Tüm Büyüler

Kabala Büyüsü Amacı

Kabala büyüsü ile alakalı tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Yahudi kitaplarının çoğunluğunda ve de Tevrat’ta bahsi geçen kabala büyüsü Musa Peygamber’e kadar mazisi olan bir büyüdür. Yahudiler Musa Peygamberin getirdiği mesajları kendi istedikleri gibi algılayarak kendi menfaatlerine kullanmaları ile oluşan büyü günümüze kadar gelmiştir.

Duygu ve düşüncelerin güzergahını değiştiren tılsımlı bir büyüdür. Sayılı kişiler tarafında yapılabilir; fakat bozulması imkansız denecek kadar zordur. Kabala büyüsü Kabala alfabesi ile yapılır. Bu sebeple büyüyü yapan kişinin bu alfabeyi doğru şekilde bilmesi gerekir. Hızlı sonuç verir. Hemen ertesi gün dahi etki göstermeye başlar. Manevi istekler yanında hastalıklar içinde kullanılabiliyor.

İçindekiler

Kabala Büyüleri Hangi Amaçla Kullanılır?

Kabala büyüleri iki taraflı olan büyüler içinde yer alır. İki zıt amaca hizmet eder. Birinden ayırıp diğerine aşık etmek gibi örneklendirilebilir. Daha çok duyguların yönünü değiştirmek için kullanılır. Duygular üzerinde görünmez bir etki oluşturur. Çoğunlukla aşk büyüsü olarak bilinir. Tılsımı ile ayrılık acısını en azami süreye indirir.

En kısa sürede kavuşmayı garantiler. Fakat tek kullanılma alanı aşk değildir. Hastalıklar için de çok sıklıkla kullanılır. İyi niyetli kullanıldığı gibi kötü amaçlar içinde kullanılır. İnsanları birbirinden ayırmak, evlileri, sevgilileri ayırmak bunlara verilebilecek örneklerdir.

Kabala Büyüsü İle Sevdiğini Geri Getirme

Ayrıldığınız veya sizden uzaklaşan sevgilinizi geri getirmek için en başarılı büyü Kabala büyüsüdür. Kabala büyüsü yaptıranlar en etkili yolu seçmiş olurlar. Terk edilen tarafın psikolojik olarak zor geçen günlerine muhteşem bir ümit olan kabala büyüsü ile yeni başlangıçlar yapılabilir. Bitti sanılan ilişkiler daha canlı olarak geri dönebilir. Bu büyü gönül verdiğiniz insanla güzel günlerin kapısını aralamanıza yardımcı olur.

Gizemli bir etkiye sahip olan Kabala büyüsü ile ayrılık süresini ve bu sürede yaşanan acıları sonlandırmanın en kesin ilacıdır. Büyü yapılan kişide sadece biraz halsizlik gözlenebilir. Bunun dışında biyolojik bir etkisi yoktur. Zaten etki alanı duygu ve düşünceler olduğundan biyolojik bir olumsuzluk yaşanmaz.

Kabala Büyüleri İle Birini Kendine Aşık Etme

Kabala aşk büyüsü ile duygular yönlendirilerek amaca ulaşma hedeflenir. Hem duyguları hem de düşüncelere olan etki sayesinde aşık etme konusunda oldukça başarılıdır. Kendisine büyü yapılan kişi bu işlemden haberdar olmaz. Büyü asla anlaşılmaz. Bir anlam da manevi ve görünmez bir enerji ortaya çıkaran büyü sayesinde duyguların ilerlemesi, yön tayini ele geçirilmiş olur. Böylece istenilen kişiye aşık olması kolayca sağlanır.

Kabala Zenginlik Büyüsü

İnsanların ihtiyaç duyduğu mutluluk olgularının ilk sıralarında zengin olmak yer alır. Ancak medyumlar kabala zenginlik konusunda büyüsü başarısının kişinin sır tutabilme, verilen talimatlara uyabilme gibi sebeplere bağlı olduğundan başarının da kişiye göre değiştiğini söyler.

Kabala Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Kabala büyüsünü yapan kişinin İbranice bilmesi zorunludur. Çünkü büyü Yahudilere ait bir büyüdür. Büyüyü yapacak kişinin Tevrat’ı bilmesi gerekir. Güçlü olduğu kadar zor bir büyüdür. Zihin kontrolü gerektirir. Bilginin yanında yeteneğe de sahip olan bir medyum tarafından yapılabilir.

Fakat geri dönüşü çok zor olan yani zor bozulan bir büyü olduğu için çok iyi düşünmek gerekir. Bu sebeple herkes bu büyüyü yapamaz. Olumlu ve hızlı sonuç elde etmek için mutlaka işini bilen, ilimi almış bir medyum tarafından yapılması gerekir.

Büyüyü yapacak olan kişinin büyüden sonra ortaya çıkacak olan enerjiyi zihin gücü ile kontrol edebilecek kadar bu işin ilmine sahip olması gerekir. Aksi takdirde yanlış ilerleyecek olayların telafisi mümkün olmaz. İşlemi yapacak medyumun güvenilir ve işinin ehli olması ihtiyacınızın sorunsuz giderilmesinde çok önemli role sahiptir.

Kabala Büyüsü Tutar Mı?

İşini kavramış, daha öncesine dayanan deneyimleri olan bir medyumun yapmış olduğu kavala büyüsü tutar. Önemli olan doğru insanlara, işin ehline bu büyüyü yaptırmaktır. Böylece hem paranız, hem vaktiniz hem de ümitleriniz boşa gitmeyecektir. İşlemi yaptırırken mutlaka büyü yapılacak olan kişiye ait bir eşyayı yanınızda götürmeniz gerekir. Büyü işlemi için bu eşyaların varlığı çok önemlidir. Büyünün sağlam ve hızlı gerçekleşmesi için eşyalara kabala büyüsü duası okunur. Ancak gerekli şartları taşıyan medyumların yapmış olduğu büyü kişilerin beklentisini karşılayabilir.

kabala-buyusu-nedir

Kabala Büyüsü Yaptıranlar Ne Gibi Sonuçlarla Karşılaşır?

Hayatta yaptığımız her şey gibi kabala büyüsünün de bir amacı vardır. Bu büyü kötü amaçlar için kullanılabildiği gibi güzel amaçlar içinde kullanılıyor.

Büyünün amacı ne olursa olsun sonuç olarak;

 • Şayet doğru medyum ile çalışılmış ise kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz.
 • Paranız boşa gitmez.
 • Boşuna sıkıntılı, üzgün günler geçirmemiş olursunuz.
 • Karşı taraf kendisine büyü yapıldığını hiç anlamayacağı için sorunlar kolayca çözülür.
 • Çok çabuk etki gösteren bir büyüdür ve sizi hedefe hızlıca ulaştırır
 • İnsanların karar mekanizmalarını yönlendirir. Yanlış ellerde uygulanırsa can sıkıcı hadiseler yaşanır.

Uygulandığı her kişide istenilen sonuç elde edilir.

Karabiber büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla : getirmebuyusu.com/karabiber-buyusu-ne-demek

Kabala Büyülerini Yapan Medyumlar Kimler?

Kabala büyüleri günümüzde çok uygulanan bir büyü değildir. Çünkü bu büyüyü yapabilecek medyum sayısı oldukça azdır. Kabala aşk büyüsü, kabala zenginlik büyüsü, hastalık büyüsü vs. yapabilmek için gerekli olan Tevrat bilgisine sahip medyum olmak gerekir. Bunların yanı sıra İbranice bilmek de işin başlıca kuralıdır. Her işte olduğu gibi işin ehli insanlar ile çalışmak her zaman sonuca giden mesafeyi kısaltır.

Kabala büyüsünü uygulayan medyumlar içinde;

 • Medyum Bawer Hoca
 • Medyum Cahit Hoca
 • Medyum Adar
 • Medyum Gurbet
 • Medyum Memduh sıralanabilir.

Aşk, hastalık, ümitsizlik çok kötü bir üçgendir. Kabala büyüsü ile bunları aşmak hem de çok kısa sürede aşmak kocaman bir ümittir. Şayet iyi araştırmış ve doğru medyum ile çalışmış iseniz olumlu sonuç alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Medyumun istemiş olduğu malzemeleri eksiksiz getirip ve yine istediği talimatlara eksiksiz uyarsanız da başarı kaçınılmaz olur.

Manevi huzurunuz için ve aşk için olumlu geri dönüşlerin sıklıkla yaşandığı kabala büyüsü için çok iyi karar vermiş olmanızda oldukça önemlidir. Bu büyü çabuk etki ettiği kadar geri dönüşü de zor olan bir büyüdür. Bu sebeple doğru alınmış kararların ardından uygulanası gerekir.

Kabala büyüsünü yapan medyumlar kimler?

Yukarıdaki yazımızda kabala büyüsünü sizin için yapabilecek medyumları sıraladık.

Kabala büyüsü ile aşık etme mümkün mü?

Kabala büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve aşık etmek amacıyla kullanılabilir.

Kabala büyüsü insanlarda ne gibi etkiler bırakır?

Kabala büyüsünün etkilerini medyumlarınıza sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Güzide Şimşek dedi ki:

  Daha önce Kabala büyüsü yapan var mı etkili mi?

  1. Buğra Han dedi ki:

   Ben yaptırdım ve etkilerini kısa sürede gördüm sevgilimin geri gelmesi için yaptırmıştım.

   1. ela dedi ki:

    Merhabalar kime yaptırmıştınız.

 2. Kaan dedi ki:

  Medyum Bawer hocaya nasıl ulaşabilirim numarasını bilen var mı

  1. Anonim dedi ki:

   Bende ulaşamıyorum bir türlü kendisine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu