Tüm Büyüler

Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü ile alakalı tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Büyüler; metafizik alanın etkin olarak kullanılmasına, enerji yardımıyla bazı değişimlerin yaşanmasına ve dini olarak diğer alemlerden varlıkların kullanılmasına dayanan işlemlerdir. Büyü sonrasında, hem büyünün etki edecek olduğu hem de büyüyü yana insanlarda bazı değişimler meydana gelir.

Bu şekilde değişimleri meydana getiren büyülerden önemli bir tanesi ayırma büyüsü olurken, bu büyü yaptırılmadan önce her detayının araştırılması şarttır. Çünkü, büyü sonucunda devreye giren metafizik etkenler; büyü sonuçlarının geri dönüşü olmamasına, zararlı sonuçların ortaya çıkmasına ve çeşitli zararlı sonuçları doğuracak nitelikte olabilir.

Bu bağlamda; kuvvetli ayırma büyüsü nasıl ve kimler tarafından yapılır, ayırma büyüsünün yararları ve sonuçları nelerdir, konuları araştırıldıktan sonra büyü yapılmalıdır.

İçindekiler

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Büyü yapılan insanların medeni hali, büyü üzerinde etkisi büyük olan unsurlardan değildir. Bu nedenle, evli erkeği karısından ayırma büyüsü yapılabilir. Evli olunması durumunda yapılan ayırma büyüsünün, medeni halin bekar olmasında yapılan büyüden farkları vardır. İlk olarak, evlilik durumunda erkeğin kalbi kadına bağlı olabilir.

Bu durum sonucunda yapılan ayırma büyüsünün biraz daha kuvvetli olması gerekir. Kuvvetli şekilde yapılan büyü, hem erkek hem de kadın için yapılıyor olabilir. Her iki durumda da, ilişki taraflarından bir tanesinde yaşanan soğuma ilişkiyi bitirecektir. Ancak; erkeğin içinde sevgi kalmadığını hissetmesini sağlamak ve daha kolay elde edilmesine neden olmak için, ayırma büyüsünün doğrudan erkeğe yapılması gerekir.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Büyülerin kuvvetli olmasını sağlayan unsur, büyü yapılırken kullanılan metafizik aracılar ve okunacak dualardır. Bu bağlamda, ayırma büyüsünün kuvvetli olması için mutlaka tebbetle ayırma büyüsü şeklinde yapılması gerekir. Bu ayırma büyüsünün en önemli farkı; yalnızca büyüyü yapan medyum tarafından çözülebiliyor olması, büyüden etkilenen kişinin kısa sürede ayrılmasına neden olması ve eşleri ayırma büyüsü olarak kullanılıyor olmasıdır.

Büyüye kuvvet katan unsurlar, büyünün bozulma zorluğu ve etki süresinin kısa olmasına dayanır. Her medyum tarafından yapılamayacağı için, bu alanda uzmanlık kazanmış bir medyum yardımıyla yapılması önerilir.

Resimle Yapılan Ayırma Büyüleri

İnsanlar tarafından talep edilen ve medyumlar tarafından gerçekleştirilen, soğutma büyüsü olarak anılan çok sayıda büyü vardır. Bunlardan bir tanesi olan ve resim kullanılarak yapılan ayırma büyüsünde, büyünün gerçekleştirilmesi için kişisel gereksinimler vardır. Bu gerekenlerin medyum tarafından bildirilmesi ve temininin sağlanması ile, resim kullanılarak ayırma büyüsünün yapıldığı görülür.

Bununa beraber, resim kullanılarak yapılacak ayırma büyüsünün yapılmasında gerekenler:

 • Ayrılması planlanan ve eşinden soğutulmak istenen kişinin fotoğrafı
 • Ayrılması planlanan kişinin, kimden ayrılması isteniyorsa o kişiye ait fotoğraf
 • Ayrılması planlanan ve karşı tarafta yer alan kişilere ait saç telleri
 • Kişisel bir eşya
 • Deriden yapılmış olan ve üzerinde tükenmez kalem yazısı okunabilir olan kağıt veya kumaş parçası
 • Tükenmez kalem

Gibi gerekenler, medyum tarafından istendikten sonra teslim edilir. Bu malzemeleri kullanan medyum, kısa süre içerisinde ayırma büyüsünü gerçekleştirir.

Ayırma Büyüsü Etkileri Neler

Ayırma büyüsünün etkisinde kalan insanların ve büyüyü gerçekleştiren insanların, metafizik durumlar başta olacak şekilde bazı ayırma büyüsü belirtileri göstereceği bilinmelidir.

Bu durumda, büyü sonucunda ortaya çıkan belirtiler şöyledir:

 • Ayırma büyüsünün etkisinde kalan insanda şiddetli baş ağrıları ortaya çıkacaktır. Bu baş ağrısı yaklaşık olarak iki ile üç gün arasında yaşanırken, şiddetli olması nedeniyle burun kanamasına dahi yol açabilir.
 • Büyü etkisinde kalan kişide ve büyü yapan kişide uyku bozukluğu ve kabus görmeye meyilli olma sorunu ortaya çıkacaktır.
 • İştahsızlık, mutluluk durumunda azalma, hayattan keyif alamama ve her şeyden soğuma durumu söz konusu olabilir.
 • Büyü etkisinde kalan kişi, kimden soğutulmak ve ayrılmak isteniyorsa; o insana karşı antipati duyma, sevgide bir anda azalma ve soğumanın görülmesi, psikolojik ve bedensel olarak uzaklaşma halini yaşar.
 • Büyü kullanılarak metafizik aleme girilmesi ve o alem içerisinde yer alan varlıklardan yardım alınması sağlandığı için, başka alemdeki varlıklar tarafından rahatsız edilme veya korkutulma sorunu yaşanabilir. Bu sorun ve belirti, hem büyüyü yapan medyum için hem de büyü etkisinde kalan insan için geçerlidir.

Bu gibi belirtiler, büyüden kısa süre sonra ortaya çıkar ve büyünün işe yaramaya başladığını gösterir.

ayirma-buyusu

Eşler Ayırma Büyüsünden Sonra Birleşir Mi?

Yapılan her büyü için medyumlar, metafizik varlık aleminden bir varlığı büyü için atarlar. Bu atama esnasında hem varlık için, hem de büyü yapan taraf için kazançlar olacaktır. Ancak metafizik aleminde yaşayan varlıkların da bir görev süresi olduğu düşünüldüğü zaman, her büyünün bir sonu olduğu fark edilecektir.

Aynı durum, ayırma büyüsünün gerçekleştirilmesi ve sonuçlandırılması için de geçerlidir. Soğutulan insanların, büyü nedeniyle soğuma hissi de değerlendirildiği zaman; büyünün sonlanması halinde eşlerin birleşmesi de mümkündür. Ayrıca, yapılan büyüye karşı olacak şekilde yapılan birleşme büyüleriyle de eşlerin birleşmesi mümkün kılınabilir.

Canbar büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/canbar-buyusu

Evde Yapılabilecek Ayırma Büyüleri

İnsanların; okuma yazma bilmeleri, yapacakları büyü kurallarına dikkat etmeleri ve gereken büyü malzemelerini sağlamaları halinde; ev ortamında ayırma büyüsünü yapmaları mümkündür. Bu işlemde, medyumlar tarafından yapılan büyü için gerekli olan her malzemenin aynı şekilde elde edilmesi sağlanır.

Büyü için okunacak olan sureler ve cümleler, anlaşma yapılacak metafizik varlıklara nasıl ulaşım sağlanacağı ve büyünün nasıl doğru yapılacağı öğrenilir. Daha sonra, uygun bir zamanda ve malzemelerin doğru şekilde kullanımıyla ayırma büyüsünün yapıldığı görülecektir.

Ayrılık Büyüsü Herkeste Tutar Mı?

Soğutma, ayrılık veya uzaklaştırma büyüleri; bazı insanlara tesir eden, bazı insanlara tesir etmeyen ve dikkat edilmesi gereken bir büyüdür. Sonuç olarak, ayrılık büyüsünün herkeste tutmayacak olduğu çıkarımı yapılmalıdır. Bir insanda; korunma büyüsünün olması, büyü yapılması planlanan kişinin metafizik alemde yer alan bir varlık tarafından korunuyor olması ve büyünün yanlış yapılması durumları yaşanabilir.

Bu şekilde gerçekleşecek hiçbir durumda, ayrılık büyüsünün tutmayacağı unutulmamalıdır. Benzer şekilde; büyü olarak bir koruması bulunmayan, kuvvetli bir büyü ile çevrelenme altına alınan, ayırma büyüsünün doğru şekilde gerçekleştiği her insanda ayrılık büyüsü tutar. Ayrılık büyüsünün tutması için belirli bir zaman diliminin geçirilmesi gerekir.

Üç ve yedi gün arasında değişen büyü sonrası bekleme süresi; büyü etkisinde kalacak kişinin psikolojik olarak hazırlanmasını sağlamak, büyüde yardımı alınacak metafizik alemdeki varlıkların uygun olmasını sağlamak için gereklidir. Belirtilen süre aralığında ise ayrılık büyüsünün etki etmeye başladığı görülür.

Soğutma Büyüsü Eşleri Ayırır Mı?

Eşlerin arasındaki sevgi yoğunluğu, zaman içerisinde kendiliğinden azalabileceği gibi; büyü yapılarak, soğutma sağlanarak dış etkenler tarafından da sağlanabilir. Burada, hem kendiliğinden soğumada hem de dış etkenlerle soğumada ihtimallerin söz konusu olduğu unutulmamalıdır.

Soğutma büyüsünün tamamlanmasının sonrasında sevginin yok olması sonucunda, soğuyan tarafın tahammül seviyesinin azaldığı gözlemlenecektir. Ayrıca, bu tür büyülerin içeriğinde cinnet ihtimallerinin olduğu da bilinmelidir. Büyü sonrasında soğuyan tarafın, karşı tarafa karşı sevgi ev tahammülünün kalmaması nedeniyle; bağırmaya meyilli olduğu, öfke krizleri geçirdiği ve ileri giderek şiddet uygulayabildiği gözlemlenir.

Belirtilen muameleler karşısında sevgi duyma ihtimali dahi olan taraf, artık ayrılmak zorunda hissedecektir. Bu nedenle, soğutma büyüsünün sonucunda eşlerin ayrılma ihtimalinin yüksek olduğu ancak yüzde yüz bir belirleme yapılamayacağı bilinmelidir.

Ayırma büyülerini hangi hocalar yapar?

Hocalar işlem yaparken ayırma veya birleştirme diye sınıflandırma yapmaz. Yani ilmi yüksek olan her hoca ayırma büyülerini yapabilir.

Ayırma büyüsü kaç günde sonuç verir?

Ayırma büyüsü genel olarak ortalama 14 gün içerisinde sonuç verir.

Evde ayırma büyüsü yapmak mümkün mü?

Bu tarz büyüler evde denenmemelidir. Denense de yapılamaz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Melisa dedi ki:

  en iyi medyum hoca ile görüşün ayırma işin adamın elinden her iş geliyor gerçekten harika bir hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu