Tüm Büyüler

Mıknatıs Büyüsü Ne İşe Yarar

Mıknatıs büyüsü ile alakalı tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Eski tarihlerden günümüze kadar büyü birçok insan tarafından yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamada insanlar öteki alemlerde yaşayan varlıklardan yardım isterler. Bu yardım isteme olayı başlı balına bir ilimle yapılır. Ve bu ilmi bilen insanlar tarafından uygulanır. İnsanlar farklı amaçları için büyü yoluna başvururlar. Bu amaçların altında aşk, kıskançlık, çekememezlik ve nefret yatar. Bu hislerle farklı büyüler yapılır. Büyüler iyi amaçlarla yapılabildiği gibi kötü amaçlarla da yapılabilir. Kötü amaçlarla yapılan büyülerin sonuçları çok ağır da olabilir. Kadim büyü kitaplarında da yer alan bu büyüler insanları her dönem korkutmuştur.

İçindekiler

Mıknatıs Büyüsü Nedir?

Yaşadığımız coğrafyada birçok büyü çeşidi yapılıyor. Fakat bu büyüler içinde temelinde aşk ve sevgi olan bağlama büyüleri daha fazla rağbet görüyor. Bağlama büyüsü ak büyü sınıfında yani kötü bir niyetle yapılmadığı için daha fazla tercih ediliyor. Bağlama büyüsü iki insanı kalben birbirine bağlamadır. Bu büyü birçok şekilde yapılabiliyor. Kaşık büyüsü, aşk büyüsü, kırmızı mum büyüsü, adet kanı büyüsü ve mıknatıs büyüsü bağlama büyüsünün çeşitleridir. Bu büyüler farklı şekillerde yapılsa da amaçları aynıdır.

Mıknatıs Büyüsü Kimlere Yapılır?

Mıknatıs büyüsü bağlama büyüsü sınıfında yer alan ve konusu aşk olan bir büyüdür. Onun için bu büyü aşık olması istenilen kişilere yapılır. Mıknatıs büyüsünü genellikle evlerine soğuyan evli çiftlere ve nişanlılık evresinde olan gençlere yapılıyor. Bu büyü flört aşamasında olan aşıklar ve platonik sevgililere de yapılıyor. Fakat bu büyüyü yaptıracak olan kişi büyüye maruz kalan kişiye aşık olması gerekiyor. Bu büyü platonik aşklarda bile etkisini göstermiştir.

Ceviz büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/ceviz-buyusu

Mıknatıs Büyüsü Yapılışı

Mıknatıs büyüsü nasıl yapılır ve nasıl sonuçların gibi birçok soru ile karşılaşmak mümkündür. Bu büyü ismini büyüde kullanılan ve ana malzeme olan mıknatıstan alır. Mıknatıs büyüsü havas ve ledün ilimleri ile yapılan bir büyüdür. Bu büyüde okunan dualar ve söylenen tılsımlar bu ilimlerin konusuna girer. Bu büyü hemen yapılmaz ve belli aşamalardan oluşur. Mıknatıs büyüsü mıknatısın çekme gücü ile büyünün çekme gücüne benzerlik gösterdiği için kullanılır. Bu büyü onlarca kişi tarafından talep ediliyor.

miknatis-buyusu-nedir

Mıknatıs Büyüsü Belirtileri

Mıknatıs büyüsü ne işe yarar sorusunun cevabı belirtilerinde gizlidir. Mıknatıs büyüsüne maruz kalan kişilerde kısa bir süre içerisinde değişiklikler gözlenir. Eğer evli ise ve evine soğumuş ise bu soğukluk kısa bir süre içerisinde yok olur. Eşler arasında yapılmış ise aralarına büyük bir muhabbet girer. Sevgili aşamasında veya nişanlılar yapmışlar ise yine aralarında büyük bir aşk doğar. Tanımadığı birine yapılan büyülerde bile etkisini gösterir ve büyüyü yapan kişiye karşı büyük bir his doğar.

Mıknatıs Büyüsü Amacı

Mıknatıs büyüsünün amacı sevenleri birbirine bağlamak ve mutlu yuvalar oluşturmaktır. Bu büyüde araları açılan ve ayrılık aşamasında olan çiftleri tekrar birbirlerine ısıtmak ve daha mutlu olmalarını sağlamak. Mıknatıs büyüsü bu amaçla yüzlerce yuvayı yıkmaktan kurtarmış ve mutlu yuvalar oluşturmuştur. Mıknatıs büyüsü etkisini tamamen kalbe uygular. Kalben birine sevgi ve muhabbet duymasını sağlar. Bu büyü başlı başına bir pozitif enerji yükler.

Mıknatıs Büyüsü Yapan Medyumlar

Mıknatıs büyüsü yapımı ağır büyülerdendir. Büyü yapımında mıknatıs kullanıldığı için aracılı büyü sınıfında yer alır. Mıknatıs büyüsü yapımının büyük bir kısmı havas ve ledün ilmi ile yapılır. Onun için büyüyü yapan medyum hoca havas ve ledün ilmine vakıf olması gerekiyor. Bu büyüyü yaptırmak için işinde deneyimli, havas ve ledün ilimlerine vakıf bir medyum seçilmelidir. Bu medyumlar bu tarz büyüleri yüzlerce kez yaptıkları için daha sağlıklı bir büyü yaparlar ve kısa bir süre içerisinde etkisini görürler. Büyü yapıldıktan sonra büyüde kullanılan mıknatısı büyüyü yaptıran kişi yanında taşımalıdır. Cüzdanda mıknatıs taşımak gibi her zaman yanında olmalıdır.

Mıknatıs Büyüsünün Bozulması

Mıknatıs büyüsü her zaman güzel duygularla yapılmaz. Bu büyü bazen kötü amaçlarla yapılır ve sonuçları da kötü olur. Bu amaçlarla yapılan mıknatıs büyüsü kara büyüler sınıfına dahil olacaktır. Evli birini kendine bağlamak için veya dinen bir araya gelmemeleri gereken kişiler için yapılan bu büyünün bozulması gerekiyor. Bu tür durumlarda büyü bozma işlemi yapılır. Fakat mıknatıs büyüsü yapılışında olduğu kadar bozuluşu da zordur. Bozulma işlemini de medyumlar yapar. Büyüyü yapan medyum hocalar gibi bozan hocalar da havas ve ledün ilmine vakıf olmaları gerekiyor.

Mıknatıs büyüsü sevdiğimi bana çeker mi?

Mıknatıs büyüsü adında da olduğu gibi sevdiğinizi size çeker.

Rahmani mıknatıs büyüsü var mı?

Rahmani olarak yapılan mıknatıs büyüleri vardır.

Mıknatısla yapılan büyüler ne işe yarar?

Mıknatısla yapılan büyüler genel olarak aşk ve sevgi konusunda kullanılır.

Mıknatıs büyüsü kötü niyetle de yapılır mı?

Mıknatıs büyüsü hem iyi hem kötü niyetle yapılabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Meryem Şimşek dedi ki:

    Cahit hocam Allah senden razı olsun. Allah senden bin kere razı olsun Cahit hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu