Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü ile alakalı tüm detayları yazımızdan okuyabilirsiniz...

Geçmişten günümüze gelene kadar büyü ile ilgili birçok şey yazılıp çizilmiştir. Büyüye inanmayanların sayısı çok olsa da inananların sayısı da bir hayli çoktur. Yıllardır varlığını gizli saklı da olsa sürdürmeyi başaran büyü veya büyücülük konusu pek çok insan için merak konusudur.

Keza fal konusu da büyü ile aynı statüdedir. ‘Fala inanma, falsız da kalma’ sözü büyü içinde geçerlidir. İnsanların çoğu büyüye inanmasa da ilgiyle merakla bilmek istemektedir.

Papaz büyüsü nedir diye düşündüğümüzde, hakkında farklı bilgiler olsa da gerçeği şudur; insanoğlunun çaresizlik içerisinde kıvrandığı anda, var olan sorununa herhangi bir çözüm bulamadığında kullanılan son derece etkili olan bir büyüdür.

Bu büyü mutlaka Papaz Büyüsüne hakim olan biri tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi halde istenmeyen sonuçlar da ortaya çıkabilmektedir. Örneğin özellikle, intikam almak, aşık etmek, giden birinin geri dönmesini sağlamak amacıyla yapılır.

Veya Papaz Büyüsüne başvuran kişinin hayatı kötü gidiyorsa, aşkı veya işi elinden alınmışsa, yoğun bir karamsarlık içindeyse de bu büyüye başvurabilir. Fakat bu karamsarlık başka bir büyü yüzünden gerçekleşmişse Papaz Büyüsü etkileri altında olduğu da söylenebilir.

İçindekiler

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz Büyüsü etkilerini anlayabilmek için bu konuda ilgili bir uzman olmak gerekmektedir. İşinin ehli büyücüler, medyumlar bu konuda uzman kişilerdir. Papaz büyüsü yaptıranlar ile, ancak bu uzman kişiler tarafından bilinir.

Kişinin üzerinde Papaz Büyüsünün olup olmadığını en iyi onlar anlar ve çözümünü sunarlar. Bununla birlikte bu etkiyi anlamak için yoğun bir sezgisel güce ihtiyaç vardır. Kişi büyü yapıldıktan sonra hayatındaki değişiklikleri kısa sürede fark edecektir.

Fakat eğer kişiye bir büyü yapılmışsa, bu büyüyü bozma etkisi de yavaş yavaş gelişecek olan pozitif enerjiyle fark edilir. Papaz Büyüsü etkileri, dikkatli ve sezgileri güçlü her birey için kolay anlaşılabilir. Bu yeteneklere sahip olmayan bireyler ise, kendini dış etkilere karşı daha duyarlı hale getirerek, gelişecek olan etkileri görebilir.

Papaz Büyüsü Bozma

Bu konuda farklı kaynaklar birbirinden ayrı bilgiler verse de, ortada buluştukları konu cin meseledir. Papaz Büyüsü yapılırken uzman kişi bir cin tarafından yardım almaktadır. Bu şekilde Papaz Büyüsü gerçekleştirilir.

Eğer büyüyü bozmak isteniyorsa, o büyüde kullanılan cin yok edilmek zorundadır. Bu şekilde Papaz Büyüsü bozulmuş olur. Bunun dışında papaz büyüsü bozma duası olarak bilinen bir dua yoktur. Bahsedilen bu büyü bozma işlemi, kesinlikle bu işi bilen bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Papaz Büyüsü tehlikeli büyüler sınıfında yer aldığından, olası yanlış bir eylem üzücü sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden birçok uzman, insanları bu konuda sürekli uyarmaktadır. İnsanlar bu gibi konulara ilgili olduğundan yanlış bir şey yapmak olası görünüyor. Fakat insanlar bu konuda her daim uyarılmalıdır.

papaz-buyusu-nedir

Papaz Büyüsü İle Aşık Etme

Papaz Büyüsü ile aşık etme çok sık istenen bir büyü çeşididir. Biliniyor ki en etkili aşık etme büyüsü Papaz Büyüsüdür. Etkisi ve tesiri kısa zamanda gerçekleşmektedir. Bu yüzden bir yanıyla çekinilecek veya endişe duyulacak bir istek olsa da bir yanıyla da kesin sonuç alınabilecek bir yanı mevcuttur.

Papaz Büyüsü hakkında bilinen yanlışlardan bir diğeri de bunun sadece papazlar veya Hristiyan dinine mensup kişilerce yapıldığıdır. Bu birçokları tarafından bilinen yaygın bir yanlıştır.

Papaz Büyüsü, ilgili konuda uzman olan her kişi tarafından yapılabilmektedir. Özellikle aşık etme gibi etkisi güçlü olan bir büyüyü kesinlikle uzman olmayan, yanlış bilgilerle insanları kandırmaya çalışan kişilerce yapılmasına izin verilmemelidir.

Papaz Büyüsü Malzemeleri

Papaz Büyüsü Malzemeleri, yine büyü ile ilgili konularda olduğu gibi birçok karışıklık mevcuttur. Bu konuda iki yaygın malzeme söz konusudur.

 • Kimi medyum veya uzman kişi Papaz Büyüsü yaparken herhangi bir malzeme kullanmamaktadır. Sadece büyü yapılacak kişiyi bilmek ve kişiye göre yapılan ritüeller gerçekleştirilir. Beraberinde bu büyü çeşidinde uzman kişi diğer alemlerden de yardım alabilir.
 • Diğer bir yaygın Papaz Büyüsü malzemelerinde ise, büyü yapılacak kişinin kanı, tırnağı ve bunun dışında domuz yağı gerekmektedir. Bu malzemeler ile neler yapılacağı istenen büyüye göre değişmektedir. Bu konuda ki uzman kişi malzemeleri birleştirip çeşitli dualar ve nefesler eşliğinde büyüyü gerçekleştirir.

Büyüyü yapacak kişiye göre değişkenlik gösteren Papaz Büyüsü bu konuda, insanlar üzerinde soru işaretleri bırakmaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü yapılmadan önce, istenen büyü üzerine konuşulur. Büyüyü isteyen kişinin getirdiği malzemeler ile uzman kişi birtakım dualar eşliğinde cinlere çeşitli görevler verilerek gerçekleştirilir.

Papaz Büyüsü etkili bir büyü olduğu için, yapacak kişinin yeteneği ve bilgisi de oldukça önemlidir. Bu zorlu kara büyü, bilgisiz kimseler tarafından yapıldığında sonuç mutlaka kötü olacaktır. Bu yüzden büyüyü yapacak kişi iyi bir şekilde araştırılmalıdır.

Bunun yanında bir takım kaynaklarda Papaz Büyüsünün yapılma amacının iyi veya kötü olup olmadığı sorgulanmadığı için, sonuçlarının kötü olmaması için görülecek etkilere dikkat edilmelidir. Tesiri kuvvetli olan Papaz Büyüsü, yapılırken de hissedilir bir enerjiye sahiptir.

Papaz Büyüsü Duası Nedir?

Papaz Büyüsü duası birçok insan tarafından aranılan ve merak edilen bir konudur. Fakat bu kara büyü, kesin olarak hangi dualar veya surelerden oluştuğu bilinmemektedir. Son derece etkili olan Papaz Büyüsünün yanlış bir eylem sonucunda kötü sonuçlara yol açılacağından bu büyünün duaları herkesin ulaşabileceği şekilde açık değildir.

Olumsuz ve tehlikeli sonuçların önüne geçebilmek için uzmanları tarafından bilinen dualar ve sureler yine onlar tarafından uygulanmaktadır. Bu konuda özellikle internet dünyasında birçok çöp bilginin olması insanları kandırmamalıdır.

Bir takım tehlike arz eden web sitelerinde Papaz Büyüsünün duası olarak birçok dua gösterilir. Fakat gösterilen duaların, kesinlikle herhangi biri tarafından okunmaması önerilir. Bahsedilen malzemeler ve dualar ile kişiler birbirine Papaz Büyüsü yapabileceklerini düşünseler de bunun çok etkili ve tehlikeli bir büyü olduğu hatırlatılmalıdır.

Papaz Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Papaz Büyüsü genel olarak ‘çaresiz kalmış insanlar’ olarak adlandırılan bireyler tarafından tercih edilir. İnsanlar hayatlarındaki sorunlara çözüm bulamadığı zaman büyüye başvurmaktadır. Bu konudaki uzman kişiler bulunduğu zaman sağlıklı sonuçlar elde edilebileceği söylense de kötü niyetli kişiler tarafından istismar edildiği de olmaktadır.

Bir başkasının ölmesini istemek veya ona zarar vermek gibi temalar kötü niyetli büyülerdir. Fakat Papaz Büyüsünü daha çok psikolojik sorunlara sahip bireyler, aşk arayan, zenginlik isteyen, hastalıklara çare arayan kimseler istemektedir. Papaz büyülerini daha çok papaz yani Hristiyan hocalar yapmaktadır. Ancak isterse Müslüman bir hoca da papaz büyüsü yapabilir.

Papaz Büyüsü Hakkında Büyücüler Ne Diyor?

Günümüz dünyasında büyü ile ilgilenen insanlar arasında büyük bir ayrım söz konusudur. Bir kısım büyücüler, bu işlerin arkasına sığınıp insanların duygularını ve geleceklerini sömürmektedir.

Bu şekilde kendi çıkarına göre hareket ederek büyü konusunu da kullanmış oluyorlar. Bir takım büyücüler ise tam tersi olarak okumuş ve özellikle din ve felsefe bilimiyle oldukça ilgili kimselerdir. Bu kişiler her soruna çözüm bulamayacaklarını belirtirken, diğer kötücül büyücüler istenilen ne olursa olsun gerçekleştirebileceğini söyler.

İyicil büyücülerin nefesleri kuvvetli olup, enerji alanları geniştir. Sezgileri kuvvetli olup bu konuda kendini geliştirmiş uzman kişilerdir. Papaz Büyüsü hakkında bir çok büyücü farklı şeyler söylemektedir. Kimileri Papaz Büyüsünü insanlara karşı bir sömürü aracı olarak kullanırken kimileri de yetkilerinin dışından olduğunu belirtir.

Papaz Büyüsü ve diğer büyüler yeterince araştırılmadan yapılmamalıdır. Günümüzün gelişen teknolojik dünyasında Papaz Büyüsü gibi büyüler hakkında birçok yalan yanlış bilgi mevcuttur. Hangisinin doğru olduğunu anlamak için de bu işlerle ilgilenen bilgili bireylere başvurulmalıdır.

Bağlama büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıklayın: getirmebuyusu.com/baglama-buyusu

Papaz Büyüsü İşe Yarıyor Mu?

Etkisinin oldukça yoğun ve kuvvetli olduğu söylenen Papaz Büyüsü birçokları tarafından işe yaradığı söyleniyor. Büyünün yapılmaya başlandığı andan itibaren kişilerde değişiklikler görülebildiği de yaygın bir bilgidir. Bunun yanında aynı zamanda tezat olarak tam tersi bilgiler de mevcuttur. Papaz büyüsünün kesinlikle işe yaramadığı da bilinen ve yaygın bir gerçektir. Fakat bu tezat görüşün karşısına genellikle yaşanılan gerçek hikayeler konulmaktadır.

İnsanlar Papaz Büyüsü sayesinde hayatlarını değiştiren hikayeleri birçok platform üzerinden paylaşmaktadır. Bu hikayelerin doğruluğu da tartışılıyor olsa da Papaz Büyüsü konusunda etkili bir gerçeklik sunuyor.

Papaz Büyüsü Hikayeleri

Papaz Büyüsü hikayeleri dendiği zaman akla gelen türlerin iki farklı türlü etkiye sahip olduğu bilinmelidir. Yani bu hikayeler, Papaz Büyüsü yaptıranlar ve memnun kalan insanlar ile kendisine Papaz Büyüsü yapılmış insanların mağduriyetini anlatır.

Bir kısım insanlar Papaz Büyüsü sayesinde kötü giden hayatlarının değiştiği ve tamamen düzeldiği yönünde hikayelere sahiptir. Bir kısım insanlar ise kendisine Papaz Büyüsü yapıldığını öğrendikten sonra bu büyüleri bozma hikayesini anlatır.

Tüm bu hikayelerin yanı sıra bir takım din bilimi insanları da Papaz Büyüsü ve benzeri büyülerin gerçek olmadığını, insanların duygularının kötü büyücüler tarafından istismar edildiğini belirtir. Bu gibi hikayelerin yine kötü ve bilgisiz büyücülerin uydurduğunu, herhangi bir gerçeklik payının olmadığını vurgular.

Papaz büyüsü yaptırana zarar verir mi?

Papaz büyüsü söylendiği kadar insanlara zarar veren bir büyü değildir. Özellikle iyi niyet için yapıldığı zaman kimseye zararı olmaz.

Papaz büyüsü ile sevdiğimi geri getirmem mümkün mü?

Papaz büyüsü ile geri getirme işlemleri yapılabilir. Bu durum mümkündür.

Papaz büyülerini sadece papaz hocalar mı yapar?

Papaz büyülerini söylenildiği gibi sadece papaz hocalar yapmaz. Günümüzde papaz olmayan bir çok hoca papaz büyüsü yapabilmektedir.

5 Yorum

 1. Kenan Öncel dedi ki:

  Gerçekten söylendiği kadar etkili bir büyü. Ben Papa hoca bulmadan yaptırdım ve sonuç aldım yapan hoca da adar hoca çok iyi bir hoca gerçekten.

  1. Anonim dedi ki:

   Kardeşim gerçekten sonuç aldın mı adar hocadan bir de numarası ne yazar mısın lütfen

   1. Kenan Öncel dedi ki:

    Sonuç aldım kardeşim evet gerçek. En iyi medyum hoca numarası da yazıyorum ara görüş sen: 05340206654

 2. Onur Albayrak dedi ki:

  Papaz büyüsünğ yaptırmadan önce bu kadar etkili olacağını hiç düşünmemiştim.

  1. Yasin Işık dedi ki:

   Sen kime yaptırdın papaz büyüsünü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu