Tüm Büyüler

İğne Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

İğne büyüsü ile alakalı tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Yaygın olarak insanları birbirlerine aşık etmek maksadı ile kullanılan iğne büyüsü, bu kapsamda yapılan en etkili büyüler arasında yer alıyor. Diğer büyülerde olduğu gibi bu büyünün de doğru kişiler tarafından yapılması gerekir. Aksi halde, istenilen sonuçları vermeyip büyü yaptıran ya da büyünün yapıldığı kişiler için olumsuz sonuçlar doğurabilir. İğne büyüsü, sitemiz tarafından uygulanması gereken kurallara harfiyen uyularak, deneyimli kişiler tarafından ve yüksek oranda başarı ile uygulanmaktadır.

İğne Büyüsü Nedir?

İğne büyüsü, iğneli mum büyüsü olarak ta bilinir. Bu büyü bir kişiyi kendine aşık etmek ya da ayrılmış kişileri tekrar birleştirmek maksadı ile yapılan büyülerdendir. Bazı durumlarda, birbirini seven kişileri ayırmak için de kullanılan bu büyünün etkisi çok yüksektir. Bu büyü özellikle, % 100 lere varan başarı oranından dolayı çok fazla tercih edilir. Site olarak, bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz iğne büyülerinde, % 100 başarı elde etmiş bulunmaktayız.

İğne Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

İğne büyüsünün çok değişik çeşitleri bulunur. En yaygın olarak yapılan iğne büyüleri şunlardır;

 • En fazla kullanılan ve başarı oranı çok yüksek olan toplu iğne büyüsü
 • Kırık iğne ile yapılan büyüler
 • Çengelli iğne ile yapılan büyüler
 • Sabuna iğne batırılarak yapılan büyüler
 • Çatal iğne ile yapılan büyüler ve iğneli bebek büyüsü

İğne büyülerinin çok fazla çeşidi olması, büyünün yapılacağı malzemelerin kolaylıkla tedarik edilmesinden kaynaklanıyor. Burada önemli olan, hangi büyünün yapılmasının gerektiğinin tespit edilmesidir. Sitemizde, tüm iğne büyü çeşitleri yapılabilmekte olup, deneyimli hocalarımız tarafından kişilerin talep ve özelliklerine uygun büyü seçimi yapılmaktadır.

İğne Büyülerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

İğne büyülerinin başarısında, Büyü yaparken kullanılan malzemeler de önemli rol oynar. Sitemizde bu büyülerde kullandığımız malzemeler şunlardır;

 • İğne ve iplik
 • Bezden yapılmış bebek çeşitleri
 • Tılsımlı sözcüklerin yer aldığı kitaplar ve tılsımlı bazı kolye çeşitleri
 • Özel büyü kitapları

İğne büyülerinin malzemeleri, yapılacak büyü çeşidine göre değişiklik gösterir. Burada önemli olan husus, büyü yapılırken kullanılacak olan malzemelerin, daha önceden başka büyülerde kullanılmamış olmasıdır. Tüm büyü malzemelerini, büyü için imal eden özel tedarikçilerden temin etmekteyiz.

Rahmani işlem nedir adlı yazımızı bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz: getirmebuyusu.com/rahmani-islem-nedir

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

İğne büyüleri değişik yöntemlerle uygulandığından, sonuçlarındaki başarı oranında da değişmeler görülüyor. Sitemizde iğne büyülerini, birebir aslına uygun olarak uygulamaktayız. İğne büyülerini uygulama sürecimizi şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İki adet iğneyi alarak, ikisinin de içinden bir kırmızı ip geçiriyoruz
 • Kırmızı ipin bir ucuna büyüyü yaptıran kişinin, diğer ucuna ise büyünün yapıldığı kişinin isimlerini yazıyoruz
 • Yaptığımız büyü çeşidine uygun olan, tılsımlı sözcükleri söylüyoruz
 • Kullandığımız ipi, tekrar tılsımlı sözler eşliğinde mumla yakıyoruz
 • Meydana gelen külleri ise, büyünün daha etkili olması için denize savuruyoruz

Büyünün etkisi kısa sürede görülmektedir. Burada en önemli olan husus, büyüyü yapan kişi ile yaptıran kişinin mutlaka abdestli olmasıdır. Aksi halde büyü tutmaz.

İğne Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Yaptığımız iğne büyülerinin tutacağını gösteren bazı belirtiler bulunur. Bu belirtiler, büyüyü yaptığımız kişilerde görülür ve genellikle şu şekilde gerçekleşir;

 • İğne büyüsünün yapılması ile birlikte, büyü yapılan kişide aniden bir yorgunluk hali görülür
 • Bu yorgunluk hali, grip olan bir kişideki belirtilere benzer
 • Kısa süreli de olsa, unutkanlıklar başlar
 • Büyü yapılan kişi, ailesinden ve arkadaşlarından uzaklaşarak, yalnız kalmaya çalışır

Bu belirtilerin hiçbiri kalıcı değildir ve büyünün tutması sonucunda geçer. İğne büyüsünün en yaygın görülen belirtisi, halsizlik durumudur. Bu belirtilerden dolayı, büyü yapılan kişi bunların hastalıktan dolayı oluştuğunu düşünür ve büyü yapıldığından şüphe etmez.

İğne Büyüsünün Sonucu Kaç Günde Görülebilir?

Her büyünün tam olarak sonucunu görmek için, değişik sürelerin geçmesi gerekir. Bu konuda sabırlı olunması gerekir. Sitemizde yapılan iğne büyülerinin tam olarak sonuç vermesi, ortalama 10 gün civarında oluyor. Bu süre, büyü yapılan kişinin büyü yaptıran kişiye karşı duyduğu ilgi ve sevgiye göre değişebilir. Sürenin normalden daha fazla sürmesi durumunda, derhal müdahale ederek büyünün gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Toplu İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toplu iğne büyüsü, en çok tercih edilen ve yapımı en zor olan büyülerdendir. Bu büyü etkisinin çok yüksek olması ve çok kısa sürede etkisini göstermesinden dolayı rağbet görüyor. Toplu iğne büyüsünün değişik uygulama yöntemleri bulunuyor. Sitemizde, % 100 başarı elde ettiğimiz en etkili yöntemi uygulamaktayız.

Bu büyüyü aşk için yaptığımızda, siyah iplik kullanarak bu ipliği iğneden geçiriyoruz. İpleri iğneden geçirirken 77 adet düğüm atıyor ve her düğüm için değişen büyülü sözcükler kullanıyoruz. Toplu iğne büyüsünü, bir kişinin hayatını kontrol etme amacı ile yaptığımızda ise, bez bir bebek kullanıyoruz. Büyülü sözler kullanarak toplu iğneleri bez bebeğe batırıyoruz ve bunu büyü yapılan kişi vücudunda hissediyor.

toplu-igne-buyusu

İğne Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendisine büyü yapıldığından şüphe eden kişileri inceleyerek, yapılan büyünün türünü tespit etmekteyiz. Kendisine iğne büyülerinden birinin yapıldığını tespit ettiğimiz kişilere, uygulanan bu büyüyü kısa sürede bozmaktayız. Hocamız tarafından, büyü yapılan kişiye büyünün bozma işlemine hazırlanması için gerekli bakım yapılır.

Daha sonra büyü yapılan kişinin resmine tılsımlı sözcükler kullanılarak iğne batırılır. Büyü bozma duası okunduktan sonra, ruhani varlıkların vasıtası ile büyü yapan kişi koruma altına alınır. Büyü bozma işlemini tamamlamamızdan sonra, bu kişi de büyünün etkileri tamamen ortadan kaybolur.

İçindekiler

İğne büyüsü ile aşk işlemi olur mu?

İğne büyüsü ile aşk işlemleri rahatlıkla kullanılabilir.

İğne büyüsü hangi medyumlar tarafından yapılır?

İğne büyüsü daha çok eski medyumlar tarafından yapılmaktadır.

Toplu iğne büyüsü ile iğne büyüsü aynı mı?

Toplu iğne büyüsü ile iğne büyüsü yapılış amaçları aynıdır ama yapılış şekilleri farklılık gösterebilir.

İğne büyüsü kaç günde etki eder?

İğne büyüsü etkileri tam olarak bilinmese de 7-14 gün aralığında görülmektedir.

 

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Güneş dedi ki:

  Yazıldığı kadar etkili olduğunu yaptırınca anladım. Gerçekten çok etkili bir işlem

  1. Serkan dedi ki:

   Sen hangi hocaya yaptırdın peki

   1. Güneş dedi ki:

    Ben Cahit hocaya yaptırdım kendisinin numarasını da bırakim lazım olur belki size de: 0538 747 21 74 Cahit Hoca

  2. Anonim dedi ki:

   Sevdiğin kişiyi geri getirdimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu