Dualar

Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize geri döndürme duası ve bir çok geri getirme dusıa için makalemize göt atabilirsiniz...

Eski sevgilinizi eski aşkınızı mucize geri döndürme duası ile size dönmesini sağlamanız mümkün. Bu dua için ihtiyacınız olan malzemeler şu şekildedir: bir su bardağı su, bir çay kaşığı un, bu malzemeleri hazırladıktan sonra duayı gece herkes uyuduktan sonra yapabilirsiniz. Bu duayı gece herkes uyuduktan sonra yapmanızın nedeni ise ortamda istenilen sessizliği yaratmaktır.

Duaya başlamadan önce abdest alıp besmele çekmelisiniz. Daha sonra su ile una Nisa suresinin 19. ayeti düzgün bir şekilde okumalısınız. Duanın anlaşılır ve akıcı bir şekilde ve net bir şekilde okunması son derece önemlidir. Sureyi okuduktan sonra bağdaş kurup yere oturun.

Daha sonra bir dizinizin üzerine un bir dizimizin üzerine ise suyu koyun. Ellerinize yukarı doğru kaldırıp besmele çekin. Gözleriniz kapalı olacak şekilde yedi kere Euzu besmele çekmelisiniz. Bu sırada eski sevgiliniz ile mutlu ve güzel günlerinizi aklınızdan geçirin. Özellikle kavgalı, tartışmalı anları aklınızdan geçirmemeniz çok önemlidir. Bunlar da bittikten sonra şu dua edilmelidir.

“Allah’ım senin en önem verdiğin nimetlerden olan un ve su ile geldim. Bu nimetler hatırına bana merhamet et. Eski sevgilimi bana geri gönder . Sana açtığım eli boş çevirme ve dua mı kabul et. Bu dua un ve suyun üzerine okunur. Okumayı tamamladıktan sonra unun üzerine su koyulur ve bu iki malzeme birbirine karıştırılır.

Karıştırma işlemi bittikten sonra Nisa suresinin 19. ayeti yedi kez okunmalıdır. Daha sonra birbirine karıştırılmış un ve su karışımı içilir. Suyu içerken üç yudumda içmeniz gerekir. Bir hafta içerisinde bu dua bir kere daha edilmelidir.

İçindekiler

Giden Sevgiliye Okunacak Dualar

Giden sevgilinizi geri getirmek için okunabilecek en etkili geri döndürme duası ve duaları şunlardır:

 • El-Müteali Esması
 • Meryem Suresinin 96. Ayeti
 • El – Cami Esması
 • Ce Rum Suresinin 21. Ayeti
 • El Mucib Esması
 • Nisa Suresinin 132. Ayeti

Bu duaları okumadan önce abdest alıp besmele çekmeniz gerekir. Bu dualar ile 12 saatte geri getirme duası: geri döndürme duası okumuş olursunuz.

Sevgisi Azalan Sevgiliye En Etkili Dua

Sevgilinizin size eskisi kadar ilgi göstermediğini ve sizi eskisi kadar sevmediğini düşünüyor iseniz okuyabileceğiniz en etkili dua şudur: “ Canım Allah’ım Havva kızı Ayşe’nin sevgisini yüreğinin güzelliğini Havva oğlu Ali’ye çevir. Beni düşünsün bana değer versin beni tekrardan sevsin. Sevgimiz ve muhabbetimiz ömür boyu olsun. Hakkımızda en iyisini nasip kıl. “ Bu cümleler okunduktan sonra yüz otuz yedi defa ya cami-u ya vedüd denmelidir.

Bu dua yalnızca kendisine helal kılınmış insanlar için okunur ve bu insanlar için etkili olur. Yani eş, sevgili ve nişanlı olan kişiler okumalıdır. Bu dua okunduktan sonra sevgilinizin, eşinizin veya nişanlınızın sevgisinin tekrardan artacağını göreceksiniz. Bu dua ile sevgilinizin sevgisini tekrardan arttırmanız mümkündür.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme

Sizi terk eden sevgilinizi gideni geri getirme duası size tekrar döndürmeniz mümkün. Bu dua şu şekildedir: “ ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya, ya Muhammed. İhlas suresi ve sallallahu ala sayyidina Muhammed ve alihi ecmain. Duası sabah namazından sonra üç gün yüz defa olacak şekilde okunmalıdır.

Uzaktaki Sevgiliye Okunabilecek Dua

Uzak mesafe ilişkisi yaşadığınızda sevgilinizi sürekli olarak göremediğinizden dolayı içinizde kuşkular olabilir. Bu yüzden sevgilinizi kendinize daha çok bağlamak isteyebilirsiniz. Uzaktaki sevgilinizi kendinize daha çok bağlamak için ilk olarak Fatiha suresini okumanız gerekiyor. Ardından Esmaül Hüsna okunmalıdır.

İkinci gün ise Fatiha Suresi’ni okuyup Allah’ın isimlerinden doksan sekiz tanesini iki kere okumamız gerekir. Bu şekilde iki hafta boyunca dua ederseniz uzaktaki sevgilinizi kendinize daha çok bağlanmış olup kuş kullarımızdan kurtulursunuz.

En Etkili Sevdiğin Kişiyi Geri Getirme Duası

Sevdiğiniz kişiyi size geri döndürmek amaçlı“Ya Allah, Ya Rahim, Ya Rahmen, Ya Kadir, Ya Kavi” duası okunmalıdır. Duayı okumadan önce abdest almanız gerekir. Duadan istediğiniz etkiyi alabilmeniz için soldan sağa olacak şekilde yetmiş defa okumalısınız.

Nefret Eden Kişiyi Kendine Aşık Etmek İçin Dua

Sizden nefret eden bir kişiyi kendinize aşık etmek dualar ile mümkündür. Bunun için Öncelikle bir bardak sıcak süt ile toz şekeri karıştırmanız gerekiyor. Şekerli süt üzerine “ Ya Vedüd” “ Ya Habib” esmaları doksan dokuz defa okunmalıdır. Daha sonra şekerli sütü içiniz Ondan sonra ise “Yarabbim sevdiğimin bu kuluna olan nefretini yudumladığım şekerli süt gibi tertemiz bir sevgiye dönüştür.” şeklinde dua edilmelidir.

Nohut büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/nohut-buyusu

Esmalar İle Eski Sevgiliyi Geri Getirme

Esmalar ile eski sevgilinizi kendinize yeniden aşık edip size yeniden dönmesini sağlamanız mümkün eski sevgilinizi Esmalar ile kendinize geri getirmeniz için ilk önce abdest alıp besmele çekmelisiniz daha sonra “ Ey Ya Mukallibe’l – Kulub”, “ Ey Ya Tabibi”, ve “ Ey Ya Vedüd” esmalarını her biri on defa olacak şekilde okuyun. Esmaları okuma işlemi bittikten sonra şu cümle söylenir.

“Ya Rab senin mübarek isimlerine sığınan insanları yarı yolda bırakma, onları zor durumda bırakma. Sana sığınmış olan bu kullarını boş çevirme. Eski sevgilimi geri getirme duasını okuyorum ve kabul olması için sana sığınıyorum. Esmalarının hatırına bana yüce mucizeni göster. Eski sevgilimi bana geri döndür.” Bu dua okunduktan sonra eski sevgilinizin size geri döneceğini göreceksiniz.

 

Soğumuş Birini Tekrardan Aşık Etme

Eğer sevgilinizin sizden soğuduğunu ve sizi eskisi kadar çok sevmediğini düşünüyor iseniz soğumuş birini tekrardan aşık etme duası ile kendinize aşık edebilirsiniz. Bu dua ise şahmeran duasıdır. Bu duadan istenilen etkiyi almanız için duayı bir hafta boyunca her gün bir defa olacak şekilde okumanız gerekir.

Şahmeran duası şu şekildedir. “Her varlığa cam veren ve onları dik tutan yüce Allahım. Biliyorum ki senden başka ilah yok. Sen gizli saklı ne varsa bilirsin, işitirsin. Sen merhametli şefkatli sonsuz olansın. Azameti büyük, her şeyi yenensin. Senin her şeye gücün yeter.

Cansızları canlandıracak, bütün varlıkların sahibi. Tüm güzel isimler sana aittir. Bu dua ile sizden soğumuş sevgilinizi tekrardan kendinize aşık edecek ve eski mutlu günlerinize geri döneceksiniz.

Hızlı Kabul Olan Aşk Duası

Eşiniz sevgiliniz veya nişanlınız ile sorunlar yaşayıp sürekli sorunlar yaşıyor iseniz hızlı kabul olan aşk duası ile bunlara dur diyebilirsiniz. Bu dua sayesinde sevgilinizde yaşadığınız sorunlar biter. Bu dua için öncelikle temiz bir kağıda duayı yazmanız gerekir. Daha sonra temiz bir kağıda yazdığınız duayı 21 gün boyunca yatak odanızda saklamanız gerekir.

Yani en güçlü geri getirme duası lahutiye ile sevgilinizin en kısa sürede size geri döneceğini ve eskisinden daha aşık bir şekilde olacağını göreceksiniz. Bu dualar sayesinde sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz ile olan bütün sorunlarınızı halledip eski güçlü aşkınıza kavuşabilirsiniz.

Hızlı kabul olan bu dualar sayesinde eskisinden daha mutlu olacaksınız. Sizi terk eden, sizden nefret eden sevgililerinizi ilk günkü aşk ile kendinize geri döndürmeniz oldukça kolaydır. Sadece bu duaları edip mutluluğun tadını çıkarın.

Mucize geri döndürme duasını ben okursam etkili olur mu?

Geri döndürme duasından sonuç alanların çoğu bu duaları medyumlara okutmuşlardır. Sizde iyi bir medyuma bu duayı okutabilirsiniz.

Geri döndürme duası etkili olur mu?

Dualar her zaman etkili olabilir. Yeter ki doğru şekilde doğru zamanda okunsun.

Hocalar duaları nasıl okur?

Hocalar duaları belirli zamanlarda belirli aralıklarla okurlar. Buda duaların daha çabuk kabul olmasını sağlamaktadır.

 

18 Yorum

 1. Yasemin Yılmaz dedi ki:

  Ben Cahit hocaya okuttum ve başarılı oldu. Çok şükür mucize geri döndürme duası ile sevdiğim geldi. Kendim o kadar çabalamama rağmen olmadı demek hep bi yerlerde yanlış okuma yaptım. Ama Cahit hoca sağolsun halletti çok şükür

  1. Melek Torun dedi ki:

   Bacım Cahit hocanın numarasını verir misin bende dua okutmak istiyorum kendisine ne kadar okuduysam bir türlü eski nişanlım geri gelmedi lütfen Cahit hocanın numarasını verir misin?

   1. Yasemin Yılmaz dedi ki:

    Mesajını geç gördüm kusura bakma bacım veriyorum Cahit hocanın numarasını: 0538 747 21 74

 2. Ela Doğan dedi ki:

  Cahit hoca bu geri getirme işlemlerini muhteşem yapıyor. Ayrıca büyü değil rahmani olarak yapıyor. Hiç ağırlık bile hissetmedim 13 günde eski nişanlımla barıştım üstelik kendisi aradı beni nişanlımın. Allah senden razı olsun Cahit hocam.

  1. Güneş Işığı dedi ki:

   Cahit hoca bu süreçte ne yapmanızı istedi sizden?

   1. Ela Doğan dedi ki:

    Alkol almayacaksın dedi bir de söylediği zaman abdest aldım başka birşey yapmadım eğer işlem yaptırmak istiyorsan Cahit hocanın sözünden çıkma derim

    1. Hatice Şen dedi ki:

     Lütfen Cahit hocanın numarasını yazar mısınız?

     1. Ela Doğan dedi ki:

      Yazıyorum bacım ben çalıştım Cahit hocayla çok iyi hoca ara sende çalış 0538 747 21 74

 3. Erhan Güz dedi ki:

  Selam bende dua için internette arayışa girdim ancak sonradan Cahit hocanın ismini çok gördüğüm için aramak istedim. Kendinden emin konuşması beni kendine güvendirdi ve işleme başladık. İyiki de başlamışız. Çünkü etkileri gördükten sonra bende Cahit hocanın ne kadar iyi bir geri getirme hocası olduğunu anladım. Cahit hocama bu sayfa aracılığı ile tekrar teşekkür ediyorum Allah senden razı olsun Cahit hocam

 4. Akise Erdede dedi ki:

  7 yıldır evliydim. Sorunsuz giden bir evliliğim vardı herşey çok yolundaydı. İki de çocuğumuz var. Herşey iyiyken eşim bir anda değişti eve geç gelmeye başladı hayatında ağzına alkol almayan adam bir süre sonra içki hatta esrar içmeye başladı. Mecburen annemin evine gitmek zorunda kaldım. Çünkü çocuklar babalarını öyle görünce çok kötü oluyorlardı. Sonrasında sanki ben suçluymuşum gibi bana boşanma davası açtı. Ben evliliğimi kurtarmak için hoca hoca gezdim. Sonrasında Allah razı olsun Cahit hocayı buldum ve işlem yaptırdım. Şuan eşim evliliğimizin ilk zamanlarındaki gibi bana çocuklarıma çok ilgili Allah Cahit hocadan razı olsun adar evliliğimi yaptım kurtardı.

  1. Anonim dedi ki:

   Allah rızası için bu dediğin hocanın numarasını ver aynı durumdayım çok kötüyüm işlem yaptıracam bende. Allah aşkına yaz numarasını

   1. Akise Erdede dedi ki:

    Merhaba buyrun yazıyorum. Arayın yardımcı olsun sizedir. 0538 747 21 74

 5. Isimsiz dedi ki:

  Bu sitedeki yorumlar gercek mi acaba

  1. Efkan dedi ki:

   Selamın aleyküm bu siteye yorum yapanlardan biri de benim kendim de ayrıca işlem yaptırdım bu site sayesinde rahat olabilirsiniz

   1. Ela dedi ki:

    Efkan bey kime işlem yaptırdınız.

    1. Efkan dedi ki:

     Merhabalar ben Cahit hocaya işlem yaptırdım.

     1. Ela dedi ki:

      Nasıl memnun kaldınız mı peki?

 6. Efkan dedi ki:

  Ben Cahit hocadan çok memnun kaldım soranlar için söylüyorum. Ancak girebildim işlerimden dolayı cevap veremedimm arkadaşlar. Ama Cahit hocayla mutlaka çalışın derim gerçekten övgüyü hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu