Rahmani İşlemler

Rahmani Geri Getirme

Rahmani geri getirme ile ilgili tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Rahmani işlem olarak bilinen ilk işlem kutsal kitabın inmesinden 21 gün sonra yapılmıştır. Medyum hocalar işlemleri yaparken tüm enerjilerini işlemlere vermektedir. İşlem sırasında oluşabilecek en ufak bir dikkat kaybı uzun saatler sürebilecek işlemleri bozabilir.

Dinin gerektirdikleri çerçevesinde sevilen birey ile tekrar bir araya gelmeyi dileyen kişiler için yapılan işlemlere rahmani geri getirme işlemleri denir. İslami usullere uygun yapılır ve bu işlem yasak olacak şekillerde yapılmaz.

Bu uygulamaların en önemli bir diğer özelliği ise işlemler başarıya ulaştıktan sonra karşı taraftaki kişinin gönlüne iman dolar. İman ile dolu olan bir gönül hiçbir zaman sevdiği kişiye zarar veremez. Rahmani geri getirme işlemi yapılabilecek en saf sevgiliyi geri döndürme işlemidir. Medyum hocalar kesintisiz her gün kişiler için bu çalışmalara emek vermektedir. Rahmani olarak yapılan hiçbir işlem günah değildir.

İsterseniz geri getirme işlemi ister bağlama çalışmaları olsun kesinlikle sizlere bu işlemlerden dolayı günah yazılmaz. Bakıldığında zaten bu işlemlerin tamamı iyi niyetle yapılır. İyi niyetle yapılacak işlemlerin dini boyutta günahı olmayacaktır. Bu konuda endişelenen insanları yanlış yönlendiren insanlar oldukça çoktur. Kimi insanlar bilinçsiz biçimde rahmani işlemleri diğer şeytani işlemler ile aynı görmektedir.

İçindekiler

Rahmani Geri Getirme Belirtileri

Rahmani geri getirme işlemleri İslami kurallar çerçevesinde yapıldığı için kötü yan etkiler göstermemektedir. Özellikle eli hafif medyumların yaptıkları işlemlerde pek belirti görülmeden işlem etkisini gösterebilir.

Ancak yine de bazı belirtileri işlemin kendi içerisinde bulunmaktadır. Ama bu belirtilerin kalıcı olduğu görülmemiştir. Çalışma süresi sona erdikten sonra belirtiler kişinin üzerinden kesinlikle gidecektir. Aynı zamanda bu belirtiler işlemi yaptıran kişide değil işlem kime uygulanıyorsa onda görülür.

Bazı görülen geçici rahmani geri getirme belirtileri şunlardır;

 • Kişide hafif bir uyku hali düzensizliği görülür,
 • Hafif ölçekli bir iştahsızlık olabilir.
 • Dışarıya çıkmak istememe,
 • Zaman zaman bunalma hissetme,

Belli zamanlarda çalışmayı yaptıran kişinin hayalini görme durumları da belirtilerden biridir.

Rahmani Geri Getirme Kesin Tutar Mı?

Rahmani geri getirme işlemleri son derece kuvvetli ve etkili çalışmalardır. En iyi rahmani geri getirme işlemi, medyum hocalar tarafından yapıldığı zaman gerçekten çok etkili olacaktır ve işlem kesin tutacaktır. Ancak çok bilgi sahibi olmayan hocalar tarafından yapıldığı zaman kesin tutmama durumu vardır.

Çok küçük ihtimal de olsa işlemlerin tutmama ihtimalinin olmasının sebebi ise duaların yanında Esmalar ile yapılıyor olmasıdır. Fakat daha önceki zamanlarda yüzde yüz olarak bu işlemleri tutturan çokça medyum bulunmaktadır. Sizler de bu işlemleri yaptırmak istiyorsanız bu tarz medyum hocalarla çalışıp rahmani geri getirme işleminizi yaptırarak sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Rahmani Geri Getirme Malzemeleri

Medyum hocalar tarafından kullanılan malzemelerin manevi değerine bağlı olarak işlem süreleri kısalabilir. Bu yüzden her işlem de kullanılan malzemeler büyük önem taşır. İşlemler sırasında kullanılan malzemeler öncelikle çok dikkatli olunarak temin edilmelidir. Malzemeler herhangi bir zarar gelmemelidir. Tüm malzemeler özenle işlem alanına getirilmelidir. İşinde iyi medyum hocalar malzeme konusunda oldukça titiz davranmaktadır.

Peki, bu bahsedilen malzemeler neler şimdi onlara aşağıda bakalım;

 • Safran tozuyla harmanlanmış defne yaprağı,
 • Zemzem suyu,
 • Kişiler için özel hazırlanan sabunlar,
 • Gömülmesi için 7 gün üzerine dua okunan fasulyeler,
 • Çürümüş bal

Yukarıda sayılan malzemeler her istendiğinde kolayca bulunmayan malzemelerdir. Bu yüzden medyumlar yanlarında diğer işlemler için malzemeleri fazladan bulundururlar.

Mıknatıs büyüsü ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/miknatis-buyusu-ne-ise-yarar

Rahmani Geri Getirme Yapan Hocalar

Rahmani medyumlar iletişim kurulması kolay kişiler değildir. Fakat bu durumu araştırdık ve derledik. İnsanların çoğu yaşadığı dolandırıcı medyum vakalarından sonra elbet bir gün güvenilir bir medyumla çalışmaktadır.

İlk başta hissettikleri güvensizlik duygusundan sonra güvenilir medyumlar ile karşılaşan kişiler oldukça rahatlamaktadır. Öyleyse geri getirme işlemi yapabilen güvenilir medyumlar kimlermiş derlediğimiz bilgilere bakalım.

Benhur Hoca

Rahmani geri getirme işlemi sırasınca okunan dualar oldukça önemlidir. Bu dualar sayesinde işlemler tutma aşamasına gelmektedir. Hocalar duaları belli bir sırada defalarca okumaktadırlar. Bu şekilde işlemin tutma olasılığı oldukça yüksek olmaktadır. Medyum Benhur adından çokça fazla söz ettirmektedir. Bu işlemleri yapan medyum hocaların en başında gelmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda edinilen bilgilere göre çok fazla kişiyi gideni geri getirme işlemlerinde mutlu etmiştir.

Bawer Hoca

Kimi insanlar evde tek başlarına duaları okuyarak bu çalışmayı yapmak isteyebilir. Fakat bu bekledikleri kadar etkili olmayacaktır. Medyum hocalar duaları okuyup işleme başladıklarında manevi güçlerini de devreye sokmaktadır. Bawer hoca ise yaptığı çok sayıdaki ritüeller ile adını duyurmayı başarmış. Özellikle çiftlerin ayrılıklarının bitmesiyle ilgili son derece önemli işlemler yapmaktadır.

Adar Hoca

Süryani bir medyum olan Adar da seven kişilerin kavuşması konusunda işlemler yapmakta ve oldukça başarılı olmaktadır. Rahmani işlemler çevresinde konuşulanlar arasında medyum Adar’ın yalnızca ayrılıkların bitmesi ile ilgili işlemler yaptığı vardır. Okunan dualar oldukça önemlidir. Adar Hoca da buna özen gösterir.

Sırayla okuduğu dualardan bazıları şunlardır;

 • Fatiha suresi,
 • Nas suresi,
 • Bakara suresi,
 • Fetih suresi

Belirlenen sırada okumak oldukça önemlidir.

rahmani-geri-getirme-yapan-hocalar

Rahmani Geri Getirme Kaç Günde Etki Eder?

Şeytani olan din dışı çalışmalar daha kısa sürelerde bitmesiyle tanınır fakat bu durum rahmani işlemlerde böyle değildir. Tüm medyumlar yapacakları işlemlerin en kısa sürede tamamlanması için uğraşır. Bütün güçlerini işlemlere veremezlerse işlem vakitleri oldukça çok uzayabilir. Bu durum işlem yaptıracak insanlar tarafından iyi karşılanmayacaktır.

Rahmani işlem kaç günde tutar bunu merak ediyorsanız, ortalama 18 günlük bir aralıkta tutma ihtimalinin yüksek olduğu söylenebilir. İşlem boyunca okunan duaların devamlı tekrarlanmak zorunda olması işlem vakitlerini uzatmaktadır. İşinde uzman bazı rahmani işlem yapan hocalar bu vakti daha aza indirebiliyor. Bu durum onların ne kadar profesyonel hocalar olduklarını kanıtlıyor.

Rahmani Geri Getirme Etkileri Ömürlük Mü?

Bu konuda da diğer sorularda olduğu gibi pek çok yorum bulunmaktadır. Kimisi rahmani geri getirme işlemleri sadece karı koca ayrılıkları için ömürlük olur der. Kimisi ise bu çalışmaların ister sevgili, ister karı koca olsun fark etmeksizin tüm ayrılıkların etkili olduğunu dile getirmekte. Bu soru çevresinde son derece kararsızlıklar olsa da belirli bulgular bulunmaktadır.

Rahmani geri getirme çalışmaların en uzun süreli etkili olduğu ayrılıklar karı koca durumlarıdır. Ancak bu sadece karı koca ilişkilerinde kullanılacağı anlamına gelmez. Daha önceleri bir sürü kişi bu işlemle sevgilisi ile tekrardan bir araya gelmeyi başarmış ve ayrılıkları bitmiştir.

Rahmani geri getirme günah mı?

Rahmani olan hiçbir çalışmanın günahı yoktur.

Rahmani geri getirme kaç günde etki eder?

Rahmani işlemler ortalama 18 günde etki eder. Ancak çok tecrübeli hocalar bu süreyi 10-14 gün aralığına kadar çekebilir.

Rahmani geri getirme ömürlük mü?

Rahmani geri getirme işlemi ömürlüktür bozulması çok zordur.

14 Yorum

 1. Efkan Oğuz dedi ki:

  Ben rahmani işlemde Benhur hocanın üstüne tanımam. Adam üzerimde ağırlık bile hissettirmeden bana işlem yaptı ve çokta memnun kaldım Allah senden razı olsun Benhur hocam. İsteyenler için Benhur hocanın numarası: 05379788371

  1. Maria dedi ki:

   Gerçekten fayda sağladı mı

 2. Anonim dedi ki:

  Geri getirme istiyorsanız tek adresiniz Benhur yasa da böyle saçma sapan medyumlara para kaptırmayın Benhur hocayı arayın hemen çözüyor Allah ondan bin kere razı olsun

 3. Yasemin Kotan dedi ki:

  Medyum Benhur hoca ile çalıştım ben ve çokta güzel sonuçlar aldım şuanda ilişkim sorunsuz ilerliyor adam yüzümü görmek istemiyordu benhur hoca sayesinde şuan peşimden ayrılmaz oldu

  1. Yeliz Isparta dedi ki:

   Benhur hocanın numarasını verir misiniz acaba?

   1. Okan Siirt dedi ki:

    Kardeşim Benhur hocanın numarası :05379788371 kendisi çok iyi bir hoca gerçekten

 4. Gözde dedi ki:

  Ben rahmani işlem yaptırmak istiyorum hangi hocayla çalışmalıyım nişanlımla barışmak istiyorum

  1. Abdülsamet Hakyemez dedi ki:

   Merhaba gözde hanım rahmani olarak geri getirme yaptırmak istiyorsanız benhur hocayla çalışın derim. Çünkü ben bu konuda kendisinden destek aldım ve çok memnun kaldım. Aldığı parayı kuruşu kuruşuna hak ediyor. Numarasında bırakıyorum sizin için. 0537 978 83 71 medyum benhur

   1. Bilal Oğurel dedi ki:

    Abdülsamet Benhur hoca gerçekten bu kadar iyi mi?

    1. Abdülsamet Hakyemez dedi ki:

     Kardeşim selamlar benim işlemim gayet başarılı geçti ve ne dediyse oldu başlarda bende senin gibi tereddütteydim ama kendisiyle çalışıp sonuç aldıktan sonra emin oldum Benhur abinin gerçekten çok iyi bir hoca olduğundan

     1. Bilal Oğurel dedi ki:

      Senin sayende bende kendisiyle görüştüm ve sevdiğime kavuştum Allah senden razı olsun kardeşim

 5. Yasin dedi ki:

  Arkadaşlar birbirimiZe destek olmak için sonuç aldığımız ve almadığımız hocaları yazarsak işlem yaptıran arkadaşlar böylece daha fazla para harcamadan gerçek hocalarla çalışabilirler bu konuda daha dikkatli olalım.

  1. Zeki Devran dedi ki:

   Çok haklısın kardeşim doğru hocayı bulmak için birbirimize destek olmalıyız. Rahmani geri getirme için hoca önerecek olan var mı?

   1. Murat Kaplan dedi ki:

    Benhur hoca ile rahatlıkla çalışabilirsin. 5 senelik evliliğimi kurtardı Benhur hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu