Tüm Büyüler

Kilit Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Günümüzde farklı amaçlar ile farklı türlerde büyü yapılıyor. Bu büyüler yapılış amaçlarına göre ve kullanılan malzemelere göre farklı çeşitlere sahiptir. Yapılış amaçlarına göre kara büyüler ve ak büyüler diye ikiye ayrılıyor. Art niyetli ve kötü sonuçları doğuran büyüler kara büyülerdir. İyi niyetli ve yapıcı büyüler ise ak büyülerdir. Bu büyülerin amacı iyi niyet olduğu için kötü sonuçlar doğurmaz. Eski tarihlerden beri yapılan birtakım büyüler. Bulunuyor. Papaz büyüsü, Süryani büyüsü, cin büyüsü ve bağlama büyüsü bunlardan bazılarıdır. Bu büyüler içinde bağlama büyüsü en fazla kullanılan büyüdür. Bağlama büyüsünün de farklı türleri bulunur. Bunların içinde en önemlisi ve tesirlisi de kilit büyüsüdür. Birçok kişinin yaptırdığı kilit büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Gibi sorular sıkça soruluyor.

İçindekiler

Kilit Büyüsünün Yapılış Amacı

Kilit büyüsü sevdiği kişiyi kendine bağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü ismini kullanılan malzeme olan kilitten alır. Kilit büyüsü aşk için yapılan bir büyüdür. Evli çiftler eşlerini bağlamak için, sevgili veya nişanlılık aşamasında olanlar ve platonik aşıkların sıklıkla tercih ettikleri bir büyüdür. Bu büyü kullanımına göre ak veya kara büyü sınıfına girer. Evli bir erkeği veya kadını başka birine aşık etmek için yapılan kilit büyüsü kara büyü sınıfındadır. Fakat sevgilisini veya eşini kendine bağlamak için yapılan kilit büyüsü ak büyüdür ve sonucunda herhangi bir olumsuzluk meydana gelmez. Bu özelliği ile hem kara hem de ak büyü sınıfına dahil edilen nadir büyülerden biridir.

Kilit Büyüsü Yapımında Gerekli Olanlar

Büyü yapılırken bir malzemeye ihtiyaç duyuluyorsa bu büyü aracılı büyüdür. Kilit büyüsü de aracılı bir büyüdür. Yani bu büyüyü yapmak için bazı bilgilere ve malzemelere ihtiyaç duyulur.

Bu malzeme ve bilgiler şunlardır;

 • Antika veya eski bir kilit
 • Çuval
 • Bir kap su
 • Büyü yapılacak kişinin anne adı
 • Büyü yapılacak kişinin yaşadığı şehir
 • Büyü yapılacak kişinin yaşı

Bu bilgiler ve malzemeler ile kilit büyüsü yapılır. Yapılan büyüde çeşitli dua ve tılsımlar okunur. Bu dualardan biri de Ayetel kürsidir. Birçok medyum hoca Ayetel kürsi ile kilit büyüsü yapıyor.

Kilit Büyüsünün Yapılışı

Kilit büyüsü bağlama büyüsünün bir çeşididir.

Kilit büyüsü yapım aşamaları şu şekildedir;

 • Eski bir kilit alınır. Bu kilit daha önce bir büyüde kullanılmış olmamalıdır.
 • Kilit sağ elle tutulur ve ‘kilitler kapansın’ cümlesi beş kez tekrar edilir.
 • Daha sonra kilit su dolu olan kapın içine bırakılır.
 • Kilit bu kapın içinde en az üç gün bekler.
 • Üç günün sonunda kilit su kapının içinden çıkarılır.
 • Kilit bir çuvalın içine konur ve ağzı sıkıca kapatılır.
 • Çuval büyü yapılacak olan kişinin evine yakın bir yere saklanır. Kimsenin görmeyeceği bir yer olmadığından emin olunması gerekiyor.

Kilit büyüsü fiziki olarak bu şekilde yapılıyor. Fakat burada asıl olan söylenen tılsımlar ve dualardır. Büyünün tutmasını ve gerçekleşmesini bu sözler belirleyecektir.

kilit-buyusu

Kilit Büyüsünün Belirtileri

Amacına ulaşmış bir kilit büyüsünün belirtileri kısa süre içerisinde kendini gösterir.

Kilit büyüsüne maruz kalan kişilerde oluşacak kilit büyüsü belirtileri şunlardır;

 • Büyüyü yaptıran kişiye karşı büyük bir sevgi oluşur.
 • Büyüyü yaptıran kişiden başkasını gözü görmez.
 • Düşüncelerinde her zaman o vardır.
 • Büyüyü yaptıran kişi için her şeyi göze alır.
 • Günlük yaşantısında bile büyü etkisi gözlemlenir.
 • Aldığı her kararı büyü etkisinde alır.

Eğer büyüye maruz kalan kişi evli ve farklı bir kişi tarafından büyü yapılmış ise ailesine karşı büyük bir soğukluk yaşar.

Kilit Büyüsünün Etkilemediği Kişiler

Diğer büyülerde olduğu gibi kilit büyüsünün de etkilemediği bazı kişiler bulunur.

Bunlardan bazıları şunlardır;

 • Kuranı hafız eden kişiler
 • Namazını aksatmayan din adamları
 • Engelli kişiler
 • Dinine bağlı olan kişiler

Bu kişiler büyülere karşı korunmuş ve büyülerden emin olan kişilerdir. Bunlara yapılan kilit büyüsü veya farklı büyü etki etmez.

Kilit Büyüsünü Yapan Medyumlar

Birçok büyüde olduğu gibi kaşık büyüsünde de büyü yapılırken bazı ilimleri bilmek gerekiyor. Kilit büyüsü havas ve ledün ilimleri ile yapılan bir büyüdür. Bu ilimleri bilmeyen kişilerin bu büyüyü yapabilmesi imkansızdır. Bu büyüyü yapmak isteyen kişilerin havas ilmini çok iyi bilen ve deneyimli bir medyumdan yardım almaları gerekiyor. Büyü yapılışında gerekli olan malzemeler kadar kullanılan tılsım ve dualar da önemlidir. Bu tılsımlar da havas ilmi ile yapılabilir. Tılsımlar olmadan da büyü gerçekleşmez ve etkisi de olmaz.

Mucize geri döndürme duası ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla : getirmebuyusu.com/mucize-geri-dondurme-duasi

Kilit Büyüsünün Bozulması

Kilit büyüsüne maruz kalan kişiler birçok olumsuzlukla karşılaşır. Asma kilit büyüsü belirtilerinin tamamını yaşarlar ve büyünün etkisinden kurtulamazlar. Evli olan kişilere yapılan bu büyü yuva yıkımına bile sebep olabilir. Onun için büyünün bozulması gerekiyor. Kilit büyüsü yapılışında olduğu gibi bozuluşu da zor ve zaman gerektiren bir işlemdir. Bu büyünün bozulması da havas ve ledün ilmi ile mümkündür. Büyüye maruz kaldığını düşünen ve büyü belirtilerini taşıyan kişiler havas ilmine sahip olan medyum hocalardan yardım almalıdır. Gerekli olan tılsımlar yapılarak büyünün etkisinden kurtulmalıdır.

Kilit büyüsü yaptırdım etkili olur mu?

Kilit büyüsü her zaman en etkili büyülerden birisidir.

Kilit büyüsü ile sevdiğimi kendime bağlayabilir miyim?

Kilit büyüsü ile sevdiğinizi kendinize bağlayabilirsiniz.

Kilit büyüsünü her hoca yapabilir mi?

Kilit büyüsünü sadece gerçek ilim sahibi hocalar yapabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu