğin kişiyi niyet ederken aynı zamanda kırmızı mendili sağ avucunda tutmak gerekir.

4-Daha sonra dizüstüne çökerek, 3 adet saç telini kopararak, sonrasında da bu 3 adet saç telini kırmızı mendilin üzerine koymak gerekir.

5- Kırmızı mendilin üzerine koyulmuş olan 3 adet saç telinin üzerine tılsımlı sözcüklerin yer aldığı mucize geri döndürme duası ile hitapta bulunmak gerekir.

6- Tılsımlı sözleri taşıyan duayı söylerken içli bir eda ile ve niyetini aklından çıkarmamak gerekir.

7-Bu aşamanın ardından 3 adet saç telinin her birini sağ avucu almalı ve sağ avucunda bu 3 adet saç telinin üzerine 7 defa tılsımlı sözleri söylemek gerekir.

8-Bu uygulama bittikten sonra 3 adet saç teli tekrar kırmızı mendil üzerine konmalı ve ardından, kırmızı mendil 4 defa katlanmalıdır. Mendil adeta muska haline getirilmelidir.

9-Ardından iyice muska haline gelen mendil, sağ avuca alınmalı ve hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bir toprak parçası içerisine gömülmesi gerekir.

10-Kırmızı mendil ve 3 saç teli toprağın altına konduktan sonra üstü kapatılmalı, tılsımlı sözler üstüne okunmalıdır.

Yapılan bu aşamalardan ardından geri getirme büyüsü tamamlanmış olur.

Bu aşamada geri getirme büyüsü kendin yap uygulamaları evde de yapılabilir. Ancak hem tesirinin arttırılması hem de sağlıklı bir geri getirme büyüsü yapılabilmesi için işin ehli kişiler tarafından yapılması gerekir.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Geri getirme büyüsünü yapmak isteyenlerin çoğu bu büyünün etkilerini önceden bilmek ve ne ile karşılaşacağını bilmek istemektedir. Geri getirme büyüsünün etkileri şöyledir.

1-Geri getirme büyüsü yapılan kişide büyü etkisini göstermeye başladığında etkiler kolaylıkla hissedilir.

2-Büyü yapılan kişide büyü yapana ya da büyüye vekalet eden büyü üstatlarına karşı ciddi bir hassasiyet oluşmaya başlar.

3-Büyünün tesirinin artmasıyla beraber büyü etkisindeki kişi veya kişiler, sevgililerine ya da eşlerine karşı bağlanma, sahiplenme, koruma davranışları gibi davranışlar sergilemeye başlar.

4-Eşler arasında muhabbet artması, aşkın etkili halinin yaşanması, cinsel yaşamın renklenmesi gibi unsurlar görülmeye başlar.

5- Bu büyünün en büyük etkisi ise, büyü tesirindeki kişinin hem duygusal hem de cinsel yönden eşlerine veya sevgililerine aşırı bağlılık göstermesi olarak açıklanmaktır.

Geri getirme büyüsünün yapıldığı kişilerde bu etkiler görülür.

Geri Getirme Büyüsü Mantığı

Geri getirme büyüsünün mantığı, terk edilen veya sebepsiz olarak ayrılan çiftleri yeniden araya getirmek amacıyla yapılan bir çalışmadır. Sevenlerin ayrılarak acı çekmelerinin önüne geçmek, acı çeken insanların sevdikleri insanlara tekrar geri kavuşabilmeleri için ve bu acıların önüne geçebilmek için yapılan bir işlemdir. Bu yöntemle geçmişte birçok insan sevdiği kişilere kavuşmuşlardır.

Geri getirme büyüsü her zaman insanların en çaresiz anlarında onlara yardım etmiştir. Bu yüzden mantık olarak insanlar adına kullanılan en iyi çalışmadır diyebiliriz. Bu işlemi yaptıranların olumsuz sonuç alması neredeyse imkansızdır. Tabi bu durum biraz da işlemi yapan medyum hocaya bağlıdır. Tecrübeli bir medyum bulmak bu işlemin ilk kriteridir.

Sevgiliyi Büyü İle Geri Getirmek

Sebepsiz yere ayrılan sevgililer için giden sevgiliyi geri getirme büyüsü veya evlilik ile sonuçlanması beklenen ilişkilerin bir anda sona ermesi nedenleriyle geri getirme büyüleri yapılmaktadır.

Manevi yönü ağır basan bu tür uygulamalarda, büyü yapılan kişinin duygu ve düşünceleri etki altına alınarak, hiçbir zarar görmeden sevgililer duygusal bağlılık içine girebilmektedir. Geri getirme büyülerinde, büyü etkisindeki kişi, kendiliğinden bir duygu durumuna girerek, terk ettikleri sevgililerine geri dönme durumu göstermektedir. Büyünün deneyimli üstatları ve ilim sahibi medyum hocaların manevi enerjileri, bu büyünün başarılı olmasını sağlar.

Gideni Geri Getirme Büyüleri

Sebepsiz yere ayrılan sevgililer veya evlilik ile sonuçlanması beklenen ilişkilerin sona ermesi veya her şey yolunda giderken birden birbirini terk eden evli çiftleri tekrar birleştirmek için gideni geri getirme büyüleri yapılır. Gideni geri getirme çalışması yapılırken kişilerin resimleri kullanılır.

Geri döndürme büyüsü olarak da bilinen bu işlem herkes tarafından merak edilir. Çoğu kişi ayrılık hariç merakından bile gideni geri getirme çalışması yaptırabilmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri

Geri getirme büyüsü belirtilerini şöyle sıralayabiliriz.

1-Büyü yapılan kişinin düşünceleri bir anda değişir.

2-Değişen düşünceler çok uzun süre devam eder.

3- Kişi kendisine büyü yapıldığını fark etmez.

4-Kişiye büyü yapıldığını çevresindeki kişilerde fark etmez.

5-Büyü yapılan kişi büyük yoğunlukta aşk hissi duyar.

6- Büyü yapılan kişi ayrılınmış olan eş veya sevgiliye kısa süre içinde döner.

7- Büyü yaptıran kişiye güçlü ve büyük bir aşk duyar.

8- Büyü yaptıran kişiye daha fazla ilgi ve alaka duyar.

9- Büyü yapılan kişi baş ağrısı hissi yaşar.

10- Büyü yapılan kişi unutkan tavırlar ortaya koyar.

11- Büyü yapılan kişi evcil hayvan besliyorsa, evcil hayvanın tavrı değişiklik gösterir.

Bu gibi durumlar geri getirme büyüsünün belirtileridir.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüleri genel olarak en hızlı etki eden büyü türüdür. Büyü yapılan kişi nerede olursa olsun en kısa sürede etkisini gösterir. Ehil kişiler tarafından yapılan bu büyülerin etki süresi konusunda tatmin edici bir yanıt verilmese de bugüne kadar yapılan büyülerin 2 hafta içinde sonuçlar vermeye başladığı biliniyor. Büyü üstatlarının ve ilim hocalarının ekstra uygulamalarıyla bu süre daha da kısalabilmektedir.

3 Günde Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyülerinin etkileri çok hızlı şekilde görülür. Fakat büyü konusunda ehil kişilerin ve ilim hocalarının ekstra yaptıkları tılsımlı şeylerle bu süreler daha da kısalır.2 hafta olan etki süresi daha da azalarak 3 güne kadar inebilmektedir.

Terk edilen sevgilinin geri dönmesi veya evi terk eden eşin tekrar evine dönmesi için yapılan bu büyülerin etkilerinin süresi de böylece daha kısa olmaktadır.

En Tesirli Geri Getirme Büyüsü

Terk edilen sevgiliyi geri döndürmek ve eşi evine tekrar geri getirmek için yapılan geri getirme büyülerin, okunan tılsımlı hitaplar neticesinde tesirleri daha da artar. İşin ehli kişiler ve ilim hocaları tarafından söylenebilecek olan bu tesirli hitaplar, geri getirme büyüsünü en tesirli hale getirir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri getirme büyüsünde kullanılan tılsımlara göre büyünün kuvveti artar. Bu nedenle de büyü bozumu olmadan kişilerin tekrar ayrılığı yeltenebilmesi mümkün değildir.

Geri getirme büyüsünün bozulması yine işin ehli ve bu alanda tecrübeli medyum hocalardan destek alınmasıyla yapılır. Bu kişilerin hazırladıkları, manevi gücü yüksek uygulamalar ve tesir altındaki kişilerin kullanması gereken kürler sayesinde bu büyünün etkileri ortadan kaldırılır. Böylece ayrılmak isteyen kişiler yollarını ayırmaya sahip olabilirler.

Geri Getirme Büyüsünde Yaşanabilecek Tehlikeler Nelerdir?

Geri getirme büyüsünde kullanılan tılsımlı sözler dolayısıyla ciddi sıkıntılar ile karşılaşılabileceğinin bilinmesi gerekir. Bunları bilerek öylece büyü yapmaya karar verilmelidir.

Geri getirme büyüsünü ister kendi başınıza veya bir başkası tarafından da yapılsa bile büyünün büyük tehlikeler taşıdığını bilmek gerekir. Çünkü büyü bir başkasına yapılsa bile, büyünün büyü yaptırana ve büyü yaptıranın çevresindeki insanlara bela olacağı bir gerçektir. Büyü yapan kişiyi musibetlerin dibine taşıyacağı da defalarca tecrübe edilen bir gerçektir.

Bu sebeplerden dolayı geri getirme büyüsü gibi uygulamalardan her fırsatta uzak durulması gerekir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Yorumları

Geri getirme büyüsü yapma konusunda geri getirme büyüsü yorumları yapılmaktadır. Bu yorumlarda, amaç ne olursa olsun insanların bu uygulama ile sevdikleri kişilerin gönüllerini yeniden kazanacaklarına dair inançlarının her daim yüksek olması gerektiği ifade ediliyor.

Manevi enerjiler aracılığıyla etki altına alınan insanların bu olayın nasıl olduğunu anlayamadıklarını ve şaşkınlık yaşadıkları yorumu yapılıyor. Bu gibi nedenlerden dolayı geri getirme büyüsü yaptırmaya karar vermeden önce, alınacak sonuçlara şaşırmamalı ve her şeyin doğal olduğunu bilmenin gerekli olduğu ifade ediliyor.

Geri getirme büyüsü evlilik için kullanılır mı?

İşinin ehli, ilim sahibi bir hoca ile çalışıldığı zaman geri getirme büyüsü evlenme yoluna götürür.

Kocam evden ayrıldı geri getirme işlemi onu eve getirir mi? diyorsanız;

Geri getirme büyüleri aracılığıyla kocanızı eve geri getirebilirsiniz.

Geri getirme büyüleri etkili midir?

Geri getirme büyüleri en etkili büyüler arasındadır.

İlgili Makaleler

126 Yorum

 1. Aybüke Solmaz dedi ki:

  5 senelik evliliğim eşimin ailesinin kırşkırtmaları ve eşimin benden soğuması ve uzaklaşması ile bitme noktasına geldi. Hatta bitti çünkü eşim boşanma davası bile açmıştı. Daha sonra geri getirme konusunda hoca aramaya başladım en son Cahit hoca ile görüştüm ve kendisi 14 gün içerisinde eşimi tekrar bana getireceğini ve geldikten sonra da bana ve çocuğuma bağlı olacağını söyledi. Bu süreçte her gün benle iletişim halindeydi. Kendisi o kadar büyük bir ilim sahibi ki dediklerinin hepsi oldu. Boşanma davası açan eşim davayı hemen geri çekti ve şuan herşey o kadar güzel ki Cahit hocam Allah senden bin kere razı olsun öyle büyük sevaba girdin ki…. Sevdiğinden ayrılanlar Cahit hocayı size öneriyorum kendinizi ona bırakın dediklerine uyun zaten gereken oluyor. Hatta size numarasını da bırakıyorum. 0538 747 21 74 Medyum Cahit numarası

  1. Hatice Hanım dedi ki:

   Cahit hoca iyi demişsiniz her gün iletişim kurdunuz mu Cahit hocayla. Herkes çok övüyor Cahit hocayı. Bide kendi hesap numarasını mı veriyor doğru mu? Lütfen cevap verin

   1. Aybüke Solmaz dedi ki:

    Sana söyleyeceğim tek şey sadece Cahit hocayı ara ve dediklerine uy ondan sonra sonuçları gör ben o kadar memnun kaldım ki anlatamam

    1. Anonim dedi ki:

     Dogru mu bunlar gercek mı

     1. Aybüke Solmaz dedi ki:

      Günaydın evet ben kendim yaptırdığım için net konuşuyorum çok memnun kaldım

     2. Dilara Solmaz dedi ki:

      Sana söyleyeceğim tek şey Cahit hocayla çalış ve gerçek olup olmadığını kendin gör. Adam bi harika yaaaaaa

     3. Mehmet dedi ki:

      Yaptırdinizmi

    2. Sara Yılmaz dedi ki:

     Aybüke sana çok teşekkür ediyorum. Çünkü sevdiğim adamla ayrılmıştım ve bu sayfaya girip senin yorumunu gördükten sonra Cahit hocayla çalışma yapmaya karar verdim. Çokta iyi yapmışın çünkü Furkan bana geri döndü. Ayrıca dönmesinden ziyade bana olan ilgi alakası eskisinden de çok iyi çok mutluyum. Hem senden hem Cahit hocadan Allah razı olsun Aybüke bacım.

     1. Anonim dedi ki:

      Sonuç aldınız mı cahit hocadan

   2. Anonim dedi ki:

    Azərbaycandan araya bilərəmi

  2. Betül Konya dedi ki:

   Cahit hocayla bende çalışmaya başladım inşallah bende sizin gibi güzel sonuçlar görürüm.

  3. Döne Dalkur dedi ki:

   Bende kendisiyle çalışmak istiyorum bana önerileriniz var mı acaba

   1. Ülkü Aslan dedi ki:

    Döne hanım tek önerim hoca ne derse yap olur. Kendisi çok donanımlı ve geri getirme konusunda uzman bir hoca.. 3 senelik ilişkim vardı. Sebepsiz yere bitti. Ne kadar çabalasam gururumu yerler altına alsam da benimle barışmadı. Sonra Cahit hocayı tanıdım ve bana işlem yaptı. Şuan tekrar birlikteyiz ve çok mutluyuz. Yani diyeceğim o ki Cahit hoca ne derse yap…

  4. Vüsale dedi ki:

   Kaç günde etki etdi bide gerçekden işe yaryormu

  5. Nur dedi ki:

   Aybike hanım sizin ile aynı durumdayım nasıl yapsam bilemedim ne kadar etkili cahit hoca emin olamıyorum bi türlü ya olmazsa diye

  6. Anonim dedi ki:

   Aybuke hanım gerçekten buradan iyi bir sonuç aldınızmı

  7. Beyzanur sakallı dedi ki:

   Ben sevdiğimden ayrılma noktasına geldim nasıl geri kazanabilir onu

 2. Kır papatyası dedi ki:

  Cahit hoca bu konuda çok iyi bir adam. Zaten kendisi bildiğim kadar geri getirme uzmanı. Muhteşem bir hoca gerçekten. Eğer ayrılık sorununuz varsa bu konu için Cahit hocadan başkasını tavsiye edemem

  1. Menekşe Pak dedi ki:

   Bende en iyi medyum hocayla çalıştım ve çok memnun kaldım. Sözlümle ayrılmıştım geri gelmesini sağladı en iyi medyum hoca

   1. Mislina Su dedi ki:

    En iyi medyum hocanın numarası nedir Süryani olan en iyi medyum hocadan mı bahsediyorsunuz?

    1. Necmettin Soylu dedi ki:

     Sizin için en iyi medyum hocanın numarasını yazıyorum. Görüşün muhteşem etkiler izler bıraktı bende. 0534 020 66 54 Süryani en iyi medyum hoca

  2. Esra Altınöz dedi ki:

   Merhaba sizin yorumunuzdan cesaret alarak Cahit hocayı aradım benim 3 senelik ilişkim sebepsiz yere bitmişti tekrar barışmak için çok çabaladım ama bir türlü ikna edemedim kendisini. Bu konuda Cahit hoca yardım etti bana. Önce Cahit hocaya sonrada onu aramama vesile olan size çok teşekkür ediyorum Cahit hoca sevdiğimi bana geri getirdi bir gün böyle bir sayfada böyle bir yorum yapacaksın deşeler inanmazdım. Ama insanım başına herşey gelebiliyormuş.

   1. Serap dedi ki:

    Cahit Hocanın telefon numarası ne nasıl ulaşa bilirim bilen varsa söyleye bilir mi acıl şekilde

 3. İclal Adana dedi ki:

  Ben geri getirme yaptırdım ve 2 yıldır barışmasını istediğim sevdiğimle barıştım. Gerçekten çok yararlı herkese tavsiye ediyorum bunu.

  1. Semiha İnal dedi ki:

   Hangi hocaya yaptırdınız İclal hanım

   1. İclal Adana dedi ki:

    Merhaba ben Cahit hocaya yaptırdım. Ondan önce nadir diye bir hocayla çalıştım ve hiçbir etki görmedim ama Cahit hoca sağolsun ne dediyse yaptı. Numarasını da bırakim sana belki sende ararsın 0538 747 21 74 medyum Cahit

    1. Semiha İnal dedi ki:

     Tamam aradım konuştum bende başladım çalışmaya Cahit hocayla çok sağolun inşallah bende sonuç alırım

     1. Yurdagül dedi ki:

      Sonuç aldınız mı siz Cahit hocanın işleminden

     2. Anonim dedi ki:

      Nasıl geçti abla

     3. Semiha İnal dedi ki:

      Mesajlarınızı geç gördüm mutluluktan buraya bakmadım bile evet sonuç aldım Allah Cahit hocadan razı olsun Allah ne muradı varsa versin.

     4. merhaba semiha hnm,
      çok sevindim allahım mutluluklarınızı artırsın,
      kaç günde sonuş aldınız peki
      bende yeni başladım çok inançlıyım cahit bey bana en dürüst insanlardan biiri bence öncesi o kadar yalancılarla çalışmışki çok şükür sonunda dogru insanı çıkarrttı karşıma

    2. Mine dedi ki:

     Ne kadar sürede işlem tutttu acaba

   2. Esat fazla bakma diye biri dedi ki:

    Merhaba ben Cahit hocaya yaptırdım çok da memnun kaldım. Geri getirme konusunda uzman olduğunu biliyordum ama bu kadar çabuk sonuç vereceğini tahmin etmedim Cahit hocanın

    1. Tuğba Kartal dedi ki:

     Kardeşim gözünaydın işlemin olduysa ama şunu söyliyim medyum hayretinle kimle çalışmasın aman diyim ya adam bir etki bile göstermiyor

     1. Zerda Bayrak dedi ki:

      Tuğba hanım Cahit hoca gibi işini hakkıyla yapan hocalar varken neden hayrettin gibi iş bilmeyen hocalarla çalışılır anlamıyorum

 4. Saliha Kırşehir dedi ki:

  Selamlar bende en iyi medyum hoca ile geri getirme büyüsü konusunda çalışma yaptım ve Allah’a şükürler olsun ki benim içinde geri getirme tuttu. Eşimle boşanma aşamasına girmiştik hatta dava bile açmıştı boşanmak adına ama en iyi medyum hocam sayesinde davadan da vazgeçti ve şuan herşey çok güzel. en iyi medyum hocanın numarası : 05340206654

 5. Anonim dedi ki:

  Herkes Cahit hocadan bahşediyor birçok sayfada gördüm numarası tam olarak nedir Cahit hocanın yardımcı olur musunuz?

  1. Murat Yakın dedi ki:

   Kardeşim Cahit hoca gerçekten çok iyi bir hoca aldığı parayı sonuna kadar hak eden birisi. 0538 747 21 74 Buda Cahit hocanın numarası ara görüş istersen

   1. Mine Tunç dedi ki:

    Murat bey sizin yorumunuzu sonradan gördüm medyum Hüsrev denen adam o kadar par vermeme rağmen hiç etki vermedi. Sonrasında Cahit hocayla çalışma başlattım allahtan Cahit hoca etki gösterdi.

  2. Soner Baydık dedi ki:

   Kardeşim adın ne bilmiyorum ama herkes boşuna Cahit hocadan bahsetmiyor. Adam o kadar ilim irfan sahibi bir adam ki bu anlatılmaz zaten. Ne desem boş arayın çalışmaya başlayın ne demek istediğimi anlarsınız

 6. Züleyha Dobra dedi ki:

  Ben 5 senedir evliydim. Evliliğim son dönemlerde sallantıya girdi. Kocam biraz eli ora görünce gözü dışarıya kaydı. Ve sen son benden tamamen ayrıldı eli para görünce dışardaki kadınlara yöneldi. Sonrasında geri gelmesi için barışmak için onca aldatılmaya rağmen yine ben adımlar attım ama gelmedi. En son boşanma davası açtı. O sırada karşıma Cahit hoca çıktı ve geri getirebileceğini hatta geldikten sonra da bir daha ayrılık veya sorun olmayacağını söyledi. Dediği gibi de oldu eşim yüzüme bile bakmazken Cahit hoca sayesinde şimdi bir dediğimi iki etmiyor şuan eskisinden bile mutlu bir evliliğim var. Teşekkürler Cahit bey. Cahit beyin iletişim numarasını da siz değerli arkadaşlarım için bırakmak istiyorum: 0538 747 21 74 Cahit bey

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba bende 10yil evliyim 3cocugum var ve kocam benden soğdunu beni istemedin sevmedini söylüyor eve gelmicegini söylüyor ne olur bu Cahit hoca ne kadar zamanda etki ediyor gerçekten işe yarıyor mu iki sefer intihara kalkıştım neler yaptım gözü kararmış beni görmek istemiyor bile

 7. Döne Gönül dedi ki:

  Cahit hocam sana ne desem az sen bir tanesin 15 yolluk evliliğimi sayende kurtardım hocammm. Numarasını da bırakıyorum benim gibi zorda olan herkes koşsun Cahit hocama sen her şeyi hak ediyorsun hocammm. Cahit hoca nosu 0538 747 2174

 8. Pelin Köse dedi ki:

  Nadir hoca ile çalışmayın 2000 TL verdim pek bi etki göremedim sorularımı da cevapsız bıraktı

  1. Herdem Büyük dedi ki:

   Nadir hoca tam bir soyka nerden bulaştık bu adama. Ama Cahit hoca sağolsun herşeyi düzeltti Allah Cahit hocadan bin kere razı olsun

   1. Belinay Balkız dedi ki:

    Aman aman nadir hoca deme bana bir adam hiç mi hocalık yapamaz. Bende adar hocayla çalıştım ve güzel etkiler gördüm Allah razı olsun adar hocadan

    1. Gül Işık dedi ki:

     Tanbora da kötü bir hoca. Bir etki vermiyor yani hiç göremedim faydasını önermiyorum kimseye medyum tanborayı.

     1. Melisa Kırşehir dedi ki:

      Ya bu tanbora ile bende çalıştım. Allah kahretsin bunun kadar kötü bir hoca olamaz 🤦‍♀️

 9. Gizem Vural dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 2 sene görüştüğüm bir çocuk vardı herşey çok güzeldi. Taa ki ailesiyle tanışana kadar annesi ilk günden beri bizi ayırmak için herşeyi yaptı. En son çocuk bir anda sebepsiz yere ayrıldı. Aklım almıyordu çıldırmak üzereyken internette Cahit hocayla tanıştım. Cahit hoca bana 14 gün içerisinde sevgilimi tekrar getireceğini ve bunun evlilikle biteceğini söyledi. Öyle de oldu. Hatta kaynanam olacak o kadının bizi ayırmak için büyü yaptırdığını da söyledi Cahit hoca. O büyüyü de kaldırdı. Allah senden razı olsun Cahit hocam. Cahit hocanın numarasını da bırakıyorum belki işinize yarar arkadaşlar 0538 747 21 74

 10. Yıldız Hanım dedi ki:

  Cahit hocanın adını çok duydum geri getirme konusunda. Ve en son dayanamayıp bende çalışmaya başladım Cahit hocayla şuan da iyiki başlamışım diyorum. Boşuna bu adam bunkadar övülmemiş bende çok şükür nişanlımla barıştım Cahit hoca sayesinde.

  1. Hande Tunçsoy dedi ki:

   Bu Cahit hoca herkesin bahsettiği Cahit hoca mı numarasını yazar mısın bende nişanlımla ayrıldım barışmak istiyorum çok seviyorum

   1. Metin Öztürk dedi ki:

    Merhaba Hande kardeşim sana herkesin bahsettiği Cahit hocanın numarasını bırakıyorum : 0538 747 21 74

  2. AYSE dedi ki:

   gercekten işleminiz oldumu benim küçük çocugum var çok zor durumdayız işleminiz cidden oldudmu

   1. Tayyip dedi ki:

    Merhaba evet işlemim oldu Cahit hoca sayesinde oldu Allah yardımcınız olsun Ayşe bacım

   2. Metin Öztürk dedi ki:

    Ayşe bacım çocuğum var dedin diye durumuna çok üzüldüm eğer eşini geri getirmek istiyorsan Cahit hocadan başkasına güvenme derim. Diğer hocalar şarlatan olmuşlar Cahit hocayı ara o gerekeni yapar.

    1. Ayse dedi ki:

     Ben hepinize çok teşekkür ederim kardeşim sizlerin yorumları sayesinde Cahit hoca benim de derdime derman oldu.

     1. Merve dedi ki:

      Ayşe hanım bana ulaşırmısınız lütfen

 11. Yusuf Feraklı dedi ki:

  7 senedir sevgili olduğum insanla artık evlenme aşamasına geldik liseden beri birlikteydik. Ancak ailesi maddi imkansızlıklarımdan dolayı beni istemedi ve bu evliliğe onay vermedi. Sevdiğim koz başlarda ailesini dinlemedi benle görüştü hatta kaçmayı düşündük ama sonradan ailesini dinledi ve ayrıldık. Sonrasında ben yapamadım gelmesi için çok çabaladım en son Cahit hocayla tanıştım. Ve bana kıza ailesinin büyü yaptığını büyüyü bozarsa kızın tekrar geleceğini söyledi. Ve öyle de oldu büyüyü bozdu sevdiğim kız anında beni aradı. Mecburen kaçmak zorunda kaldık şuan evliyiz ve bir çocuğumuz var Cahit hocamı hala arar halini hatrını sorarım. Bana emeği büyük. İsteyenler için Cahit hocanın numarasını bırakıyorum : 0538 747 21 74

 12. Nadire durgun dedi ki:

  Selamlar iyi pazarlar herkese. Ben başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum. Ben evliydim evliliğim çok güzel gidiyordu ancak birden eşim benden soğumaya başlamıştı gel zaman git zaman iş ayrılığa kadar geldi ve ayrıldık. Ben bunu kabullenemedim çünkü iki çocuğumuz vardı. Ama eşim onları bile görmezden geldi ve bitirdi. Üstelik ortada elle tutul bir sebep bile yoktu. Sonrasında adar hocayla tanıştım. En iyi medyum hoca eşimi bana geri getireceğini söyledi. Ayrıca üzerimizde bir işlem varsa temizleneceğini söyledi. Söylediklerinin hepsi de oldu. Şuan eşimle birlikte çok mutlu bir evlilik geçiriyorum. Bunu en iyi medyum hocama borçluyum :)))) En iyi medyum hocanın isteyenler için numarası da bu: 0534 020 6654 süryani en iyi medyum hoca

 13. Pınar Beytekin dedi ki:

  Medyum abgar ile çalışmayın çok kötü bir hoca işlemleri tutmuyor

  1. Burak Kütahya dedi ki:

   Biliyorum abgar hoca iyi bir hoca değil Cahit hocayla görüşsünler geri getirme işlemi olanlar

   1. Anonim dedi ki:

    Bu Cahit hocaya siz de işlem yaptırdınız mı?

  2. Sinan Yıldırım dedi ki:

   Medyum Alara da çok kötü hiç yaptığı bir şey yok anca boş vaat çok tecrübesiz gerçekten.

 14. Aliye Tümbül dedi ki:

  Medyum Bawer neden kimse yazmıyor gerçekten muhteşem bir hoca sessiz sakince işini yapıyor şov yapmıyor Bawer hoca bitanedir.

  1. Makbule Kaya dedi ki:

   Bacım geri getirme yazısı olduğu için herkes Cahit hocayı övüyor çünkü kendisi sadece geri getirme çalışması yapıyor ve bu konuda çok iyi

  2. Murat Mersin Üniversitesi dedi ki:

   Abla geri getirme olduğu için Cahit hoca yazar herkes çünkü o sadece geri getirme yapıyor ve süresini aşmıyor gerçekten çok iyi bir hoca Cahit hoca

   1. Mehdiye Öner dedi ki:

    Bahsedilen Cahit hocanın numarasını atar mısınız? Geri getirme uzmanı olan

    1. Şükran Nur Gök dedi ki:

     Bacım geri getirme uzmanı olan Cahit hocanın numarasını yazıyorum. : 0538 747 21 74

  3. Goncagül dedi ki:

   Bawer hocayı iyi bilirim gerçekten iyi birisi ve yaptığı tüm işlemler tutmuş diye duydum. Bir tane bile fire vermemiş adam

 15. Zeynep Erol dedi ki:

  Merhabalar ben kocamdan istemeyerek ayrıldım son zamanlarda gözü dışarda olmaya başlamıştı. Ama allahtan karşıma en iyi medyum hoca çıktı. en iyi medyum hoca bu konuda gerçekten güvendiğim tek hocaydı iyikide güvenmişim. Şuan kocam eve geri geldi ve çok mutluyuz

 16. Gülhane Yarım dedi ki:

  Arkadaşlar geri getirme konusunda kimle çalışayım bana bir akıl verir misiniz?

  1. Furkan Bayram dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben Cahit hocadan başkasını önermem sana çünkü inanılmaz manevi bir gücü var ayrıca sadece geri getirmeye odaklanan bir hoca bu yüzden çok etkili Cahit hoca

   1. Ruya Almanya dedi ki:

    Bende Cahit hocayı öneririm sizin gibi. Çünkü 8 sene görüştüğüm bir çocukla yollarımızı ayırma noktasına geldik ve ayırdık. Sonrasına ben kabullenemedim durumu ama çocuk beni istemedi. Bir çok hocayla görüştüm Türkiye’den ama kimse bir etki göstermedi. Ama sonunda Cahit hoca 8 senelik ilişkimi bana geri dönderdi çok severim Cahit hocayı Almanya dan sevgiler herkese.

  2. Hatice Şen dedi ki:

   Medyum Yusuf da geri getirme konusunda gerçekten etkili bir hoca bilginiz olsun

   1. Anonim dedi ki:

    Medyum Yusuf’la alakalı bir kaç yazı okumuştum iyi olduğunu bende duydum

    1. isimsiz dedi ki:

     merhaba medyum yusufun numarasını atar mısınız

     1. Anonim dedi ki:

      Selamlar numarası bendede yok

  3. Pakize dedi ki:

   Sakın ola medyum hayrettin şen ile çalışma çok kötü bir hoca hiçbir dediği tutmadı.

   1. Zozan Diyarbakır dedi ki:

    Medyum hayrettin şen bir etki veremiyor zamanında bende çalıştım kendisiyle ama en ufak bir kıvılcım etkisi bile yaratmadı

 17. Rüveyda Kılıç dedi ki:

  5 hocayla çalışıp alamadığım sonucu ben en iyi medyum hoca ile aldım. Sevdiğim çocukla ayrılmıştım tam 5 tane hoca yaparım diyip yapamadı. Ama allahtan en son en iyi medyum hoca çıktı karşıma da getirdi sevdiğimi. Allah senden razı olsun adar hocam

 18. Yasin Avcuoğlu dedi ki:

  Allah’ıma şükürler olsun ki bu sayfaya denk gelip Cahit hocayı tanıyıp ona işlem yaptırmışım. Benim evliliğimi kurtardı Cahit hoca. Kendisi muhteşem birisi mübarek insan elini öpmeye de gelecem Adana ya

 19. Atakan Bey dedi ki:

  Ben medyum Bawer hocayla çalıştım ve çok efendi düzgün bir adam geri getirme dede çok başarılı ben evliydim eşimden ayrılmıştım tekrar barışmama vesile oldu Bawer hoca isteyenler için numarası : 05315075829

 20. Selma Gün dedi ki:

  Allahım sana şükürler olsun yarabbim Cahit hocayı karşıma çıkaran herkesten Allah razı olsun 3 senedir eşimi göremiyordum çocuklarım da yanındaydı onları da göremiyordum ama Cahit hocam sağolsun 14 gün içerisinde halletti. Çok mutluyum allahım Cahit hocayla mutlaka geri getirme konusunda görüşün. Gerçekten anlattıkları kadar harika bir hoca.

 21. Diren Polat dedi ki:

  Yaklaşık 6 yıllık bir ilişkim vardı sevdiğim insanla liseden beri birlikteydik iş evliliğe ciddiyete gelince işler karıştı ailesi beni istemedi sırf Aleviyim diye karşı geldiler. Sonrasında bir şekilde kızı benden soğuttular. Daha sonra ne yapacağımı şaşırdım internette dua ararken Cahit hoca ismiyle karşılaştım ve arayıp şansımı denemek istedim. Sevgiliyi geri getirme çalışmaları yaptığı yazıyordu. Aynısından bende istedim. İyiki de istemişim. Çünkü kıza benden soğuması için büyü yaptıklarını söyledi Cahit hoca. Be büyüyü kaldırıp tekrar sevdiğimle birleşmemi sağladı şun evliyiz ve çok mutluyuz Allah Cahit hocamdan razı olsun

 22. Berrak Su dedi ki:

  Ben de işlem yaptırmak istiyorum ama nadir denen hocadan sonuç alamadığım için başka çalışma yapmaya korkuyorum

  1. Aleyna İzmir dedi ki:

   Bacım Cahit hocayla görüş. Sonuç alırsın hiç korkma bende daha önce bir hocadan sonuç alamadım sonrasında başkasıyla çalışmaya korktum ama Cahit hoca gerçekten yaptığı işlemle tüm korkularımı yendirdi ve sonuç aldırdı bana. Hatta numarasını da bırakıyorum sana: 0538 747 21 74

 23. Makbule Güneş dedi ki:

  Bu Cahit hocayı sağda solda kötüleyen adamlar bunu hangi kafayla yapıyor acaba bu adam insanları kavuşturmaktan sevindirmekten başka ne yaptı Allah sizi islah etsin. Allah senden ise razı olsun Cahit hocam

  1. özgür deniz dedi ki:

   merhaba bende çok kararsızım eger bana neler oldugunu anlatabilirseniz sevinirim isterseniz mail adresimi vereyim lütfen ciddi bir şekilde anlatırsanız kime güveneceğimi şaşırdım artık

   1. Şirin Kız dedi ki:

    Verin mail adresinizi anlatalım da burdan zaten herkes herşeyi anlatıyor burası yorum sayfası burdan bilgi alabilirsiniz

  2. Selçuk Gün dedi ki:

   Abla bende anlamıyorum adam gerçekten işini hakkıyla yapıyor ve sonuçları gerçekten harika meyve veren ağaç taşlanır misali abla bizim ülkemizde hep böyle

   1. Fatma Nur Çelik dedi ki:

    Bizim ülkemizde böyle nerde işini iyi yapan birisi varsa kıskanır kötülerler işini yapamayan insanlara zarar verecek kişileri de överler. Cahit hocanın kime ne zararı olmuş ben anlamadım ben ve 3 arkadaşım da geri getirme yaptırdık ve hepimiz sonuç aldık. Normalde yorum yapmayacaktım ama dayanamadım. Yiğidi öldür hakkını yeme Cahit hoca gerçekten iyi bir hoca.

    1. Kübra Lale dedi ki:

     Aynen ülkemizde işini iyi yapan herkes kötülenir nasıl bir toplum haline geldik Cahit hoca gibi bir adama Bile taş atan vicdansızcalar var. Allah onları ıslah etsin.

 24. Gönül Kınık dedi ki:

  5 yıllık evliliğim başka bir kadın yüzünden bitti. Bu kadın eşimle birlikte olmuş onu baştan çıkarmıştı. Daha sonra eşimi tekrar kazanmak için Cahit hocayla görüştüm. Cahit bu hoca bu kadının eşimi büyü ile elde ettiğini söyledi. Eşim soylu ve zengin bir aileden geliyor onun maddi durumundan faydalanmak istemiş. Allahtan Cahit hoca bu büyüyü kaldırdı ve eşim o kadından uzaklaştı. Şuan şok mutlu gidiyor evliliğimiz tekrardan.

   1. Gönül Kınık dedi ki:

    Merhaba 11 gün de sonuç aldım ben. Hocamız en geç 14 demişti

 25. Ahmet Önen dedi ki:

  Merhabalar ben direk konuya girecem. Çünkü ben Cahit hocayı bulana kadar bir sürü para kaybettim. Cahit hocayı kötüleyen kim varsa Allah onları islah etsin bu adam işinin eridir kardeşim. Bu adam başka bir adam. Geri getirme denince akla gelen adam. Her zaman her yerde savunacağım bu adamı. Bu adam bizim için bambaşka. Allah senden razı olsun Cahit hocam

  1. Gökçe Ankara dedi ki:

   Cahit hocayla bende çalışmayı düşünüyorum dediklerinizden etkilenerek kendisiyle görüşecem umarım bende sizin gibi buraya Cahit hoca için iyi bir yorum yaparım.

  2. Kudret dedi ki:

   Bende seninle aynı şekilde Cahit hocayı bulana kadar çok param gitti ama sonunda değdi çünkü bu kadar etkili olacağını hiç düşünmedim umudumun kalmadığı anda yetiyi Cahit hoca.

   1. Sera dedi ki:

    Bana da bilgi verir misiniz

 26. Nadire Durgun dedi ki:

  Ben medyum Yusuf’la çalıştım memnun kalmıştım ama biraz aşk etkisi az olmuştu fazla yoğun olmamıştı

 27. Sevtap Dinç dedi ki:

  Geri getirme büyüsü gerçekten de işe yarıyormuş…

  1. Emine Gür dedi ki:

   Merhaba sevtap evet çok işe yarıyor ben kendim Cahit hocayla çakıştım ve alllaha şükürler olsun evliliğim Kurtuldu..

 28. Fatma Ağca dedi ki:

  Bu hayrettin şen denen hoca gerçekten iyi değil ben anlamıyorum kaç gün oldu tek bir etki göremedim ya

  1. Sakine şavkılı dedi ki:

   Kardeşim neden Cahit hoca gibi geri getirme hocaları dururken adı bilinme hocalara işlem yaptırırsınız anlamıyorum.

 29. Münire Gül dedi ki:

  Selamlar ben Gaziantep’ten yazıyorum herkese iyi akşamlar ben en iyi medyum hocadan bahsetmek istiyorum şuan internette denk geldim geri getirme büyüsüne . En iyi medyum hoca geri getirme konusunda bundan 5 sene önce kız kardeşime yardımcı olmuştu sizler için söylemek istedim. Kendisi ablamın ayrıldığı nişanlısıyla tekrar barışmalarını sağladı.

  1. Leyla dedi ki:

   En iyi medyum hocanın numarasını verir misiniz?

 30. Münire Gül dedi ki:

  05340206654 en iyi medyum hocanın numarası buyrun

  1. Zehra Saygılı dedi ki:

   Münire hanım aradım ulaşamadım kendisine?

   1. Münire Gül dedi ki:

    Bir daha deneyin çok yoğun olabilir bende ilk aradığımda ulaşamadım

    1. Zehra Saygılı dedi ki:

     Teşekkür ederim sayenizde ısrar ettim ve en iyi medyum hocayla çalıştım ve çalışmam tuttu

 31. Meri dedi ki:

  Merhabalar bende Cahit hocayla çalışmaya başladım inşallah bende olumlu sonuçlar alırım.

 32. Mehdiye Ökkeş dedi ki:

  Ben bu sayfadaki herkese teşekkür ediyorum. Başlarda hiç inanmayarak Cahit hocaya işlem yaptırdım ve sevdiğime kavuştum. Bu sayfadaki herkes benim mutluluğumda pay sahibidir…

 33. Perihan Haymana dedi ki:

  Selamlar size başımdan geçen bir durumu anlatacağım belki ona göre sizede bir iyiliğim dokunur. 8 yıldır evliydim eşimle aramızda ufak tefek tartışmalar dışında asla sorun olmadı hele ayrılık hiç olmadı. Ama bir süre sonra eşim bir anda benden soğuduğunda söylemeye başlayıp eve geç saatlerde gelmelere başladı. Sebebini sorduğumda ne dersem diyim bana yeterli cevapları vermedi. Daha sonra bir anda benden ayrıldı. Sonrasında çok uğraştım çabaladım ama bir türlü kendisini barışmaya ikna edemedim. En son karar verip bir hocayla görüştüm. Bu hoca da Cahit hoca. Hocamın sayesinde her şeyi öğrendim. Başka bir kadın eşimle arama girmek için eşimi benden soğutmaya yönelik büyü yaptırmış. Allah’a şikğr Cahit hocam büyüyü bozdu ve eşimle aramız düzeldi. Sizler için de Cahit hocanın numarasını bırakayım belki işinizi görür. Gerçekten çok ilgili bir hoca. 0538 747 21 74

  1. Medine Coşgun dedi ki:

   Sizinle aynı durumdayım ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun

   1. Perihan Haymana dedi ki:

    Canım merhaba Cahit hocayı ara 0538 747 21 74 o sana yardımcı olur. Bende çok zor dönemlerden geçtim ama Allah razı olsun Cahit hocam beni kurtardı darısı sana kuzum

    1. Medine Coşgun dedi ki:

     Merhaba perihan hanım gerek durumumuzun aynı olması gerekse Cahit hoca hakkında yazdığınız olumlu yorum neticesinde bende kendisiyle çalışmaya başladım. İyi ki başlamışım Allah’a şükürler olsun şuan sevdiğim insan yanımda 😉

  2. Anonim dedi ki:

   Sizin anlattığınız gibi ben de aynı durumdayım eşim de bana öyle o şekilde davranıyor bir şey söylemiyor ne için yaptığını söylemiyor lütfen bana da yardımcı olun çok kötü durumdayım çocuklarım 3 tane var ne yapacağım bilmiyorum

 34. Hikmet Antep dedi ki:

  Ben en iyi medyum hocayı öneriyorum geri getirme yaptırdım kendisine be başarılı oldu. Adının en iyi medyum hoca diye anılması beni etkilemişti ve hislerim boşa çıkmadı sevdiğim insanla beni kavuşturdu. İşlem yaptırmak isteyen başkaları da olabilir onlar için en iyi medyum hocanın numarasını bırakıyorum. 0534 020 66 54

  1. Güzün Akar dedi ki:

   Bahsettiğiniz kişi herkesin bahsettiği Süryani medyum olan en iyi medyumsa doğru. Kendisi çok başarılı biliyorum arkadaşlarım da kaç kere işlem yaptırdı hepsi tuttu. Verdiğiniz numara da aynı hocaya ait

   1. Hikmet Antep dedi ki:

    Evet Süryani medyum hocadan bahsediyorum. Kendisi çalışmalarında bir kere bile olumsuzluk olmadığı için en iyi medyum hoca olarak biliniyor. Aynı kişiyi söylüyoruz.

 35. EZGİ DEMİR dedi ki:

  bende bugün başladım Cahit hocayla

  1. isimsiz dedi ki:

   sonuçlar nasıl gidiyor? yazar mısınız bende çok zor durumdayım

   1. EZGİ DEMİR dedi ki:

    Ben rabbime şükürler olsun ki Cahit hocam sayesinde sonuç aldım. Hocam diyorum çünkü beni çok büyük dertlerden kurtardı. Eşime yapılan büyüyü kaldırdı ve yuvama beni kavuşturdu. Mutlaka çalışın Cahit hocayla. Numarasıda 0538 747 21 74

    1. Anonim dedi ki:

     Bana daha detaylı bilgi verir misiniz nasıl oldu

 36. isimsiz dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba 1.5 senelik ilişkim yok yere bitti geri döndü bir defa kendi kendine affettim sonra tekrar eften püften sebeplerle bitti sevmiyorum istemiyorum sıkıldım bunaldım dedi ne yapmam gerek??? ne yaptıysam kabul etmedi beni tekrar Cahit Hocayla çalışsam ne kadar sürede sonuç alırım?? Ve döner mi?

 37. aslı dedi ki:

  ben işimden boş yere çıktım eski işime dönebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu