Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Nedir? Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır? Süryani Büyüsü Etkileri Neler? Hepsi İçin Makaleyi incelemeye devam et!!!

Süryani büyüsü, âşıkları bir araya getirmek için yapılan bir büyüdür. İnsanlar bazı nedenlerden dolayı kavuşamaz. Kavuşmak için her yolu dener ama sonuç alamaz. İşte Süryani büyüsü bu durumlarda işe yarayan en etkili büyülerdendir. Ailelerin kabul etmediği bir ilişkide kavuşamayan insanlarda etkili olduğu bilinmektedir. Süryani büyüsü sayesinde aileler ikna olmaktadır. Maddi sıkıntılardan dolayı kavuşamayanlarda bu büyü sayesinde kavuşmaktadır.

İçindekiler

Süryani Büyüsünü Sadece Süryaniler mi Yapar?

Süryani büyüsü nedir sorusu, herkes tarafından merak edilir. Sadece Süryanilerin yaptığı bir büyü değildir. Etkili bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü ile sevdiğiniz kişinin size deli divane âşık olmasını başarabilirsiniz. Platonik aşkınızı, bu büyü ile karşılıklı deli divane aşka dönüştürebilirsiniz. Birçok büyünün hayat değiştiren önemli etkileri olduğu bilinmektedir. Uzun zaman yapılan çalışmalar sonrasında bu sonuçlar ispatlanmıştır.

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü nedir sorusu herkes tarafından merak edilir. İnsanlar yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturabilmek için manevi yöntemler kullanırlar. Bu sorunları çözüme kavuşturmak maksadıyla birçok büyü çeşitlerine başvururlar. Sevdiklerine kavuşamayan kişilerin kendilerini duygusal bir bağ oluşturması için çeşitli büyülere başvurulur. Ruhani yöntemler arasında en çok tercih edilen aşk büyüsü Süryani aşk büyüsü olarak bilinir.

Bu büyü aslında ayırma ve soğutma işlemlerinde de kullanılabilir. Ancak en etkili olduğu işlem geri getirme ve aşk işlemleri olduğu için daha çok bu tür işlemler de kullanılır.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Süryani aşk büyüsü yapılışı zor bir uygulamadır. Süryani aşk ve bağlama büyüsünü, manevi enerji uygulamalarını yönetme konusunda bilgili ve tecrübeli ilim sahibi insanların olması gerekir. Yoksa bu büyü ilim sahibi olmadan yapanların felaketi olabilir.

Süryani büyüsü bilinçli bir şekilde adım adım kademelerin uygulanmasıyla yapılır. Bilinçli hareket edilmediği zaman ciddi sorunların ortaya çıktığı bir büyüğü çeşididir. Süryani büyüsünde her adım çok dikkatli uygulanmalıdır. Bu büyüyü yapan insanlar cin ve şeytanlar gibi manevi varlıklarla direkt iletişime geçer. Bu büyü yaparken manevi varlıkları kontrol altında tutmak çok önemlidir.

Süryani büyüsü genellikle aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü için uygulanmaktadır. Bu büyünün amacını aşıp başka bir şekilde kötü bir etki yaratmaması için manevi varlıkların sürekli kontrol altında tutulması gerekmektedir.

Süryani büyüsü yapan hocalar, ruhani aracılığıyla büyüyü gerçekleştireceği için gerekli tedbirleri alması gerekir. Bu büyü yapılmadan önce araştırmalar yapılarak yeterli bilgiye sahip olunması gerekir.

Süryani Büyüsü Etkileri

Süryani büyüsü, büyü kitapları içinde bulunan havass ve ledün kitapları içinde yer almaktadır. Süryani büyüsü yapan hocalar bu kaynaklardan yararlanır. Süryani aşk büyüsü halk arasında bilinen en etkili ve insanlar arasında büyük hayranlık uyandıran büyü çeşididir. Süryani büyüsü etkileri aşağıdaki gibidir.

 • Büyü yapılır yapılmaz kişiler arasında büyük bir bağ oluşur.
 • 3. gözü açık olan hocalar tarafından yapılır. Bu hocalar, 5. boyuttaki enerji oluşumlarını insanların hayatına olumlu yansımasına yardımcı olur.
 • Büyü yapan kişiler İncil kitabından yardım alarak büyü gerçekleştirir.
 • İncil’de bu büyüye ait ayetler bulunmaktadır.

Süryani büyüsü ile birbirine bağlanmak isteyen insanlar kısa sürede aşkı bulur.

Süryani Büyüsü Mantığı

Süryani büyüsü mantık olarak aslında zor görünse de işinin ehli hocalar için basit bir işlemdir. Yapılacak işlemler mantık olarak sırası ile uygulanır. Uygulanacak adımlarda okunacak ayetler bulunur. Manevi varlıklarla iletişime geçilerek istekler belirtilir. 5. Boyuttaki manevi enerjinin doğru bir şekilde gerçek hayatta görülmesine olanak sağlar. Belli bir süre içinde dilek gerçekleşir.

Geri getirme büyüsü ile ilgili bilgi almak için yazdığımız makaleye göz atabilirsiniz: getirmebuyusu.com/geri-getirme-buyusu

Süryani Büyüleri

Süryani büyüleri gideni geri getirmede en etkili büyü çeşididir. Yapılması zor olan büyülerdir. İlim ve bilim sahibi hocalar tarafından yapılırsa büyünün tutması daha kolay olur. Bu tür büyülerde dikkat önemlidir. Muhakkak bilgili ve kalp gözü açık hocalar tarafından yapılması önerilir. Bu büyülerin yapılışı sırasında okunması gereken özel ayetler bulunur.

Süryani Büyüsü Belirtileri

Süryani büyüsünün işe yaradığını gösteren belirtiler şu şekildedir;

 • Sürekli aramak ve yanınızda olmak ister.
 • Sizden uzaklaştığı anda kendini huzursuz hisseder.
 • Sizden ayrıldığı anda nefes almaz.
 • Sürekli sizi düşünür. Hayatının her anında aklında olursunuz.
 • Konuşmak için bahaneler uydurur.
 • Sürekli ilgi gösterme çabasındadır.
 • Sizi sürekli özler bunu davranışlarıyla ve sözleriyle belli eder.
 • Size çok bağlanmıştır ve bunu size belli etmek için elinden geleni yapar.

Bu şekilde davranışlar sergiliyorsa eğer büyü tutmuş demektir ve bu davranışlar büyünün tuttuğunun belirtileridir.

suryani-buyusu

En Hızlı Süryani Büyüsü

Sevenlerin birbirine kavuşması için en hızlı etki eden büyülerdir. Büyü yapılan kişi hayatta zevk aldığı ve sevdiği şeylerden nefret eder ve âşık olması istenilen kişiyi düşünmeden edemez. Yapılan dualar sayesinde büyü etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Süryani büyüleri içinde papaz bağlama büyüsü en hızlı etki gösteren Süryani büyüleri arasına girer.

En Tesirli Süryani Büyüsü

Gideni geri getirme konusunda en tesirli büyü çeşitleri Süryani büyüleridir. Âşık olması imkânsız denilen kişileri bile yumuşatır. Bu kişilerin bağlanmasına yardımcı olur. Büyü kitaplarında en tesirli aşk büyüleri arasında Süryani büyüleri yer alır.

Süryani Büyüsü Kimlere Yaptırılır?

Süryani büyüsü dileyen herkese yaptırılabilir. Özellikle içinde aşk ve sevgi olduğunda daha etkili olur. Evliler, çiftler veya platonik âşıklar bu büyüyü yaptırabilir. Evliliklerinde sorun yaşayan çiftler, bu büyü sayesinde sonsuz birbirine bağlanırlar. Tüm sorunlar kısa sürede çözülür.

Süryani Büyüsünü Yaptıranlar

Süryani büyüsü evde denenmemesi gereken bir büyü çeşididir. Şeytani varlıklarla iletişime geçilerek yapılan bir büyü olduğundan tehlikeli bir büyüdür. Süryani hocalar tarafından yapılmasında ve yaptırılmasında fayda vardır.

Süryani Büyüsü Herkeste Tutar Mı?

Süryani büyüsü herkeste aynı sürede aynı etkiyi göstermez. Kişinin yaşı ve cinsiyeti bu unsuru etkileyen en önemli faktörler arasındadır. Üstelik kişilerin karakteristik özellikleri de büyü süresini etkilemektedir.

Genellikle büyü 1 ve 2 hafta içinde belirtilerini göstermektedir. Fakat yukarıda belirtilen etkenlere bağlı olarak bu süre değişebilmektedir.

Süryani Büyüsü Kalıcılığı

Süryani büyüsü doğru kişiler tarafından doğru şekilde yaptırıldığı zaman sonsuza kadar devam eder. Bu büyüyü yapan hoca dışında kimse bozamaz. Süryani büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını da meraklılarına bu şekilde vermiş olduk.

Süryani Büyüsü Tehlikeli Midir?

Süryani aşk büyüsü büyü kitaplarındaki bilgilerin sırasıyla uygulanarak yapılmasından gerçekleşir. Bu büyü sırasında bilgi sahibi olmayan bir insanın ters bir şey yapması tehlikeli sonuçların doğmasına neden olabilir. Bu büyü sırasındaki bir hata büyük tehlikeler doğurabilir.

Süryani Büyüsünün Etkisini Hızlandıran Süreler

Bu büyü yapılırken Rahman ve Bakara suresinin okunması ile etkisi daha hızlı olacaktır. Büyü yapılırken okunacak dualar büyünün etkisini etkileyen en önemli etmenlerdir. Ve büyünün her aşamasında dua ve sureler okunur. Süryani büyülerini hızlandırmanın bir diğer yanı da iyi bir medyum hoca ile çalışmaktır. Medyum hocalar Süryani büyüsü süresine etki eden ilk faktörlerdir diyebiliriz.

Süryani Büyüsü Amacı

Süryani büyüsü i insanlar arasında duygu akışını sağlayabilmek amaçlı yapılan büyüdür. Kişileri etki altını almaya yarar. Farklı duygularla bağ oluşturabilmek için gerçekleştirilir. Bilinçli ve bilgili kişiler tarafından yapıldığında olumlu sonuçlar alınır. Bu işlemi iyi niyetli gerçekleştirmek amacıyla yapılmalıdır.

Süryani Büyüsü Neden En Kuvvetli Aşk Büyüleri Arasında Yer Alır?

Kuvvetli aşk büyüleri sıralamasında ilk sıralarda yer alır. Büyü kitaplarında çoğunlukla Süryani aşk büyüsü ilk sıralarda gösterilir. Bunun için günümüzde en kuvvetli aşk büyüleri içinden en çok tercih edilen büyülerdir.

Süryani halkı tarafından uzun yıllar bu işlemler uygulanmıştır. Süryani halkı manevi çalışmalarda halkın gelenek ve göreneklerine uyarak yol izlemiştir. Manevi uygulama ritüellerinin hemen ardından çok kısa sürede etkisini göstermektedir.

Sosyal medyada bu konuda ilim ve bilim sahibi medyum hocaların çalışmaları oldukça ilgi görür.

Süryani Büyüsü Yapan Medyumlar

Hz İsa ile Hristiyanlık dini üzerinde putperest toplumların bugüne kadar gelen, manevi çalışmaları bulunur. Süryani büyüsü Mardin civarında çokça yapılıp olumlu sonuçlar alınan bir büyüdür. Mardin’de Hristiyanlık yaygındır. Mardin’de bu uygulamayı yapan özel eğitim almış medyum hocalar bulunur. Mardin’de ki hocalar Süryani büyüleri ile ilgili uzmanlaşmış kişilerdir.

Süryani Büyüsü Niçin Yapılır?

Süryani büyüsünün yapılma nedenleri aşağıdaki gibidir.

 • Kişileri işe, eve veya çocuklarına bağlanması için yapılır.
 • Genç insanları aşık etmek için yapılır. Genç insanlarda daha etkili olduğu bilinir.
 • Define işleri için yapılır. Bu büyü sayesinde definenin yeri kolayca bulunabilir. Aynı zamanda ruhani varlıklarla korunan defineleri açmak için yapılır. Define yerinde bulunan koruyucu ruhani varlıklar etkisiz hale gelir.
 • Manevi varlıklardan birçok bilgiyi öğrenmek için yapılır.
 • Başka bir büyü ile yapılmış aşk, nefret büyülerini bozmak için yapılır.
 • Farklı konularda yapılmış büyülerin bozulması için yapılır.
 • İnsanların kısmetini ayağına kadar getirmek için yapılır.
 • Doktorların bile deva olamadığı hastalıklara şifa bulmak için yapılır.
 • Tıbbın yetersiz kaldığı depresyon hallerinden kurtulmak için yapılır.

Ayrıca sürekli negatif düşünen insanların pozitif düşünceye sahip olması için yapılır. Buna benzer insanların sorunlarını çözemediği anda başvurduğu Süryani büyüsü tüm sorunları ortadan kaldırmak için etkili bir yoldur.

Süryani büyüsünün insanlara zararı var mıdır?

Süryani büyüsü doğru şekilde yapıldığı zaman hiç bir şekilde zarar vermez. Etkileri olduğu kadar zararı olmayan bir büyüdür.

Süryani büyüsü ile sevdiğimi geri getirebilir miyim?

Süryani büyüsü birçok amaç uğruna yapılabilmektedir. Etkileri her amaç uğrunda kolaylıkla görülür. Geri getirme konusunda da rahatlıkla kullanılabilir.

Süryani büyüsü ile kendime bağladığım eşim geri gider mi?

Süryani büyüsü etkileri ömürlüktür. Bu yüzden süryani büyüsü ile kendinize bağladığınız bir kimse kesinlikle geri gitmez.

11 Yorum

 1. Murat Konya dedi ki:

  Süryani olan en iyi medyum hocayı arayın bu konuda size yardımcı olur. Kendisi Süryani olduğu için Süryani büyüsünü çok etkili yapıyor. Numarasını da bırakim size : 05379788371 en iyi medyum hoca

 2. Musa Yılmaz dedi ki:

  Süryani hoca olan en iyi medyum Benhur hoca ile bu konuda mutlaka görüşün derim kendisi bu işin ehli olmuş artık.

 3. Ayça Yılmaz dedi ki:

  Arkadaşlar Süryani büyüsü yaptırdım ben sevdiğim geri gelsin diye yaptırmıştım ve çok etkili oldu. Birçok büyü yaptım ama sonuç vermedi en son Süryani büyüsü tümünden daha güzel etki verdi hepinize önerebilirim bunu

  1. Derya Karakuş dedi ki:

   Bacım sen hangi hocayla çalıştın peki?

   1. Ayça Yılmaz dedi ki:

    Ben en iyi medyum hoca ile çalıştım bacım. Kendisi zaten Süryani olduğu için süryani büyüsünü rahatlıkla yaptığını söyledi ve öyle de oldu

    1. Anonim dedi ki:

     En iyi medyum hocanın numarasını lütfen yazar mısınız Süryani olanı diyorum

     1. Neşe Kuru dedi ki:

      0537 978 83 71 en iyi medyum hoca

 4. Menekşe Çiçek dedi ki:

  Selamlar ben eşimden ayrıldıktan sonra çok bunalıma girdim. Ayrılığı kabullenemedim. Sonrasında hoca arayışlarına girdim ki eşim eve gelsin diye. Ben Süryani hocaların ve büyülerinin çok etkili olduğunu duydum. Ve bunun ne kadar doğru olduğunu en iyi medyum hoca sayesinde anladım. Çünkü en iyi medyum hoca tam 8 günde eşimi bana geri getirdi. Ona minnettarım. Süryani büyüleri gerçekten çok etkili tavsiye ederim. Sizler için en iyi medyum hocanın numarasını da bırakmak istiyorum. 05379788371

 5. Niyazi Çomur dedi ki:

  Süryani büyüleri gerçekten denildiği kadar etkili mi lütfen yardımcı olun cevap verin ben eşimi geri getirmek için yaptıracam etkili olur mu?

  1. Ziya Alkurt dedi ki:

   Süryani büyüsü çok etkili kardeşim bende eşim için yaptırdım tavsiye ederim sana rahatlıkla

 6. Semiha Hanım dedi ki:

  Bende Süryani büyüsü yaptırdım Benhur hocayla çalıştık kendisi Süryani olmamasına rağmen Süryani büyüsünü hakkıyla yaptı dediği süreyi asla aşmadı kendisinden çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu