Tüm Büyüler

Karabiber Büyüsü Ne Demek

Karabiber büyüsü ile alakalı tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Ademoğulları tarihten bu yana sık sık büyüye başvurmuştur. Kendi iradeleriyle çözemedikleri tüm sorunları büyü yoluyla çözmeyi başarmışlardır. Özellikle aşk alanında büyüye her daim başvurmuş ve oldukça etkili sonuçlar almışlardır. Aşk konusunda insanlar karabiber büyüsü kullanarak en kısa sürede olumlu sonuçlar elde etmişlerdir.

Karabiber büyüsü, en kadim büyü kitaplarında yer alan ak büyülerden sadece birisidir. Genel olarak hızlı sonuç vermesiyle anılır. Karabiber büyüsü, karabiber kullanılarak yapılan bir çeşit aşk büyüsüdür. Giden sevgili, eş, nişanlı gibi kişilere kolaylıkla uygulanır. Ayrıca bu kişilerin kısa sürede gelmesi karabiber büyüsüyle sağlanır.

Karabiber büyüsü birkaç gün içerisinde etkisini gösterir. Terk eden kişilerin, karabiber büyüsü yardımıyla pişman olarak geri döndürülür.

İçindekiler

Karabiber Büyüsü Etkileri Neler?

Karabiber büyüsü belli başlı etkileri ile gün yüzüne çıkmaya başlar. Büyünün sonuç vermeye başlaması bu etkileriyle kolayca anlaşılır.

Karabiber büyüsünün etkileri şu şekildedir;

 • İlk etapta büyü uygulanan kişinin rüyalarına, büyü yaptıran kişi girmeye başlar.
 • İleri zamanlarda gün içerisinde büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar.
 • Artık o kişinin sesini duymak ve sık sık onunla görüşmek ister.
 • Büyü tam olarak tuttuğunda ise kişinin yanından asla ayrılmak istemez.

Karabiber büyüsü son derece etkilidir. Bu etkilerin her birisi sırasıyla kesin olarak gerçekleşir. Kısa sürede etkisini gösteren büyü, kişinin daha çok aşık olmasını sağlar.

Karabiber Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Karabiber büyüsü en hızlı etki gösteren büyüdür. Kesin bir şekilde tutan ve sevilen kişinin geri gelmesini sağlayan karabiber büyüsü 3 gün içerisinde etkisini gösterebilir. Ancak büyünün tam sonuç vermesi 21 günü alır. Büyünün ortalama etki süresi ise 8-14 aralığındadır.

karabiber-buyusu-nedir

41 Karabiber Duası

41 karabiber duası büyüyü yaptırmak isteyen kişilerce merak ediliyor. 41 karabiber duası oldukça etkilidir ve giden sevgilinin en kısa sürede dönmesini sağlar. Dua, 41 defa tekrarlanarak okunur. 41 defa duanın okunması sağlam bir temel hazırlar. Böylelikle giden kişi her ne amaçla gitmişse en kısa sürede geri döner.

41 karabiber duası, sevgilisi ya da eşi giden kişilerce denenmiş ve olumlu sonuçlar elde edilmiştir. Bu dua ile birlikte giden kişilerin kısa bir zaman diliminde geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

41 Karabiber Duası Deneyenler Hangi Sonuçlarla Karşılaşır?

41 karabiber duası deneyenler oldukça etkili sonuçlar almışlardır. Giden sevdiklerinin geri gelmesini sağlamışlardır. Oldukça olumlu sonuçlar doğuran dua, herkesin memnun ve mutlu olmasını sağlıyor. 41 karabiber büyüsü yorumları da son derece olumludur. Büyüyü yapan ve yaptıran herkes memnun kaldığını dile getirmişlerdir.

41 karabiber duasını deneyen kişiler şu sonuçlarla karşılaşırlar;

 • Giden sevgili, eş, nişanlı geri döner.
 • Giden kişiler pişmanlık duyarlar.
 • Geri dönen kişiler sevdiklerinin yanından ayrılmak istemezler.
 • Giden kişiler sürekli olarak terk ettikleri kişileri düşünmeye başlarlar.

41 karabiber duasının sonuçları bu şekildedir. Kesin olarak giden kişiyi pişman eden bu dua, tüm insanların mutlu olmasını sağlar. Giden kişiler, bu dua okunduktan sonra son derece pişmanlık duyarlar. Terk ettikleri kişilere pişmanlık duyarak geri dönerler.

Sarımsak büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/sarimsak-buyusu-ile-asik-etme

12 Adet Karabiber Büyüsü

12 adet karabiber büyüsü 3 günde sonuç gösteren bir büyüdür. Oldukça kolay bir yapılışı olan bu büyü sayesinde giden herkes kesin olarak dönüş sağlarlar. 12 adet karabiber büyüsü sevdiğiniz kişinin size daha çok aşık olmasını da sağlar. Özellikle size soğuk davranan eşiniz ya da sevgiliniz bu büyü ile açılmaya başlar. 12 adet karabiber büyüsünde 12 adet karabiber alınır ve çeşitli dualar okunur.

Bu dualar şu şekildedir;

 • 12 adet İhlas Suresi.
 • 7 adet Ayetel Kürsü.
 • 1 adet Tebbet Suresi.

Bu sureler sayılarına 12 adet karabiberin üzerine okunur. Hemen arkasından ise ‘Sevilen kişinin ve annesinin adı’ okunur. Bu kişi kime gelmek istiyorsa o kişinin de ‘Kendisinin ve annesinin adı’ yüksek sesle okunur. Bu okuma işlemleri bittikten sonrada 12 karabiber ateşe verilir.

7 Adet Karabiber Büyüsü

7 karabiber büyüsü de oldukça etkili bir aşk büyüsüdür. Bu büyü de 7 adet karabiber üzerine uygulanır. Oldukça basit bir uygulanışa sahip olan 7 karabiber büyüsü tarihten bu yana sıkça tercih edilmiştir. En etkili ve kesin sonuçlar veren 7 adet karabiber büyüsü, giden kişileri döndürür. Hatta bu kişilerin bağlanmasını da sağlayarak bir daha ayrılık yaşanmasını engeller.

7 adet karabiber büyüsü son dönemlerde de sıkça tercih edilmiştir. Bu büyü ile birlikte son dönemlerde birçok yuva yıkılmaktan kurtulmuştur. Terk eden sevgiliye uygulanması ile de kişilerin tekrar birleşmesi sağlanmıştır. 7 adet karabiber büyüsü, büyük etkiler ve olumlu sonuçlar yaratacak düzeydedir.

7 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 karabiber büyüsünün yapılışı oldukça kolay ve hızlıdır. Ancak uzman medyumlardan yardım alınması her zaman büyünün daha etkili olmasını sağlayacaktır. 7 karabiber büyüsü yapılışında 7 adet karabiber kullanılmalıdır. Ayrıca sureler okunurken besmele çekilmemesi gerekir. Büyüye başlarken ilk olarak 7 adet karabiber avuç içine konulur. Karanlık ve sessiz bir ortamın tercih edilmesinde fayda vardır.

Avuç içindeki karabiberlere bakarak şu sureler besmele çekmeden okunur;

 • 1 adet Fatiha suresi.
 • 3 adet ihlas suresi.

Bu sureler besmele çekmeden okunduktan hemen sonra karabiberler ateşe verilmelidir.

Karabiberler ateş içerisinde yakılırken şu sözler tekrar edilmelidir;

 • Bu biberler nasıl yanıyorsa ‘Sevilen kişinin annesinin ve kendisinin’ benim için yansın.
 • Benim aşkımdan deli divane olsun.
 • Sürekli beni düşünsün.
 • Benden başka hiç kimseyi gözü görmesin.

Biberler komple yanıncaya kadar bu sözler söylenir.

Biberler yandıktan hemen sonra ise şu sözler tekrar edilir;

 • Ey okuduğum bu surelerin hadimleri!
 • Sizleri ‘Sevilen Kişinin Adı’ bana aşık olmasını sağlamakla görevlendiriyorum.

Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra ritüel tamamlanır. Ancak bu ritüelin 7 gün boyunca her gün yapılması gerekiyor. 7 gün boyunca, bu işlemleri uygulayan kişiler en kısa sürede etkisini görmeye başlayacaklardır. Büyü yapımında yakılan ateş ise kesinlikle metal bir cisimle karıştırılmamalıdır. Bunun yerine tahta bir cisim kullanılmalıdır.

Tuz Ve Karabiber Yakmak Ne Anlama Gelir?

Tuz ve karabiber yakmak, giden kişilerin kesin olarak geri dönmesini sağlayan bir işlemdir. Örneğin sevgili, eş ya da nişanlı olunan kişiler terk ettiği zaman çeşitli ritüeller uygulanarak tuz ve karabiber yakılır. Bu işlem sayesinde giden kişiler kısa sürede dönüş sağlarlar. En etkili sonuç veren ve giden kişilerin kesin bir şekilde dönmesini sağlayacak bir işlemdir.

Karabiber ve tuz yakmak, büyü kime yapılıyorsa o kişinin pişman olmasını sağlar. Yakılan bu ürünler, büyüye maruz kalan kişinin de aşkından yanmasını sağlar. Özellikle karabiber yakmak, o kişinin karabiber gibi aşkından yanmasını sağlayacaktır. Bu da kişini geri dönmesini ve bir daha hiçbir şekilde ayrılmamasını sağlar.

Tuz yakmakta karabiber yakmak ile aynıdır. Ancak tuzun eriyici yapısı bir başka anlama yönelmeyi sağlıyor. Tuz yakıldığın zaman eridiği için, büyüye maruz bırakılan kişinin de aşkından erimesi sağlanır. Karabiber ve tuz yakılmasının anlamları, kişinin aşkından erimesi, yanması anlamına gelir. Bu işlemler ile birlikte kesin sonuçlar elde edilir ve giden kişiler bir daha hiç gitmeyecek şekilde geri dönerler.

Karabiber büyüsü evde yapılır mı?

Karabiber büyüsü evde yapılamaz.

Karabiber büyüsünü her medyum yapabilir mi?

Karabiber büyüsünü sadece yüksek ilim sahibi medyumlar yapabilir.

Karabiber büyüsü ile aşık etme durumu nedir?

Karabiber büyüsü genel olarak aşk büyüsü için kullanılır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Esra Yüksek dedi ki:

  Ben en iyi medyum hocaya yaptırdım bunu ve sevdiğim geri geldi benim

  1. Anonim dedi ki:

   En İyi medyum hocaya nasıl ulaşabiliriz

  2. Han dedi ki:

   Yardımcı olurmuaun kime yaptirdin

 2. Cvt dedi ki:

  Hanımların yaptırdığı hep geri geliyor nedense.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu