Rahmani İşlemler

Rahmani İşlem Nedir

Rahmani işlemler ile ilgili tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

İlk Rahmani işlem Kuran-ı Kerim indirildikten yaklaşık bir ay sonra yapıldı. Kuran tarafından pek çok büyü yasaklanmış olsa da Rahmani işlem adı verilen büyüler ak büyüler olarak da adlandırılır. Yapılırken doğru dualar okunur ve dinin önerdiği şekilde yapılırsa günah değildir. Ama herhangi bir yanlışlık hem büyünün tutmamasına hem de çeşitli günahlara neden olabilir. En çok başvurulan işlemler olarak Rahmani işlemler hakkında doğru bilgi almak ve kesin sonuç almak isterseniz merkezimize başvurabilirsiniz. En iyi hocalarla en iyi sonucu alacağınıza emin olabilirsiniz.

İçindekiler

Rahmani Vefk Nedir?

Vefk İslam dini tarafından onaylanan bir işlemdir ve herhangi bir günahı yoktur. En önemli özelliği ise tesirini uzun bir süre kaybetmemesidir. Muskaya benzetilen bu işlemin farkı hayat boyu etkisinin devam etmesidir. Muskalar genel olarak belirli bir süre için yapılan ve etkisi sınırlı olan işlemlerdir. Vefk ise daha derin bir bilgi gerektiren ve etkisini çok daha uzun süren bir işlemdir. Evren var olduğu sürece, vefk işlemlerinin etkisi devam eder.

Tıpkı muska gibi kişi bunu üstünde taşır ve etkisinin devam etmesi de bu taşımayla birlikte sürer. Genel olarak yaptıran kişi üzerinde taşımak istediği için vefk işlemi yaptırır. Bilgili bir hoca tarafından en doğru şekilde yapılan vefk işlemlerinin de herhangi bir günahı yoktur. Rahmani vefk hakkında asıl doğruyu bilgiyi bizden ve hocalarımızdan alabilirsiniz.

Rahmani İşlem Günah mı

Rahmani işlem yaptırmak günah değildir. İşlem sırasında önemli olan bir konu yapacak olan hocanın tamamen kurallara uyması ve işlemi iyi bilmesi gerektiğidir. Çok önemli olan bir diğer konu da işlem yapılırken hocanın tamamen konsantre olması ve başka hiç bir düşünmemesidir. Ondan önde de yaptırmak isteyen kişi konuyla ilgili bütün ayrıntılar hakkında hocayı bilgilendirmelidir. Yanlış bilgi verilmesi işlemin etkisini azaltır hatta böyle bir durumda hiç etkisi olmaz. Yaptırmak isteyen kişi bunu neden istediğini ve konu hakkındaki bütün bilgileri açık bir şekilde hocaya anlatmalıdır.

Rahmani geri getirme ile alakalı yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/rahmani-geri-getirme

Rahmani İşlem Yapan Hocalar

Rahmani işlem kesin bir etkisi olan ve bu etkinin sürekli devam ettiği önemli bir işlemdir. Kesinlikle bu konuda uzman ve tamamen konsantre olabilmiş bir hocaya ya da hocalara yaptırılması gerekir. Hem işlemin günahla ilgili boyutlarından dolayı hem de herhangi bir etkisinin olmayacağı için yanlış bir isme başvurmak olumsuz sonuçlara yol açar. Öncelikle bu konuda iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Bu konuda uzman ve gerçekten yetkin kişilerle hizmet veren merkezimizde bulunan bütün hocaları duymuş olmalısınız.

Çünkü bu konuda en iyi hizmet veren yerlerden birisi de biziz. İşlemi yaptırmak için yaptırmak isteyen kişinin ve gerekli kişilerin resmi, saç teli ya da tırnak parçası gibi bir parça yeterlidir. genel olarak işlem kısa sürede sonuç verse de işlemin yapılma süreci biraz uzun gelebilir. Ama doğru bir şekilde yapan hoca bütün malzemeler, okunacak dualar ve işlemler konusunda kesin bir bilgiye sahiptir. Bütün bu aşamalar da sonuç almak için çok önemlidir.

rahmani-islem

Benhur Hoca

Rahmani işlem konusunda en yetkili isimlerden birisi Benhur Hoca’dır. Benhur Hoca tarafından yapılan işlemlerin kısa bir süre içerisinde sonuçlandığı görülmüştür. Siz de ona başvurur ve neden yaptırmak istediğinizi açık bir şekilde belirtirseniz işlem yaptırdıktan kısa bir süre sonra sonuç alabileceğinizi bilmelisiniz. Tekrar hatırlatmak gerekir ki işlemin çabuk sonuçlanması ve kesin bir sonuç alınması için hoca ile görüşürken dürüst olmanız ve her şeyi doğru söylemeniz çok önemlidir.

Bawer Hoca

Rahmani işlem deyince herkesin duyduğu bir diğer isim ise ünlü Bawer Hoca’dır. Bawer Hoca bu konuda gerçekten ün yapmış ve çok sayıda kişi tarafından bilinmektedir. Bunu nedeni de bu konuda en bilgili kişilerden birisi olmalıdır. Bawer Hoca tarafından yapılan Rahmani işlemler mutlaka tutar. Çünkü bu konuda deneyimlidir ve olay sırasında tamamen konsantre olmayı başarır. Tam konsantrasyon Rahmani işlemlerin için kilit bir önem taşır. Bunu başaramayan bir hocanın yaptığı işlem tutmaz. Zaten genel olarak sadece Bawer Hoca gibi gerçek hocalar bu konuda başarılı olabilir.

Adar Hoca

Adar Hoca’nın en önemli özelliği ise Süryani torunu olmasıdır. Rahmani işlemlerin bir kısmı eskiden daha çok Süryaniler tarafından yapılmıştır. O yüzden Süryaniler bu konuda en bilgili kişiler olarak kabul edilir. Süryanilerin soyundan gelen bir Süryani torunu olan Adar Hocaya yaptırılan bütün işlemler çok daha fazla etkilidir. Her kim ne istediğini ona açıkça anlatır ve çok istediği bir işlemi yaptırmak isterse mutlaka sonuç alır. Bu konuda en iyi hocalarla hizmet veren merkezimize başvuranlar kesinlikle olumlu bir sonuç alır.

Rahmani İşlem Kaç Günde Tutar

Rahmani işlemler için genel olarak 21 günlük bir süre verilir. Yani işlem yaptırıldıktan sonra 21 gün içerisinde sonuç alınır. Ama bu durum genel olarak belirlenmiş bir süredir. Yaptırılan bir işlemin ne kadar zamanda sonuç vereceği ise genelde hocanın konsantrasyonu ve başarısına bağlıdır. İşlem sırasında kişinin istediği şeye ne kadar çok yoğunlaşılırsa, etkisi de o kadar hızlı gerçekleşebilir.

Bazı Rahmani işlemler yapıldıktan sonra ilk on beş gün içerisinde bile sonuç verebilir. Siz de böyle bir işlem yaptırmak niyetinde iseniz bu konudaki en iyi hocalara ve bizim gibi iyi bir merkeze başvurmalısınız. Sadece işlemin gerçekleşmesi için gereken süre biraz uzundur. Duaların okunması ve malzemelerin gereken şekilde sağlanması ve birleştirilip ayrılması işlemleri için hocanın zamana ihtiyacı olur. Ama yukarıda saydığımız gibi gerçekten bu konuda deneyimli hocalar tarafından uygun yöntemlerle yapılan bütün işlemler kısa sürede sonuç verir.

Rahmani işlem günah mı?

Rahmani işlem kesinlikle büyü değildir ve günahı yoktur.

Rahmani işlem yapan hocalar kimler?

Medyum Cahit, Medyum Asya, Medyum Adar ve Bawer hoca.

Rahmani işlemlerle aşk çalışması yaptırılır mı?

Rahmani işlemler gerek aşk için gerek sevdiğini geri getirmek için rahatlıkla yaptırılabilir.

Rahmani işlemler zarar verir mi?

Rahmani işlemler islami kurallar çerçevesinde yapılır ve kesimlikle zararı yoktur.

2 Yorum

  1. Gurbet Soysal dedi ki:

    Rahmani işlem yaptırmak istiyorum hangi hocayla çalışmalıyım ?

    1. Mustafa Çağ dedi ki:

      Merhaba gurbet hanım ben rahmani olarak geri getirme yaptım ve çok memnun kaldım. Bu işlemi yaptırdığın Benhur hocanın numarasını size bırakıyorum. 0537 978 83 71

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu