Tüm Büyüler

Sarımsak Büyüsü İle Aşık Etme

Sarımsak büyüsü ile alakalı tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Büyü çeşitleri sayesinde; metafizik etki alanından yardım alınarak, enerji frekansının değiştirilmesi sağlanarak, kalıcı veya süreli olan etkiler oluşturulabilir. Bu etkiler, büyünün hangi alanda yapılmış olduğuyla bağlantılı şekilde ortaya çıkacaktır.

Büyü çeşitlerinden olan sarımsak büyüsü de; özellikle arasında sevgi bağı olan ve sevgi bağı kurulmak isteyen iki kişi arasında yapılır. Büyü alanında çalışma yapan kişilerce gerçekleştirilecek sarımsak büyüsünün; kimler tarafından yapıldığı, ne işe yaradığı, nasıl büyünün tamamlanacağı, konularıyla birlikte ele alınması şarttır.

sarimsak-buyusu-nedir

İçindekiler

Sarımsak Büyüsü Nedir?

Sarımsak büyüsünün yapılmasını isteyenler, sıklıkla sarımsak büyüsü nedir sorusunu soracaktır. Bu nedenle, sarımsak büyüsünün tanımı; bağlılığı ve birlikte olma isteğinde artış sağlatan, kişilerin büyü yardımıyla kalp frekanslarını eşitleyen genel adıyla bağlama büyüsüdür. İçeriğinin ciddi şekilde etki ediyor olması nedeniyle, büyü çalışmaları yapan kişilerce gerçekleştirilmesi gerekir. Ayrıca sarımsak büyüsünün kısa sürede tesir eden bir büyü olduğu da bilinmelidir.

Sarımsak Büyüsü Kimler Tarafından Yapılabilir?

Sarımsak büyüsünün gerçekleştirilmesi, hem uygun alanda hem de bir medyum tarafından olması şarttır. Çünkü medyumlar; genel olarak büyü çeşitlerinin her birine hakim olan, etki ve sonuçları en iyi bilen ve en doğru büyü yapan insanlardır.

Ayrıca medyumlar, sürekli olarak büyü ile uğraştıkları için en tecrübeli büyü tariflerine sahip olan insanlardır. Bu nedenle evde sarımsak büyüsü yapılacak olsa dahi, sarımsak büyüsünün medyumlar tarafından yapılması gerekir.

Sarımsak Büyüsünün Amacı Nedir?

Sarımsak büyüsünün en önemli amacı, seven ve sevmesi istenen kişinin veya gönül ilişkisi olan insanların sevgi bağını oldukça kuvvetli kılmaktır. Zaman içerisinde azalabilecek olan sevginin veya çevrede bulunan insanların görüş alanına girmesinin sonucunda bağlılıkta azalmalar söz konusu olabilir.

Sarımsak büyüsüyle doğrudan bu durumlar önlenir ve ortada bu tür problemler olmasa dahi işin sağlama alınması sağlanır. Farklı gönül ilişkilerinde de medyumlar tarafından yapılabilecek sarımsak büyüsüyle, istenilen sevgi durumu sağlanacaktır.

Sarımsak Büyüsü Sonucunda Neler Olur?

Sarımsak Büyüsünün yapılmasından sonra, aşık edilmek istenen kişide sevgi hissi baskın gelecektir. Bu nedenle, sarımsak büyüsü ile aşık etme imkanının kullanılması istenebilir. Büyünün yapılmasını talep eden kişi, aşık etmek istediği insanın görüş alanına girer.

Sevgi hissi, büyünün tesir etme durumunun artmasıyla çok daha fazla aşk ve sevgi hissini yaşar. Ayrıca, sevgi boyutuyla alakalı olarak medyumlara bildirilen bir istek varsa; uygun görülen taleplere göre medyumlar tarafından sevgi boyutunun ayarlanması ve aşk derecesinin belirlenmesi dahi yapılabilir.

Sarımsak Büyüsü Kimlere Yapılır?

Medyumların sarımsakla yapılan büyüsü sayesinde; farklı kesimlerden, farklı imkanlardan, farklı cinsiyetlerden insanların bağlanması mümkündür. Örnek olarak, büyüyü yaptıran kişide; yaş olarak daha büyük, ekonomik imkan olarak daha ileri seviyede olan, sağlık durumu iyi olan veya yalnızca beğeni duyulan kişilerin bağlanması sağlanabilir. Hatta, medyumların yapacak olduğu büyü sayesinde evli olan insanların dahi bağlama sarımsak büyüsünün etkisiyle bağlanması mümkündür.

Sarımsak Büyüsü İçin Neler Gerekir?

Sarımsak büyüsünün kurulması ve kısa sürede etki etmesinde kullanılacak birtakım malzemeler vardır. Bu malzemeler, büyü yaptıracak olan kişiye medyumlar tarafından tam olarak bildirilir.

Genel olarak sarımsak büyüsünün yapılmasında kullanımı zorunlu olan malzemeler ise; aşık edilmek istenen ve büyüyü yaptıran kişilere ait saç telleri, her iki tarafın da en az bir kez kullandığı nesne, kağıt, tükenmez kalem olacak şekildedir. Ana olan bu malzemelerin yanı sıra, büyünün bazı özel koşullara göre ayarlanacağı durumlarda ek olarak değişken nesnelere de ihtiyaç duyulabilir.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumların nasıl işlem yaptığını araştırmak isteyenler, sarımsak büyüsü tarifi için sonuç aramalıdır. Sarımsak büyüsü için, gerekli olan tüm malzemelerin medyumlara teslim edildiğine emin olunur. Daha sonra, kişi isimleri ve kişilere ait olan nesnelerin bir masa üzerine alınması sağlanarak gereken dualar okunmaya başlanır.

Büyüyü yapacak olan medyum, okumakta olduğu dualar eşliğinde elinde olan kağıt üzerine yazılar yazmaya başlar. Bu yazı içeriğinde; büyüyü yaptırmak isteyen tarafın adı ve anne adı ile büyüden etkilenecek olan tarafın adı ve anne adı yer alır.

İlerleyen kısımlarda, değiştirilen dualardan sonra; büyünün ne kadar süre etki edecek olduğu, büyü için görevli olan metafizik varlığın kim olduğu ve büyünün ne kadar kuvvetli olacağı da yazılır.

En son satırlarda ise; masa üzerinde yer alan sarımsağın büyü için bir nesne niteliğinde olduğu, büyünün daha kısa sürede etki etmesi için araç olarak kullanılacağı ve buna benzer imgelemeler yapılır. Büyü yapılan kağıt, medyum tarafından bilinçle okunan dualar eşliğinde katlanır ve açılmayacak hale getirilir. Bu sayede, sarımsak büyüsünün tamamlanması sağlanır.

Sarımsak Büyüsü Sonucunda Ortaya Çıkan ve Olağan Olan Durumlar

Sarımsak büyüsünün yapılması sonucunda, güçlü olarak enerji değişimleri meydana gelecektir. Enerjilerin değişmesinden kaynaklı olarak da, insanlar tarafından pek bilinmeyen bazı durumlar görülecektir. İlk olarak, büyüden etkilenecek kişide kısa süreli baş ağrıları ve halsizlik ortaya çıkar. Bu komplikasyonlardan korkulmaması gerekir.

Çünkü bunlar; büyünün etki etmeye başladığını, enerjilerin değiştiğini ve bağlanmanın kendisini gösterecek olduğunun habercisidir. Ayrıca, büyüyü yaptıran ve büyü etkisinde kalan her iki taraf için; kısa süreli yorgunluk, uyku hali ve hayattan tat almama durumları da görülebilir. Buna ek olarak görülebilecek ve korkulmaması gereken diğer durumlar, sarımsak büyüsünü yapacak olan medyum tarafından da bildirilecektir.

Sarımsak Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Sarımsak büyüsünün, büyüden etkilenecek kişiye tesir etme süresi fazla zaman almayacaktır. Ancak bilinmesi gerekir ki, her insanın enerji yoğunluğu ve düzeyi bir değildir. Enerjisi kuvvetli olan insanların alanına girmek ve bu enerji dağılımını büyü yaptıran kişiye göre değiştirmek biraz zaman alacaktır.

Yine de, sarımsak büyüsünün etki etme süresi bir aydan da uzun bir süreye tekabül etmez. Büyüden etkilenmesi planlanan kişiye göre; bir günde, bir haftada veya en uzun olarak bir ayda olacak şekilde büyü tesiri sonuçları alınacaktır.

Sarımsak büyüsünün yapılması aşamasında tesir süresinden endişe duyan insanların, bu endişelerini doğrudan medyuma bildirmesi gerekir. Bu sayede, medyum tarafından büyünün çok daha kuvvetli şekilde kurulması sağlanabilir ve büyü tesiri de çok daha erken görülür.

Aşk ritüeli ile alakalı yazımızı incelemek için hemen bağlantıya tıkla: getirmebuyusu.com/kendine-asik-etme-ritueli

Sarımsak Büyüsü Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sarımsak büyüsünü yaptırmak isteyen insanlar, büyü yaptırmadan önce ve büyü tesiri beklenirken bazı konulara dikkat etmekle yükümlüdürler. Öncelikle, sarımsak büyüsünün güçlü bir bağlayıcı büyü olduğu unutulmamalıdır.

Bu büyü yapılırken teslim edilecek malzemeler içerisinde; başka insanlara ait nesnelerin yer alması veya karşı tarafa ait hiçbir nesnenin olmaması; büyünün kurulamamasına, yanlış kişiye tesir etmesine veya kuvvetinin kaybolmasına neden olacaktır. Doğal olarak, sarımsak büyüsünün yapılmasında gereken malzemelerin mutlaka doğru insana ait olduğuna ve eksiksiz olarak bulundurulması gerektiğine dikkat edilmelidir.

Ayrıca, sarımsak büyüsünün yanlış kişi tarafından yapılması; duaların eksik okunmasına, yanlış enerji yayılımı olmasına ve sonuç alınamayacak olmasına neden olduğu unutulmamalıdır.

Bu yüzden de büyü yaptırmak isteyen kişinin mutlaka medyumlar aracılığıyla büyü yaptırdığına, kendisi tarafından bilinçsiz büyü ilişkisi kurmuyor olduğuna dikkat etmesi gerekir. Belirtilen konulara dikkat edildiği takdirde, sarımsak büyüsünün sonucu çok daha net olarak fark edilecektir.

Sarımsak büyüsü ile sevdiğimi kendime aşık edebilir miyim?

Sarımsak büyüsü ile aşık etme çalışmaları oldukça yaygındır ve kullanılabilir.

Evde sarımsak büyüsü yapmam mümkün mü?

Sarımsak büyüsü evde yapılabilecek kadar kolay bir büyü değildir.

Sarımsak büyüsü yaptırmak için kimlerle iletişime geçmeliyim?

Sarımsak büyüsü yaptırmak istiyorsanız daha önce bu konuda insanlara yardımcı olmuş medyumlarla iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu