Aşk Büyüleri

Kendine Aşık Etme Ritüeli

Aşk ritüelleri ile ilgili tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Aşk ritüeli denildiğinde tek bir ritüelden bahsetmek imkansızdır. Çok çeşitli ritüeller vardır. İlk baş kaç çeşit olduklarını ve bunları nasıl ifade ettiğimizi bilmemiz gerekir. En yaygın olanlar arasında aşık etme ritüeli yer alır. Aşık oldukları insana karşı kendine aşık etme ritüeli yapıp sonuç alan insan sayısı oldukça fazladır. Bu ritüellerin hepsi çok kıymetlidir. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler uygulama yapmamalıdır.

Uygulama yaptıkları taktirde yarar sağlamaktan çok zarara uğratırlar. Sadece bilgi sahibi olmak yeterli değildir. Medyumlar gibi yetenekli kişiler bu ritüelleri yapabilir. Medyumlar bu işte oldukça başarılıdır. Sürekli de bu iş içerisinde yer almaktadırlar. Sürecin nasıl devam ettiğini ve sonucunu önceden kestirebilirler. Size ritüeller hakkında önceden, süreçte ve sonucunda detaylı bilgi verirler.

İçindekiler

Zorlu Birini Kendine Aşık Ettirme Ritüeli

İmkansız aşkların en mutlu çözümü zorlu birini kendine aşık ettirmektir. Çiftler arasında soğukluk varsa, karşı cinse ilginiz var, karşı cinsin size karşı bir ilgisi yoksa aşk ritüeli gibi durumlara başvurulur. Bunu kendiniz evde de yapabilirsiniz. Fakat bu işin ilmini bilen medyumlar aracılığıyla yaptırmak daha doğru olacaktır. Bunun için adımlar aşağıdaki gibidir.

 • Kırmızı mum temin edilir.
 • Mumun üzerine karşı tarafın ve annesinin adı yazılır.
 • İsimleri yazdıktan sonra gerekli esmalar okunur.
 • Dualar okunduktan sonra niyet belirtilir.
 • Sonra mumun erimesini beklenir.
 • Eriyen mumun parçaları toprağa gömülür.

Bu adımlar sonunda karşı tarafın en yakın zamanda aşık olduğu gözlemlenir. Fakat bu adımlar medyumlar tarafından atıldığı zaman daha etkili olacaktır.

Kendine Mesaj Attırma Aşk Ritüeli

Sevdiğiniz bir insana uzaktan bakmak ve bir şeyler paylaşamamak oldukça zordur. Bu durumdan kurtulmak zor değildir sadece bazı yöntemleri bilmek gerekir. Bu yöntemleri medyumlar aracılığı ile yapmak daha etkilidir. Fakat sevdiğiniz kişiyle flört etmek devamında sevgili olmak için sarımsağı kullanabilirsiniz. Bunun için adımlar aşağıdaki gibidir.

 • Bir diş sarımsak alınır.
 • Sarımsak iki eşit parçaya bölünür.
 • Beyaz bir kağıt temin edilir ve sarımsağın içiyle daire çizilir.
 • Aşık etmek istediğiniz kişinin ve annesinin adı yazılır.
 • Bakır tasta kağıt yakılır.
 • Kağıt yakıldıktan sonra istediğiniz kişinin yemeğine kürler eklenir ve yedirilir.

Bu adımlar ile sevdiğiniz kişiyle flört edip ardından sevgili olabilirsiniz. Sadece doğal yöntemleri kullanmayabilirsiniz. Medyumlar aracılığıyla denenmiş aşk ritüelleri yaptırabilirsiniz. Daha kolay ve hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Platonikler İçin Aşk Ritüeli

Platonik aşık olmak zor ve acı vericidir. Bu aşklarda bile etkisini gösteren ritüeller bulunur. Bu büyüler imkansız görünen aşklarda bile etkisini gösterirler. Büyü yapılan kişi zor birisi olsa bile kısa sürede büyü yapan kişiye aşık olur.

Büyü yapılan kişi de fiziki bir değişiklik olmaz ve dışarıdan büyü anlaşılmaz. Sadece ruhsal değişimi hızlı olan kişilerde büyünün etkisi hemen gözlemlenir. Fakat bu büyüyü yapmak için yapılması istenen kişinin kullandığı bir eşya gerekir. Bu eşya ile büyü yapılara, bir yiyecek aracılığıyla kendine bağlama büyüsü hemen yapılabilir.

Aşk tılsımı ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/ask-tilsimi-cesitleri

Evde Malzemesiz Yapılan Aşk Ritüeli

Herhangi bir malzeme olmadan evde büyü yapılabilir. Bunlar dua edilerek yapılan büyülerdır. Duanın yanı sıra varlıklar ile de iletişime geçilir. Fakat bu büyülerin evde tek başına uygulanması önerilmez.

Dualar dışında varlıklar da işin içine girdiği için ilim sahibi medyumların yapması daha iyi olacaktır. Bu büyüler, büyü yapılacak olan kişiyle göz teması kurularak yapılır. Aynı hava solunumu yapılarak çeşitli büyüler de yapılabilir. Bu büyülerin ortak amacı kişiyi kendine bağlamaktır. Malzemesiz bir şekilde büyü yapmaktansa bir cisim üzerinden büyü yapmak daha etkili olur.

kendine-asik-etme-ritueli

Gözü Dışarda Olan Eşi Kendine Bağlama Ritüeli

İlgisiz bir eşiniz varsa sizinle ilgilenmeyip başka kişiler ile ilgileniyorsa bunun için en etkili aşk ritüelleri uygulanabilir. Bunun için ilk baş kaşık büyüsü yapabilirsiniz. Bu sayede gözü dışarda olan eşinizi, kendinize bağlama şansına sahip olabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz.

 • Beyaz bir bez alın.
 • İçerisine toz şeker ve bir adet kesme şeker koyun.
 • Bezin ağzını kapatarak bohça şekli haline getirin.
 • Tahta kaşık alın ve 21 defa ya kaşık söyleyin.
 • Kaşıkla küp şekere vurun.
 • Toz şeker ve küp şeker karıştıktan sonra eşinizin herhangi bir içeceğine katın.

Böylelikle gözü dışarda olan eşiniz size bağlanır. Çevresindeki duygusal bağı olan kişiler ile bağlantısını keser. Sizin sözünüzden çıkamaz. Bu ritüelin olumlu sonuç vermesi çok yüksektir. Medyumlar aracılığıyla ritüelleri deneyebilirsiniz.

Aldatan Kocayı Kendine Bağlama Ritüeli

Eşiniz sizi aldatıyorsa yapacağınız bir yöntem yoksa çeşitli ritüelleri diğerleri deneyebilirsiniz. Ritüelleri başlamadan önce inanmanız ve güvenmeniz çok önemlidir. Niyetinize aldığınız zaman ritüeller daha etkili olacaktır. En etkili ritüel için ilk baş eşinizin iç çamaşırını almalısınız.

İç çamaşırına 4 hafta boyunca vazgeçmeden cuma günleri 7 defa aşık etme ve bağlama duaları okumalısınız. İşlemleri bitirdikten sonra en kısa zamanda eşinize iç çamaşırını giydirmeniz gerekir. 7 gün boyunca iç çamaşırını giydiğinde aldatan eşiniz size bağlanacaktır. Aldatma durumu son bulacaktır. Gözü sizden başkasını görmeyecek ve sözünüzden çıkamayacaktır. Eşinizin aldatma durumunu duymayacak ve bu durum ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Ayrılan Kız Arkadaşı Geri Getirme Ritüeli

Ayrılan kız arkadaşın geri gelmesi her zaman imkansız olarak düşünülür. Giden kız arkadaşı geri getirme büyüsü de bulunmaktadır. Fakat bu büyü için ilişki yaşamış kişilerin tekrar bir araya gelmesi amacıyla yapılır. Bu büyünün yapılması için terk eden kız arkadaşın bir eşyası ya da bir saç telinin olması gerekir. Bu eşyalar kişinin belirginleşmesi için önemlidir. Bu sayede büyü etkisi hızlanır. Bu büyülerin medyumlar tarafından yapılması daha etkili ve hızlı olacaktır.

1 Saat İçerisinde Etki Eden Aşk Ritüeli

Büyülerin etki etme süreleri birbirinden farklıdır. Bazı büyüler 4 veya 7 gün içerisinde etkisini gösterir. Fakat kadim büyü kitaplar arasında yer alan papaz büyüsü etkisini hemen gösterir. Havas yardımıyla bu büyü yapılır. Bu büyüyü duyan insanlar çok korkar. Bu büyülerin medyum aracılığıyla yapılması daha etkilidir. Çünkü medyumlar bu büyüyü hızlı ve etkili bir şekilde yapabilirler. Etkisini hemen gösteren bir büyüdür ve gün dönümü olmadan hemen tutar. Bu büyü için inanmak çok önemlidir.

İp Kullanarak Aşık Etme Ritüeli

İp büyüsünü her insan yapamaz. Bunun için medyumlar tercih edilmelidir. Çünkü bu büyünün yapımı oldukça zordur ve tehlikelidir. Medyumlar önceden yaptıkları için daha hızlı ve etkili yapabilirler. Bu büyü için adımlar aşağıdaki gibidir.

 • Kırmızı ve siyah bir ip temin edilir.
 • Pazar günü güneş daha doğmadan, sessiz bir odaya girilir.
 • Kıbleye doğru değil tersine dönülür ve rahat bir şekilde oturulur.
 • Elinizde yer alan kırmızı ve siyah iplere 77 kez iki esma okunur. Bu esmalar ya Hüddam ya Garaminar şeklindedir.
 • En son yapılacak kişinin adı ve niyet belirtilir.

Bu şekilde bitirilir. Bu büyünün tutmama imkanı yoktur. İnanarak yapmak çok önemlidir.

Terk Eden Eşi Geri Döndürme Ritüeli

Terk eden eşinizi eve geri döndürmek isteyebilirsiniz. Eşinizi çok seviyor ve değer veriyor olabilirsiniz. Bunun için evde kendinizde büyü yapabilirsiniz fakat medyumlar aracılığıyla büyünün yapılması daha etkili olacaktır.

Başka varlıklar ile iletişime geçildiği zaman eşiniz çok kolay bir şekilde geri dönecektir. Varlıklarla iletişime geçmek zor olduğu için medyumlardan yardım almak daha iyi olacaktır. Bunun için 48 saat ritüeli yapanlar da vardır. Ayrıca evde birçok büyülerde denenebilir. Bu büyüler aşağıdaki gibidir.

 • Sarımsak büyüsü.
 • Kaşık büyüsü.
 • Mum büyüsü.

Şeklindedir. Ayrıca kıyafet kullanarak da çeşitli büyüler yapabilirsiniz. Bu sayede eşiniz geri dönecek ve eve karşı sorumluluğunu yerine getirecektir.

Aşk Ritüelini Kimler Yapabilir?

Aşk ritüeli, birini çok isteme ve sevme üzerine yapılan bir ritüeldir. Bu amaç için tüm büyü teknikleri kullanılabilir. Bağlama büyüsü bu amaçla yapılan en etkili büyü çeşididir. Kaybetmekten korktuğunuz ve ulaşılamaz gördüğünüz birisi için eski tarihlerden beri büyüler yapılır. Büyülerde aşk için ritüeller çok fazladır.

Bu büyülerin bazılarını kendiniz yapabilirsiniz, niyetiniz çok önemlidir ve inanmanız gerekir. Fakat bazı büyüler medyumlar tarafından yapılması gerekir. Çünkü medyumlar büyülerin adımlarını kolaylıkla takip edebilirler. Olumsuz bir sonuçla karşılaştıkları zaman hemen müdahale edebilirler. Kendi başınıza yaptığınız büyülerden korkabilir ve olumsuz bir sonuçla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Varlıkların size musallat olma durumları olabilir. Bu gibi etkenlerle karşı karşıya kalmamak için medyumlardan yardım almalısınız. Ayrıca aşk ritüellerinin evde yapılması çok zordur. Aşk ritüeli düzgün bir şekilde yapıldığı taktirde kesinlikle tutacaktır.

Net olarak 14 gün süre içerisinde aşk ritüeli tutacaktır. Sevdiğiniz kişi için yaptığınızda size çok çabuk bağlanacak ve gözü sizden başkasını görmeyecektir. Sevdiğiniz kişi ile hayalini kurduğunuz aşkı çok güzel bir şekilde yaşayabilme şansına sahip olacaksınız.

Aşk ritüelini hangi medyumlara yaptırabilirim?

Bu konuda daha önce başarılı sonuçlar alan: Medyum Cahit gibi ve Adar hoca gibi tecrübeli medyumlarla çalışabilirsiniz…

Aşk ritüeli kesin sonuç verir mi?

Aşk ritüelleri doğru medyumlarla çalışılırsa kesinlikle sonuç verir.

Aşk ritüelleri büyüler kadar zarar verir mi?

Ritüeller büyüler ile karıştırılmamalıdır. Büyülerin verdiği hasarları ritüeller vermez.

Bir Yorum

 1. Melike Şahin dedi ki:

  Ben Benhur hoca sayesinde sevgilimle şuan muhteşem bir birliktelik yaşıyorum bu aşk ritüeli de harika ayrıca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu